Beran

21. 3. – 20. 4.

Přechod Slunce do Ryb zásadně zpomalí váš životní rozlet. Najednou zjistíte, že kromě akce potřebujete i čas, který můžete věnovat sami sobě. Kdybyste náhodou pochopili, že chcete a vlastně potřebujete svůj život od základů změnit, berte to jako podnět, kterým byste se měli ve vlastním zájmu zabývat.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Když vám partner vysvětluje, že na vás mají kamarádi podstatně větší vliv, než se mu líbí, nehádejte se, ale přemýšlejte, zda náhodou nemá pravdu. Kdybyste si řekli, že se konečně budete rozhodovat sami a že nikomu nedovolíte, aby vám do života mluvil, bude to krok správným směrem.

VIDEO: Výklad karet pro jednotlivá znamení. Podívejte se!

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Vaše rodina je dlouhodobě zvyklá, že se na vás může obracet se všemi praktickými záležitostmi. Řešíte je rychle, elegantně a hlavně o nich nikde zbytečně nemluvíte. Tentokrát však musíte příbuzné upozornit, že si svým rozhodnutím zadělávají na průšvih. To, zda vám uvěří, nebo neuvěří, je jen jejich věc.

Rak

22. 6. - 22 7.

Slunce, které se v pondělí ráno dostává do Ryb, a Merkur, který ho tam následuje, vytvoří atmosféru, která vyloženě podporuje vaše umělecké sklony. Kdybyste měli o víkendu šanci k návštěvě nějakého workshopu, kde si můžete své talenty vyzkoušet, hned se tam přihlaste. Bude to neskutečně příjemné.

Lev

23. 7. - 22. 8.

Do pátku musíte co nejintenzivněji využít energii Merkura z partnerského sektoru. Pokud se potřebujete s miláčkem domluvit na dalších životních plánech, musíte to udělat hned. Zároveň mějte na paměti, že se nerozhoduje sám, ale že se radí s rodiči. Pokud je dostanete na svou stranu, je úspěch jistý.

Panna

23. 8. - 22. 9.

Zatímco pracovní část týdne proběhne v klidu a v ničím nerušené pohodě, víkend vám všechno vynahradí. Zásadní vliv na vás vyvíjí úplněk, který se ve vašem znamení odehrává v sobotu. Konečně máte šance k zahájení úplňkového půstu. K vašemu překvapení vás nevyčerpá, ale naopak nabije spoustou energie.

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Od pondělí do středy si užívejte společnosti lidí stejné krevní skupiny. Kdyby se našel někdo, kdo by vám navrhnul společnou návštěvu cvičení, měli byste se nechat přemluvit. Nahlas to sice nepřiznáte, ale je vám jasné, že pohyb nutně potřebujete. Další akci si domluvte na čtvrtek. Bude to moc fajn!

Štír

24. 10. - 22. 11.

Slunce se v pondělí dostává do sektoru, kde má mimo jiné na starosti děti. Je vám jasné, že si s nimi musíte promluvit o jejich budoucnosti, ale taky je vám jasné, že to bude náročné. Dovolte jim, aby si s vámi promluvily o tom, co by v životě chtěly dělat. Vy jim pak slibte podporu a pomoc.

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Pracovní záležitosti řešíte rychle a bez problémů. V pondělí je dokonce možné, že půjdete místo šéfa na nějakou zásadní poradu. Nebojte se, zvládnete to. Ve čtvrtek, kdy jste pod vlivem spojených sil Venuše a Marse, se věnujte partnerovi. Zkuste si pro něj vymyslet a připravit nějaké láskyplné překvapení.

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

S překvapením zjistíte, že vás nezvykle unavují situace, ve kterých musíte mluvit a dokazovat, že máte pravdu. Všechno se vám sice podaří, ale taky za to zaplatíte. Nadšená bude jen vaše rodina. Ta stav, kdy se z práce budete vracet tak unavení, že nebudete mocni slova, uvítá s nepředstíraným nadšením.

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Do pátečního rána se snažte využít každou šanci, kdy můžete hájit své názory a dokazovat, že máte pravdu. Bez obav můžete debatovat i s rodiči svého partnera. Nejdříve budou překvapení, ale pak nahlas uznají, že ve vás jejich dítě získalo toho nejlepšího partnera. Není to lichotka, ale svatá pravda!

Ryby

21. 2. 20. 3.

Slunce, které se v pondělí dostává do vašeho znamení, dává šanci na zásadní životní obrat. Během týdne promyslete míru rizika, kterou v tomto směru hodláte podstoupit. V pátek, kdy budete mít všechny nápady pohromadě, začněte hledat informace. Zjistíte, že se můžete těšit na zářivou budoucnost.

Zdroj: vlasta.cz, časopis Vlasta

Související články