Beran

21. 3. – 20. 4.

Stav, kdy jste měli pocit, že vám nikdo nedopřeje čas, v němž byste mohli promluvit, v pondělí ráno končí.

Merkur se dostává do vašeho sektoru komunikace a postará se, abyste už v úterý prosadili to, co považujete na nutné a potřebné. Kromě úspěchu v práci čekejte i zlepšení mezilidských vztahů!

Býk

21. 4. – 21. 5.

I kdybyste měli na začátku týdne pocit, že si máte s dětmi promluvit o tom, že se blíží konec školního roku a na dveře klepe vysvědčení, bude lepší, když se alespoň prozatím podobnému hovoru vyhnete.

Vydržte do druhé poloviny týdne a zjistíte, že se děti v tomto ohledu snaží samy a bez vašich pokynů.

VIDEO: Co čeká Panny tento měsíc? Podívejte se na výklad karet!

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Zásadní vliv na vás vyvíjí novoluní, které se ve vašem znamení odehrává ve čtvrtek. S jeho pomocí se seznamujete s lidmi, kteří vás uznávají a budou vám ze všech sil pomáhat.

Neptejte se jich, proč to dělají, ale buďte rádi, že jste našli někoho, kdo vás ve vašich bojích podpoří a ve snahách posílí.

Rak

22. 6. – 22. 7.

V pondělí, kdy na vás působí harmonický vztah Merkura s Neptunem, si hlídejte sny. Na rozdíl od těch, které se vám zdají jindy a na něž hned zapomenete, si je zapamatujete do posledního detailu.

Po jejich poselství pátrat nemusíte. To, co vám mají sdělit, vám bude jasné hned ve chvíli, kdy se probudíte.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Až do nedělního rána, kdy na vás pozitivně působí Mars z Berana, se nezastavíte. V první polovině týdne se navíc připravte na příval novinek, na které musíte okamžitě reagovat.

Pokud jde o majetkové záležitosti, konzultujte je bez otálení s právníkem. Pamatujte, že se na advokátovi šetřit nedá a nemá!

Panna

23. 8. – 22. 9.

Jde o dny, které můžete klidně brát jako oddechové. Pro váš klid je potřeba, abyste si nenechali namluvit, že máte pracovat až do plné únavy.

Když si místo toho na začátku týdne uděláte čas na relaxaci, dechová cvičení a podobné aktivity, bude to skvělé. Zklidníte se a uvidíte život z lepší stránky.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Do soboty, kdy na vás současně působí spojené pozitivní energie silně obsazených Blíženců, Marse z Berana a Pluta ze sektoru lásky a romantiky, dokážete i to, o čem jste dosud uvažovali jako o něčem, co byste potřebovali udělat, ale co je nad vaše síly.

V sobotu si pak naordinujte zasloužený odpočinek!

Štír

24. 10. – 22. 11.

O tom, že byste se stýkali s bývalou láskou, neuvažujte. V jejím životě byste sice hráli důležitou roli, ale na vás by to mělo vliv naprosto negativní. Asi byste se nezdrželi a začali jí radit.

Záhy byste zjistili, že jste na sebe převzali povinnosti jejího životního druha, ale žádná práva jste nedostali…

Střelec

23. 11. – 21. 12.

V pondělí, kdy se Merkur dostává do vašeho partnerského sektoru, přijde zajímavé pozvání na prodloužený červencový víkend. I když jste měli v tomto směru plány uzavřené, nezaváháte a hned je změníte.

Je vám jasné, že nabídka, kterou jste dostali, patří k těm, co se v žádném případě neodmítají.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Jde o dny, kdy máte staré úkoly uzavřené a ty nové teprve před sebou. Zejména v pondělí a v úterý se tedy můžete věnovat tomu, co vás baví.

Kdybyste usoudili, že proberete šatník tak, aby v něm nebyly zbytečnosti, ale abyste ho omezili na kousky, které vám sedí a sluší, spojili byste příjemné s užitečným.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Silně obsazený sektor lásky a romantiky se vám zejména v první polovině týdne stará o příjemnou zábavu a neskutečné zážitky. Už v úterý počítejte se zajímavým pozváním na kulturu.

Není to sice přímo váš šálek kávy, ale přesto se rozhodnete, že půjdete. Jde o šanci na rozšíření obzorů, kterou musíte využít

Ryby

21. 2. – 20. 3.

V době, kdy Slunce s Merkurem a Jupiterem prochází vaším sektorem rodiny, musíte pečlivě vybírat způsob, kterým budete se svými blízkými komunikovat.

Nezapomeňte, že žijete s lidmi, kteří budou na tlak odpovídat protitlakem. Právě proto by bylo dobré, kdybyste s nimi vyšli v klidu a nerušené pohodě.

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz

Související články