Beran

21. 3. – 20. 4.

Hned v pondělí, kdy se Merkur dostává do Vodnáře, čekejte příliv skvělé inspirace. Pokud jste zatím v něčem neměli jasno, najednou budete přesně vědět, kam máte jít a co dělat, abyste dospěli k cíli. V pátek, kdy je ve Vodnáři novoluní, se těšte na velice příjemný večer nebo báječný ples.

Zdroj: Youtube

Býk

21. 4. – 21. 5.

Zásadní vliv na vás bude mít ve středu harmonická vazba mezi Venuší a Uranem. Pokud jste měli dosud pocit, že na vás láska zapomněla, vrhne se na vás nový cit s energií, kterou nedokážete zvládnout. Pokud jste zadaní, raději nechoďte za dveře. Hrozí nebezpečí, že se domů už nevrátíte.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

V pondělí kolem poledne, kdy na vás poprvé silně působí kombinace Merkura a Pluta, se nepoznáváte. Do toho, čeho jste se zatím trochu obávali, se vrháte rovnou po hlavě. Navíc svým jednáním dodáte odvahu lidem, kterým zatím chyběla a kteří se s ní teprve teď učí hospodařit.

Rak

22. 6. – 22. 7.

To, že jste na přelomu roku udělali chybu, berte jako fakt, s kterým nic nenaděláte. Zároveň si uvědomte, že se nemáte za co stydět. Když si slíbíte, že si pro příště dáte v podobných situacích pozor a riskovat nebudete, uvidíte, že tato tvrdá životní lekce svůj výchovný účel splnila na jedničku.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Především si nemyslete, že musíte všechno rozhodovat a v rámci rodiny řídit jen vy sami. Hlavně v pondělí, kdy se do vašeho partnerského sektoru dostává Merkur, můžete odpovědnost za rozhodnutí bez výčitek nechat na partnerovi. Vy si užívejte pohodu a vychutnejte si okolní dění.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Masopust se pomalu blíží ke konci a vy jste ještě nikde kloudně nebyli! Pokud se rozhodnete v sobotu nebo v neděli využít energii Luny ve svém partnerském sektoru, můžete si být jistí, že bez problémů zapadnete do každé společnosti. Navíc vám to bude slušet, takže z vás partner nespustí oči.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Večery se sice krátí, ale na to, abyste se věnovali svým koníčkům, jsou pořád dlouhé dost. Kdybyste se chtěli naučit něco nového, máte zejména v pondělí a v úterý skvělou šanci. Pokud vás láká tkaní, pletení nebo jiné ruční práce, aspoň je vyzkoušejte. Půjde vám to lépe, než jste si mysleli.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve vašem sektoru komunikace, važte každé slovo. Vy sice tím, co říkáte, nic zlého nemyslíte, ale spousta lidí může vaše poznámky vnímat jako jedovatější, než ve skutečnosti jsou. Když občas slova nahradíte úsměvem, bude atmosféra kolem vás daleko lepší.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Hned na začátku týdne musíte řádně šlápnout do pedálů. Pokud máte jednání na úřadech, v žádném případě se mu nevyhýbejte. Díky Merkuru, který se v pondělí ráno dostává do vašeho partnerského sektoru, získáte při takovém jednání podporu člověka, který celou záležitost dovede k pozitivnímu výsledku.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Ve středu, kdy na vás působí harmonický vztah mezi Venuší a Uranem, se dokážete rychle a bez jakékoli zbytečné hořkosti smířit s člověkem, který stál dosud tvrdě proti vám. Když si promluvíte, zjistíte, že máte oba naprosto stejné cíle. Pak už stačí, abyste se domluvili na trvalé spolupráci.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Když ve čtvrtek nebo v pátek zjistíte, že se musíte naučit něco nového, berte to jako fakt, s nímž nehnete. Hlavně nedávejte najevo, že se práce navíc tak trochu bojíte. Když se do celé záležitosti důkladně ponoříte, pochopíte, že jde o zajímavou věc, která vás bude bavit, a navíc přinese i peníze.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Jediným dnem, kdy musíte aktivovat veškerou opatrnost, je čtvrtek. Mars je s Neptunem v pozitivní vazbě, ale přesto vám hrozí nebezpečí ze strany člověka, který je zvyklý s lidmi bezohledně manipulovat. Musíte mu dát jasně najevo, že něco takového tolerovat nechcete a nebudete.

Zdroj: časopis Vlasta, astroložka Jarmila Gričová

Související články