Beran

21. 3. – 20. 4.

V pondělí si dejte bez výčitek svědomí pauzu. Později pak radostně zjistíte, že to, čeho jste se tak obávali, se vyřešilo samo od sebe a bez vašeho přispění.

V úterý, kdy se do vašeho znamení dostává Mars, si dejte na čarodějnicích pozor. Hlad po lásce je velký a vy byste mohli dát srdce nepravému.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Venuše, která se hned v pondělí v poledne dostává do vašeho znamení, vás nutí, abyste se na svět podívali zcela jinýma očima.

Pochopíte, že taktika, kdy jste se ve všem podřizovali partnerovi a jeho požadavkům, nebyla ani rozumná, ani správná. Teď je potřeba, abyste se zhluboka nadechli a začali jinak.

VIDEO: Co vás čeká v květnu? Podívejte se na video.

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Zatímco začátek týdne proběhne klidně a bez větších překvapení, ve čtvrtek se těšte na turbulence! Zjistíte, že se v práci spousta věcí zásadně změnila tak, že je místo šéfova favorita volné.

I když vám leckdo naznačuje, že se na něj teď máte šanci dostat, vy o něčem takovém nechcete ani slyšet.

Rak

22. 6. - 22 7.

Opět se ujistíte, že kamarádi jsou pro vás neobyčejně důležití. To, že kolem sebe máte upřímné lidi, kteří vám pravdu říkají i ve chvíli, kdy jasně vědí, že se vám to líbit nebude, je pro vás skutečným darem.

Když budete mít dost rozumu, abyste je poslechli, vyhnete se opravdu velkému průšvihu.

Lev

23. 7. - 22. 8.

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, byste se měli zabývat tím, na co vám obvykle chybí čas nebo energie.

Pokud chcete s partnerem probrat něco, co je pro vás oba důležité, zcela jistě se najde příležitost. Navíc budete oba v náladě, kdy si budete rádi vycházet vstříc.

Panna

23. 8. - 22. 9.

Jde o týden, který byste si měli rozplánovat tak, abyste si zase jednou dopřáli zasloužený prodloužený víkend.

To, že byste během něj malovali, dělali na zahradě chodníky nebo se věnovali podobné aktivitě, vás však nesmí ani napadnout. Soustřeďte se sami na sebe a na vytvoření všestranné pohody.

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Zatímco v pondělí je všechno v pohodě a zalité sluncem, v úterý v podvečer se může situace zásadně změnit. Do vašeho partnerského sektoru se dostává Mars, který posiluje miláčkovu nespokojenost s každým a se vším.

Vy si pak vyberte, zda ho budete chlácholit, nebo zda ho necháte, aby se s tím pral sám.

Štír

24. 10. - 22. 11.

Na čarodějnice půjdete, ale moc se tam bavit nebudete. Místo rozverné zábavy dáte přednost rozumným rozhovorům s lidmi, které znáte a s nimiž se rádi podělíte o postřehy.

V pátek a v sobotu, kdy bude Luna v Rybách, si dopřejte výstavu nebo jinou kulturní událost. Obohatí vás víc, než byste čekali.

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Především si slibte, že v pondělí necháte všechno ležet a to, co přichází, budete jen pasivně přijímat.

Jedinou výjimkou může být oslovení člověka, který vás o víkendu zaujal a s nímž chcete i nadále udržovat styky. V úterý vkročí Mars do Berana a vy nebudete do víkendu vědět, kde vám hlava stojí.

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

Nemáte pocit, že byste se konečně měli začít věnovat dosud zanedbávanému partnerskému s tím i společenskému životu?

Kdyby se vám do ruky dostaly lístky na oblíbenou skupinu vašeho miláčka, neříkejte, že na to nemáte, ale darujte mu to jako nečekanou a tedy velice milou prvomájovou pozornost.

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Dobře víte, že jste na rady do života, které dostáváte, velice citliví a předem negativně nabroušení. Právě proto byste si měli dát pozor na své vlastní chování.

I když jste přesvědčeni, že jasně víte, co vaši blízcí potřebují a co by měli udělat, musíte jim to podat tak, abyste je zbytečně nenaštvali.

Ryby

21. 2. 20. 3.

Venuše, která se v pondělí dostává do vašeho sektoru komunikace, aktivuje veškeré vaše umělecké talenty. Kdybyste se rozhodli, že chcete doma něco změnit, dá vám spoustu vynikajících nápadů.

Přes týden je vymyslíte tak, abyste se v pátek a v sobotu mohli pustit do práce. Ta vám půjde naprosto skvěle.

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz

Související články