Beran

21. 3. – 20. 4.

Slunce ve znamení Vah bude na počátku týdne podpořené Marsem ve stejném znamení. Můžete cítit pod psa, ale záhy se situace zlepší a Luna opět podpoří vaši psychickou stabilitu. V zaměstnání si raději vezměte na pomoc přítele, může se vám to tentokrát velmi vyplatit.

Nejlepší den: 6. 10.

Nejhorší den: 8. 10.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Jste v nedobrém pracovním rozpoložení. Rádi byste se věnovali činnosti, která je úplně z jiného soudku, než čím se dnes a denně zabýváte. Potřebujete změnu. V oblasti vztahů jste mrzutí a myslíte opět na pracovní záležitosti, které vám dělají starosti, což se týká i financí.

Nejlepší den: 4. 10.

Nejhorší den: 7. 10.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

V tomto období byste se měli věnovat zejména zlepšování vašeho partnerského vztahu, patrně totiž podceňujete nároky svého partnera. Raději si vezměte dovolenou nebo odejděte ze zaměstnání o něco dříve než jindy a věnujte se pouze své drahé polovičce, určitě to ocení.

Nejlepší den: 2. 10.

Nejhorší den: 5. 10.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Milí Raci, Venuše ve znamení Lva přeje těm z vás, kteří chtějí svůj vztah posílí pevným svazkem. Bez ohledu na pohlaví budete na svém protějšku urgovat sňatek. V oblasti práce řešíte své osobní vztahy upřímností a otevřeností, což se nemusí vždy setkat s příjemnou odezvou.

Nejlepší den: 7. 10.

Nejhorší den: 3. 10.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Stále jste na cestě hledání vlastní duše a poznáváte skrze nejrůznější přátelství sami sebe. Někdy se bohužel některé přátelství nevydaří a chápete, že nemá cenu na něm lpět jen z nostalgie. Vy jdete dále. Jiní vaši nejbližší vás přijímají, i když vás příliš neznají.

Nejlepší den: 3. 10.

Nejhorší den: 4. 10.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Jste vnitřně velmi soustředění a máte tendenci ke složitým filozofickým myšlenkám. Pokud pracujete ve školství nebo jako vědečtí pracovníci, budete mít plno stoupenců, kteří podpoří vaše názory. Vaším velkým plusem je, že umíte veškerou problematiku trpělivě vysvětlit.

Nejlepší den: 8. 10.

Nejhorší den: 6. 10.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Merkur vstupuje ve čtvrtek do Vah a vy jste velice senzitivní. Neradi mluvíte o svých citech, ale zároveň na vás tyto city každý vidí. Každou událost prožíváte velice silně a emotivně. Co se týče zaměstnání, tam natrefíte na osobu, která vám ukáže, kde lze vydělávat peníze.

Nejlepší den: 4. 10.

Nejhorší den: 5. 10.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Pokuste se, stejně jako Střelci věnovat více partnerským oříškům, pravděpodobně budete muset hodně přemýšlet i nad nesrovnalostmi v rodině. Zřejmě zjistíte, že černá ovce rodiny je vlastně člověk, který si to rozhodně nezaslouží a který byl neprávem někým očerněn.

Nejlepší den: 6. 10.

Nejhorší den: 2. 10.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Ve vašem milostném životě může v těchto dnech chybět láska a vy nevíte, jak tento stav zvrátit. Jste sice spokojení s vývojem studijních záležitostí, ale jako zrozenci Střelce potřebujete mnohem více péče ze strany milované osoby. Nezoufejte, brzy přijde změna ovzduší.

Nejlepší den: 5. 10.

Nejhorší den: 8. 10.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Merkur vstupuje tento týden do Vah a je vhodná doba pro vás, kteří jste tak trochu workoholici. Ve vašem pracovním okolí se objeví lidé, kteří nemají dostatek trpělivosti pro nějaký druh činnosti, a budou rádi, když se toho zhostíte vy. Navíc prokážete, že nemáte konkurenci.

Nejlepší den: 2. 10.

Nejhorší den: 7. 10.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Jste spokojení s vývojem vašeho života. Jen pozor, abyste se před svými blízkými příliš nevychloubali se svými perfektními výsledky, mohli byste totiž ostatní uvrhnout do lehké závisti. Snažte se vystupovat spíše pokorně a o svou radost se podělte v příznivějším období.

Nejlepší den: 7. 10.

Nejhorší den: 6. 10.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Tyto dny vám velmi přejí při nakupování předmětů, které slouží technicky nebo mají s technikou něco společného. Měli byste si však raději připlatit za kvalitu, jinak budete velmi brzy muset tento výrobek řešit znovu. Co se týče vztahů, jste teď poněkud přelétaví.

Nejlepší den: 8. 10.

Nejhorší den: 3. 10.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články