Beran

21. 3. – 20. 4.

Konečně se dostáváte do stadia, kdy se do vašeho znamení propracovává první planeta a kdy pro vás začíná skutečné jaro. Když v neděli ráno Merkur opustí znamení Ryb, získáte novou dávku energie a lepší chuť do života. Celý týden se věnujte rozpracovaným záležitostem tak, abyste v sobotu měli čistý stůl.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Hned v pondělí se těšte na překvapení, o něž se vám postará harmonický vztah mezi Merkurem a Uranem. Pod jeho vlivem sice hrozí, že se utrhnete a budete mluvit víc, než je potřeba, ale to zase tak moc nevadí. Čím dřív si vaše okolí uvědomí, že nejste tak pasivní, jak si myslelo, tím to bude lepší.

VIDEO: Výklad karet na březen. Podívejte se!

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Zejména na začátku týdne nedokážete moc dobře odlišit to, co je pravda, od toho, co si druhá strana vyloženě vymýšlí. Pokud ale usoudíte, že se to, co vám říká, nebezpečně podobá pohádkám, zareagujte tak, aby jí bylo jasné, že jí nevěříte. Svým jednáním jí dáváte šanci k čestnému ústupu z pole.

Rak

22. 6. - 22 7.

Šance na delší pobyt v zahraničí berte jako nabídku, která se hned tak opakovat nebude. Když ale přijde, musíte svolat rodinnou radu a zeptat se, co na to říká. Zejména v úterý a ve čtvrtek byste měli velice bedlivě vnímat její reakce. Jen tak vám dojde, že to není tak jednoduché, jak se vám dosud zdálo.

Lev

23. 7. - 22. 8.

V pondělí, kdy se Luna nachází v sektoru lásky a romantiky, převezměte průběh vztahu do svých rukou. Zapomeňte na povinnosti a pozvěte svého miláčka třeba do kina. Jakékoli vybočení z obvyklého denního pořádku vám udělá moc dobře. V neděli si pak promluvte o tom, co byste v budoucnu rádi zvládli.

Panna

23. 8. - 22. 9.

Je potřeba, abyste si s dětmi promluvili trochu jinak, než jak jste si s nimi vyměňovali názory až dosud. Teď je nutné, abyste k sobě přistoupili jako rovný k rovnému. Vy sice můžete mít pocit, že je jejich postoj k životu trochu naivní, ale nahlas to říct nesmíte. Děti musí vědět, že máte jejich názory v úctě.

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Byt jste vylepšili podle svých představ, všechno jste nastěhovali zpátky, ale to neznamená, že je všechno v pořádku a vy máte po starostech. Momentálně se můžete každý den těšit na pár chvil, kdy budete hledat něco, co má své stabilní místo, ale co se teď nachází zcela jinde než tam, kde by to být mělo.

Štír

24. 10. - 22. 11.

Počítejte s tím, že narazíte na recept, který vás velice láká, ale který vás něčím překvapuje. Právě v takové chvíli se musíte zatnout a pracovat přesně podle předpisu. S překvapením zjistíte, že právě to, co se vám zdálo překvapivé, dává tomuto jinak naprosto obyčejnému jídlu punc luxusu a dokonalosti.

Střelec

23. 11. - 21. 12.

V pondělí, kdy je Luna ve vašem znamení, byste si měli ze zcela pragmatických důvodů dávat pozor na pusu. Pokud to neuděláte, hrozí, že proti sobě popudíte někoho, kdo má opravdu dlouhé prsty a velký zákulisní vliv. Nic zlého by vám sice neudělat, ale vám by vadilo už to, že by se vám pomstít mohl.

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

Dosud jste si sice mohli myslet, že se vaše životní úspěchy odvíjejí od důkladně připraveného plánu, který následně bod po bodu naplňujete. Tento týden však od vás vyžaduje zcela jiný přístup. Je potřeba, abyste využili energii Urana, který nepřeje plánům, ale naopak vyžaduje improvizaci. Dokážete to?

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Do soboty, kdy vaším sektorem peněz prochází Merkur, řešte veškeré praktické záležitosti včetně těch, které budou mít dlouhodobý dopad na vaši další budoucnost. Než však podepíšete nějakou smlouvu, měli byste se na to aspoň jednou vyspat. Pokud máte kamaráda právníka, požádejte ho o kontrolu!

Ryby

21. 2. 20. 3.

Zásadní vliv na vás bude vyvíjet novoluní, které se v neděli odehrává ve vašem znamení. Jde o den, kdy byste si měli udělat čas sami na sebe a na přemýšlení o svých záležitostech. Kdybyste se rozhodli, že si vyrazíte někam ven a budete uvažovat při chůzi, vyhovíte tím potřebám těla a prospějete duši.

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz

Související články