Beran

21. 3. – 20. 4.

V pracovní dny čekejte překvapení. V zaměstnání se budete muset srovnat s úkoly, s nimiž jste se dosud nesetkali. Naštěstí v okolí máte člověka, kterého se můžete na všechno zeptat. V neděli byste se měli vydat na hory, nebo aspoň na delší procházku. Pohyb vám vrátí dobrou náladu a srovná myšlenky.

Zdroj: Youtube

Býk

21. 4. – 21. 5.

Hned v pondělí se můžete těšit na značnou dávku planetární přízně. Harmonický vztah Venuše s Jupiterem se postará, abyste vypadali opravdu dobře. Sebevědomí, které získáte, se pozitivně odrazí i ve vašem chování. Po celý zbytek týdne se budete rozhodovat na své poměry sice rychle, ale taky bezchybně.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Záležitosti, ve kterých jste už chtěli mít pohodu a klid, se znovu otevírají. Naštěstí už víte, s čím můžete počítat, a proto stresu nepropadáte. Na veškeré dotazy odpovídáte podle svého nejlepšího vědomí a svědomí tak, aby se všechno vysvětlilo. Naštěstí se ve čtvrtek celá záležitost uzavře definitivně.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Zatímco pracovní část týdne proběhne v klidu a bez překvapení, pátek vám všechno vynahradí. Hrozí vám kontakty s lidmi, kteří vám lžou bez výčitek svědomí, a navíc s naprosto klidnou tváří. Klidně se tvařte i vy. Když však uslyšíte něco, co se vám zdá podezřelé, informaci si ještě jednou důkladně ověřte!

Lev

23. 7. – 22. 8.

Nezdá se vám, že je čas, abyste boj o srdce a pozornost člověka, který o vás žádný intenzivní zájem nejeví, konečně vzdali? Zatímco vy přemýšlíte, jak ho získat, on si užívá život, ve kterém pro vás místo nezbývá. Zkuste využít neděli s Lunou ve svém sektoru lásky a komunikace a začít znovu a zcela jinak!

Panna

23. 8. – 22. 9.

Slibte si, že se budete chovat rozumně. I kdyby děti přinesly vysvědčení, které se vám moc nelíbí, nedělejte kolem toho zbytečné drama. S ratolestmi si promluvte, a tím by vaše výchovné působení mělo končit. Měli byste jim ale připomenout, že se do konce roku dá ještě spousta věcí změnit.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Čas i energie, kterou do sebe investujete, se vám mnohokrát v tom nejlepším vrátí. Zejména v úterý a ve středu, kdy je Luna ve vašem znamení, máte šanci změnit od základů život a obrátit ho k lepšímu. Je ale potřeba, abyste si uvědomili, že na takovou změnu máte nárok a že vám ji nikdo nesmí rozmlouvat.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Když vám děti řeknou, že byste se měli oblékat, líčit a vůbec prezentovat s větším pochopením pro současnou módu a pro to, co vyžaduje, neříkejte, že na takovou změnu nemáte. Když si v tomto směru nevěříte sami, najděte si poradce přes oděvní styl. Najdete v něm nejen moudrého rádce, ale i kamaráda!

Střelec

23. 11. – 21. 12.

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Panně, se musíte překonat natolik, že se budete věnovat i tomu, co vás vůbec nebaví. Je potřeba, abyste vnesli systém do oblasti, kde dosud panoval chaos. Naštěstí vám v kritické chvíli nabídne pomoc člověk, který záhy pochopí, v čem je problém, a všechno vyřeší.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Už začátek týdne probíhá ve znamení triumfu. Daří se vám všechno, na co jen sáhnete, včetně toho, s čím dosud nemáte zkušenosti. V úterý můžete dokonce klidně zariskovat. Výsledek bude skvělý. V pátek a v sobotu si dejte pozor na žárlivost. To, že se partner baví, ještě neznamená, že vám hodlá zahnout!

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Nápady vašeho partnera jsou zejména ve druhé polovině týdne mírně řečeno nepromyšlené. On má však pocit, že vás má na to, abyste mu v případě potřeby přispěchali na pomoc. Vy sice máte v tomto směru dobrou vůli, ale přehánět to nehodláte. Je potřeba, aby pochopil, že je zodpovědný především sám za sebe.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

V pondělí, kdy je Luna v partnerském sektoru, dokážete bez problémů navázat kontakt se všemi lidmi, s nimiž se potřebujete domluvit. Skvělí budete zejména při sestavování výkonných pracovních týmů. Ke spolupráci přemluvíte i příbuzné. Pochopí, že je čas, aby na spory zapomněli a táhli za jeden provaz.

Zdroj: časopis Vlasta, astroložka Jarmila Gričová

Související články