Beran

21. 3. – 20. 4.

V soukromí nabudete dojmu, že vás z nějakého nepochopitelného důvodu opouštějí letití přátelé. Ruku na srdce, není chyba i ve vás? Venuše v Panně si ale na nějaké filozofování nepotrpí, spíš po vás bude vyžadovat, abyste do svých vztahů vnesli více bezstarostnosti a zábavy.

Nejlepší den: 4. 11.

Nejhorší den: 1. 11.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Listopad vás obdarovává velkou aktivitou a schopností bravurně vyřešit obtíže, jež se vám postaví do cesty. Velmi příznivou oblastí je teď pro vás studium a vzdělávání, a to v jakémkoliv oboru. Jestliže jste se dosud rozhodovali o rozšíření obzorů, přichází váš čas.

Nejlepší den: 5. 11.

Nejhorší den: 30. 10.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Mars ve znamení Štíra intenzivně podpoří vaše pracovní aktivity. Do vínku dostanete větší míru dravosti – hleďte toho maximálně využít a vydobýt si v zaměstnání o trochu lepší pozici! Dokončete všechny rozpracované úkoly a pomalu začněte spřádat nové profesní plány.

Nejlepší den: 2. 11.

Nejhorší den: 4. 11.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Vyzařuje z vás dobré rozpoložení a není divu, že mnozí vyhledávají vaši přítomnost. Partnerovi přijde váš momentální náboj nesmírně vhod, bude se totiž cítit unavený. Atmosféra pohody a pochopení pro něho bude opravdovým balzámem a vaše pouto se výrazně posílí.

Nejlepší den: 3. 11.

Nejhorší den: 31. 10.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Jste plní myšlenek a rádi byste se o ně s někým podělili, vaše otevřenost a upřímnost vás k tomu přímo vybízí. Pokud máte ale starosti, svěřte se s nimi tentokrát někomu jinému než partnerovi. Do vztahu pusťte spíše uvolnění a zorganizujte výlet za dobrodružstvím.

Nejlepší den: 1. 11.

Nejhorší den: 5. 11.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Pokud vás zlobí zažívání, nemusí se hned jednat o nějaké onemocnění. V poslední době jste byli trochu ve stresu, což se může projevit třeba právě v podobě žaludečních či střevních potíží. Zkuste upravit své stravovací návyky a zamyslete se i nad zdravějším životním stylem.

Nejlepší den: 30. 10.

Nejhorší den: 2. 11.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Do poloviny týdne se po vás bude žádat, abyste fungovali víceméně jako jeden z mnoha tichých členů pracovního týmu. Pak se ovšem situace diametrálně změní a vaši nadřízení po vás naopak budou chtít, abyste se stali tvrdou a samostatnou osobností s vlastními názory.

Nejlepší den: 4. 11.

Nejhorší den: 3. 11.

Štír

24. 10. – 22. 11.

V tomto týdnu se vám bude opravdu dařit. Díky shodě okolností dostanete možnost předvést širokou škálu svých schopností, což přivede některé osoby z okolí k úžasu, jaký obrovský potenciál se ve vás skrývá. Někteří lidé s překvapením zjistí, že vás vlastně vůbec neznají.

Nejlepší den: 31. 10.

Nejhorší den: 1. 11.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Uran ve zpětném retrográdním chodu způsobí, že se na nějaký čas zastaví vývoj jistých záležitostí, které jsou pro vás maximálně důležité. Pokuste se zachovat trpělivost a netlačte příliš na pilu, problémy se brzy vyřeší a všechno půjde opět podle vašich představ.

Nejlepší den: 2. 11.

Nejhorší den: 5. 11.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

V tomto týdnu je ten správný čas na práci, která vás opravdu baví. Bude-li to možné, udělejte si pár dní volno a jeďte na chatu či chalupu, kde se můžete o samotě věnovat svým zálibám. Když už nic jiného, alespoň si vyčistíte hlavu a přijdete na jiné, pozitivnější myšlenky.

Nejlepší den: 3. 11.

Nejhorší den: 30. 10.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

V práci si můžete dovolit trochu sladkého lenošení. Určitě na tom nijak neproděláte, protože ve chvílích odpočinku dostanete báječný nápad, který ovlivní vaši budoucnost na dlouho dopředu. Hlavně všechno dolaďte k naprosté dokonalosti a promyslete i ty nejdrobnější detaily.

Nejlepší den: 31. 10.

Nejhorší den: 4. 11.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

V partnerském vztahu může narůstat napětí, protože i když jste starostliví a dbáte o blaho svého protějšku, váš miláček tuto péči neocení. Bude vám připadat, že se spíše soustředí na váš vzhled a na to, co si oblékáte. Vyšperkujte se tedy a společně někam vyrazte.

Nejlepší den: 1. 11.

Nejhorší den: 3. 11.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články