Beran

21. 3. – 20. 4.

Zásadní příznivý vliv na vás vyvíjí Slunce, které se v pondělí odpoledne dostává do Blíženců. Zatímco dosud jste všechno, co po vás kdo chtěl, vnímali jako tíživou povinnost, teď měníte přístup.

Rozhodnete se, že se tím, co se kolem vás děje, budete jenom bavit. Nebojte se, žádné ohrožení vás nečeká!

Býk

21. 4. – 21. 5.

Žárlivost, se kterou se potýkáte, patří k negativním emocím, které musíte ve vlastním zájmu zvládnout. Když to nedokážete, koledujete si hned v úterý o opravdu zásadní problém.

Kdybyste však vydrželi do čtvrtka, kdy na vás působí pozitivní vztah Venuše a Jupitera, zachráníte rodinnou pohodu i vztah.

VIDEO: Vodnáři, podívejte se na výklad tarotových karet na květen.

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Lidi, kteří mají dojem, že byste pro ně měli pracovat skoro zadarmo, musíte poučit, že to vidíte jinak.

Když vám vytknou honbu za penězi, vy jim zase řeknete, že jejich postoj sice chápete, ale že za vás složenky nezaplatí. Debata, která pak vypukne, bude sice dost ostrá, ale nakonec budete mít jasno.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Hned v pondělí se vzbudíte ve stavu, kdy budete přesně vědět, kdy a jakým způsobem máte šanci uskutečnit své sny.

Pro definitivní úspěch je však potřeba, abyste o tom s nikým nemluvili, ale abyste se spolehli jen na vlastní síly. Naštěstí to zvládnete tak, abyste už ve čtvrtek mohli slavit úspěch.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Slunce, které se v pondělí odpoledne dostává do vašeho sektoru přátel, zásadně mění atmosféru. Zatímco dosud jste přemýšleli především o práci, teď začínáte plánovat i zábavu.

Velice dobře si uvědomujete, že relaxaci potřebujete nejen vy, ale i partner. Práce jste si v poslední době oba užili dost.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Především vám dojde, že vaše přemýšlení a rozhodování nemusí být za všech okolností tou nejlepší taktikou. V tomto týdnu to platí zejména pro čtvrtek, kdy na vás působí velice silná a pozitivní Venuše.

Pokud chcete šanci, kterou přinese, využít, sáhněte po ní rychle a bez zbytečného váhání.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Slunce, které se v pondělí dostane do sektoru dlouhých cest, vám přinese v tomto směru zajímavou nabídku. Problém je v tom, že na rozhodnutí nebudete mít dost času.

Je potřeba, abyste nejpozději ve středu zájem buď potvrdili, nebo odřekli. Naštěstí vás partner podpoří a doporučí vám, ať to zkusíte.

Štír

24. 10. – 22. 11.

V úterý a ve středu, kdy je Luna ve vašem znamení, se soustřeďte na prosazení toho, co je pro vás důležité. Zejména v úterý si dejte pozor, abyste to s tlakem, vyvíjeným na okolí nepřehnali.

Pokud něco nejde, bude lepší, když pár dní počkáte. To, co se v úterý nedaří, ve čtvrtek zvládnete bez problémů.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Zásadní a zároveň i velice příznivý vliv na vás vyvíjí úplněk, který se ve vašem znamení uskuteční ve čtvrtek. Pod jeho vlivem dokážete jasně odlišit to, co je důležité, od toho, co můžete klidně pominout.

Navíc se rozhodnete, že nebudete zbytečně investovat do lidí, kteří vám to nikdy nevrátí.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Nabídku na červencový prodloužený víkend, která k vám přijde, rychle zvažte a pak přijměte. Konečně máte šanci podívat se na místo, které vás už dlouho zajímá, ale kam jste se dosud nedostali.

Když si spočítáte, kolik to bude stát, čeká vás další příjemné překvapení. Cena bude vskutku příznivá!

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Slunce, které v pondělí vstupuje do Blíženců, zásadně vylepší vztahy jak k partnerovi, tak k dětem. S jeho pomocí s nimi bez problémů najdete společnou řeč.

Ve druhé polovině týdne si pak s ratolestmi promluvte o jejich představě budoucnosti. Pokud jste single, v neděli vám Jupiter chystá zajímavé seznámení!

Ryby

21. 2. – 20. 3.

V pondělí si dejte pozor na to, co se vám zdálo. Slunce, na něž harmonicky působí Neptun, vám může právě skrze sny přinést inspiraci, kterou byste v bdělém stavu vůbec nezaregistrovali.

Najednou budete přesně vědět, kudy a kam máte jít, abyste na konci našli to, o co jste dosud marně usilovali.

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz

Související články