Beran

21. 3. – 20. 4.

Po dlouhé době hledání a kladení nejrůznějších otázek se přesouváte do stadia, kdy k vám začnou přicházet odpovědi.

O ty nejdůležitější se postarají kamarádi. Kdybyste se rozhodli, že využijete jejich životní zkušenosti, bude to skvělé. Po nových životních cestách se přece nemusíte pídit jen vy sami!

Býk

21. 4. – 21. 5.

Jde o týden, kdy si můžete klidně dopřát trochu zaslouženého klidu. Hned v pondělí si slibte, že nebudete lámat rekordy. Náročné to bude zejména v práci.

Tam má váš milovaný šéf dojem, že byste kromě plnění svých povinností měli ještě školit mladší kolegy. Naštěstí mu dokážete vysvětlit, že to nejde.

VIDEO: Co vás čeká v červnu? Podívejte se na výklad karet.

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Nový koncept rodinného života, který vymyslíte, se vám podaří zavést celkem bez problémů. Všichni pochopí, že máte práce až nad hlavu a že je potřeba, aby vám alespoň trochu zpříjemnili život.

Vy si pak za peníze, které jste dostali jako dárek k narozeninám, pořiďte něco, po čem už dlouho marně toužíte.

Rak

22. 6. – 22. 7.

O tom, že byste žádali o nějaké dotace, jste dosud nechtěli ani slyšet. Situace se však změnila a váš postoj zmírnil.

Kdyby zejména v pondělí přišel partner s tím, že byste to mohli alespoň zkusit, budete souhlasit. Teď je jen potřeba, abyste se rozhodli, zda začnete okny, nebo tepelným čerpadlem

Lev

23. 7. – 22. 8.

Pondělí zvládnete bez větších problémů. V práci je toho sice dost, ale pro vás je to spíše podnět k aktivitě a k hledání nových a netypických řešení.

V úterý a ve středu pak můžete nechat veškerou aktivitu na partnerovi. S tím, co by vám dělalo značné starosti, si poradí rychle a navíc i dobře.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Na to, že vám lidé, s nimiž jste v kontaktu, lžou, zvyklí nejste. Když navíc provedou takový pokus tak neobratně, že na to přijdete po prvním slově, je vám hned jasné, že máte zajímavé téma k přemýšlení.

Pak by bylo dobré, abyste odložili diplomacii a zeptali se tak, abyste hned zjistili, o co se hraje.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Pokud potřebujete vylepšit vztah k dětem, máte skvělou šanci. Příležitost k vytoužené změně přijde hned v úterý. Luna se ocitne v oblasti, kde má ve vašem případě na starosti právě rodinnou komunikaci.

Těšte se zejména na středeční večer, kdy si všichni sednete a vychutnáte pocit zasloužené pohody.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Dosud jste se soustředili na finance a dělali jste si starosti, jak zvládnete zaplatit všechno, co je potřeba. Teď máte to nejhorší za sebou a můžete si dopřát malé příjemné vybočení z normálu.

Na páteční nebo na sobotní večer si vymyslete něco, co vás bude bavit. Nechcete navštívit nejbližší akvapark?

Střelec

23. 11. – 21. 12.

V době, kdy Slunce prochází vaším partnerským sektorem, se vám skvěle navazují kontakty jak pracovní, tak soukromé. Právě proto byste si měli dávat pozor v práci.

Pokud pracujete v korporátu, kde se podobné vztahy nedoporučují, přemýšlejte, zda chcete kvůli jednorázové akci riskovat další kariéru.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

I když nejsou Vánoce, přijde nabídka k účasti na zajímavé charitativní akci. Po prvním kontaktu zjistíte, že jste konečně objevili oblast, ve které se pro dobrou věc uplatní veškeré vaše talenty.

Když začnete doma vyprávět, jak zajímavá práce to je, rodina se rozhodne, že vám bude dobrovolně pomáhat.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

O životní změnu se postará kamarád, který vám pošle fotky svého domácího zvířete. Hned v pondělí večer, kdy se Luna dostane do vašeho znamení, začnete přemýšlet, jak k vám podobné stvoření dostat.

Když nasadíte diplomatické jednání, můžete si být jistí, že si pro nového kamaráda pojedete už o víkendu!

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Je potřeba, abyste si týden hned v pondělí rozvrhli tak, abyste mohli pracovat dvojím tempem. Do čtvrtka musíte zvolnit a dopřát si čas, abyste všechno důkladně promysleli a z nabízených možností vybrali tu nejlepší.

V pátek můžete vsadit na realizaci okamžitých nápadů. Výsledek bude naprosto skvělý!

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz

Související články