Beran

21. 3. – 20. 4.

V pondělí ráno, kdy se ve vašem partnerském sektoru odehrává úplněk, si uvědomíte, že stojíte na prahu týdne, v němž můžete na odpočinek zapomenout. Partner přijde s nápady, které se vám líbí, ale zároveň si vyžadují plnou pozornost. Při jejich realizaci mu však pomůžete. Víte, že se bez vás neobejde.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Veškeré velikonoční cesty budou trochu komplikovanější, než jste čekali. Právě proto je potřeba, abyste si zjistili cestu nejen tam, ale hlavně zpátky.

Kromě mobilu si patřičné údaje napište i zcela staromódně na papír. Zejména v sobotu večer může technika zklamat a život vám zásadně zkomplikovat.

VIDEO: Víte, co o vás říká váš ascendent? Podívejte se na video.

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Na nejrůznější zlomyslnosti osudu jste zvyklí a víte, že s nimi nic nenaděláte. Kdyby se stalo a děti začaly ve čtvrtek kýchat, musíte své sváteční plány od základů přehodnotit.

Naštěstí vám to nedělá problém. Nápadů na to, jak zajímavě prožít svátky a obohatit tak děti i sebe, máte na rozdávání!

Rak

22. 6. - 22 7.

Když se kamarádka zeptá, zda byste jí ve čtvrtek odpoledne nemohli pohlídat děti, odmítnout nedokážete. Víte, že vaši pomoc opravdu potřebuje.

Vy se pak můžete spolu s malými pomocníky vrhnout do pečení mazanců a jiných předsvátečních aktivit. Nakonec z toho bude příjemný den pro vás i pro vaše hosty.

Lev

23. 7. - 22. 8.

V pondělí, kdy ve vašem sektoru komunikace probíhá úplněk, se umlčet nenechejte. Prosazujte všechno, co je pro vás důležité a na čem vám opravdu záleží.

Ve středu musíte partnerovi dost ostře vysvětlit, že vás jeho žárlivé řeči přestávají bavit. Když zjistí, že to myslíte vážně, ještě se vám omluví.

Panna

23. 8. - 22. 9.

Vaše organizační talenty přijdou opět ke cti. Navíc je ani nemusíte prosazovat s přehnanou energií. Všichni si uvědomují, že se jim dodržování vašich rad vyplatí.

Ve čtvrtek vás překvapí člověk, se kterým jste dosud měli vztahy ryze přátelské. Teď vám dá najevo, že by od vás chtěl přece jen něco víc.

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Díky pondělnímu úplňku ve svém znamení si naplno uvědomíte, že je nejvyšší čas, abyste změnili přístup, který sami k sobě máte.

Začít můžete třeba tím, že ze všeho negativního, co se kolem vás děje, budete vinit sebe. Když události posoudíte objektivně, rychle pochopíte, kde tkví základ veškerých potíží.

Štír

24. 10. - 22. 11.

Předsváteční týden je plný práce, ale vy ho zvládnete bez problémů, a dokonce s úsměvem. Potíže nemáte ani v práci. Tam všichni mlčky uznají, že bude lepší, když se vám pod nohy plést nebudou.

Ve čtvrtek si udělejte čas na starší generaci. Známým seniorům zavolejte a popřejte jim příjemné svátky.

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Opravdu není potřeba, abyste trhali rekordy a sami sebe ve všech směrech překonávali. Když na začátku týdne zjistíte, že nestačíte upéct perníčky pro koledníky, klidně je kupte.

V každém případě si ale udělejte čas na sobotní procházku jarní přírodou. Nápady, na něž během ní přijdete, jsou k nezaplacení.

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

Zejména ve středu a ve čtvrtek se k tomu, co se kolem vás děje, vyjadřujte jasně a jednoznačně. Můžete se sice dozvědět, že byste se měli chovat taktičtěji, ale to vám může být jedno.

Když se doma s tím, co se stalo, svěříte partnerovi, bude vaším jednáním nepředstíraně nadšený a na vaši odvahu pyšný.

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Kdyby padla nabídka na pozdně jarní dovolenou, měli byste o ní přemýšlet. Představa prvního máje, který byste trávili v Itálii nebo v Řecku, vás vyloženě láká.

Když si o tom promluvíte s partnerem, čekejte nadšený souhlas. Velice dobře ví, že vy oba takový odpočinek už dlouho nutně potřebujete.

Ryby

21. 2. 20. 3.

Pracovní část týdne, která je o den kratší, žádné překvapení nepřinese. Ve čtvrtek se však situace od základů změní tak, že musíte rychle zareagovat.

Když se zamilujete do někoho, kdo se k vám moc nehodí, není to ještě zlé. Zlé to začne být až ve chvíli, kdy si toho všimne partner a začne žárlit.

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz

Související články