Beran

21. 3. – 20. 4.

Je dobře, že se snažíte odpočívat, ale váš nadřízený pro vaše klidné a pomalé tempo asi mnoho pochopení mít nebude. Prospěšnější pro vás bude, když se pokusíte vydat více energie. Partnera překvapíte romantickým plánem a dávkou milostné fantazie, bude reagovat nadšením.

Nejlepší den: 7. 11.

Nejhorší den: 11. 11.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Cloumá vámi touha po změnách a vybočení ze stereotypu. Rodinné večery u televize jsou to poslední, co vás teď láká, a vaše výřečnost hravě zvládne vysvětlení, jak se tomu vyhnout. Ve financích buďte raději obezřetní, především pokud vás někdo požádá o půjčení peněz.

Nejlepší den: 9. 11.

Nejhorší den: 10. 11.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Slunce ve Štíru vám přináší řadu skvělých možností, jak si uspořit peníze navíc. Jinak se teď zabýváte nepodstatnými maličkostmi, vám ale připadá, že jste v neřešitelné situaci. Protože nedáte na dobré rady, nezbude lidem kolem vás nic jiného než vás v tom nechat vykoupat.

Nejlepší den: 12. 11.

Nejhorší den: 6. 11.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Tyto dny nehýříte zrovna velkou energií, spíše vítězí opatrnost a zdrženlivost vůči ostatním. Ve svém protějšku tak můžete nevědomky vyvolat pocit nejistoty a obavy, zda je všechno v pořádku. Měli byste popustit ventil spontánnosti v projevování vnitřního rozpoložení.

Nejlepší den: 6. 11.

Nejhorší den: 8. 11.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Do práce budete chodit s velkou nechutí až do chvíle, kdy se rozhodnete říci šéfovi, co se vám vlastně nelíbí. A dobře uděláte, protože hned nastane obrat k lepšímu. Teď už vám nic nebrání, abyste si naplánovali víkendový výlet do neznámých končin, kde si parádně odpočinete.

Nejlepší den: 11. 11.

Nejhorší den: 12. 11.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Protějšek vám může vyčítat, že se nechováte zrovna dvakrát skromně. Pokud k sobě dokážete být opravdu upřímní, budete si muset přiznat, že má zřejmě pravdu, ale vaši vzájemnou komunikaci to naštěstí nijak negativně neovlivní. Vážíte si sami sebe a máte se rádi.

Nejlepší den: 8. 11.

Nejhorší den: 9. 11.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Zbytečné spory s přáteli nebo vašimi sourozenci vás v tomto období značně potrápí, přestože se nakonec nebude jednat o nic vážného. Sice si to mezi sebou brzy vyjasníte, ale náladu vám to stejně nespraví. Snažte se pobývat co nejvíc venku, barevné listí je balzám na duši.

Nejlepší den: 9. 11.

Nejhorší den: 7. 11.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Mars, který se nachází ve vašem znamení Štíra, vám přinese v tomto týdnu řadu pracovních příležitostí, které mohou mít zásadní charakter. Připravte se však na značné množství nepříjemných překážek a nepředvídatelných situací, které vám nyní vše výrazně zkomplikují.

Nejlepší den: 12. 11.

Nejhorší den: 6. 11.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

V rodině narazíte na odpor v okamžiku, kdy seznámíte své blízké s jedním velmi odvážným plánem. Nakonec je ale dokážete přesvědčit o tom, že to máte promyšlené do nejmenšího detailu. Sice zažijete spoustu adrenalinu, ale nakonec se váš život zase vrátí do starých kolejí.

Nejlepší den: 10. 11.

Nejhorší den: 11. 11.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Všechno nasvědčuje tomu, že i když se budete zaobírat sentimentálními myšlenkami, prožijete týden v porozumění a uvědomění si hloubky vašeho vztahu. Zaplaví vás hřejivý pocit a jistota, že váš protějšek je ten pravý, navíc se to projeví i ve vašem milostném životě.

Nejlepší den: 7. 11.

Nejhorší den: 10. 11.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Pozor na úrazy všeho druhu, k nimž poněkud ztřeštění Vodnáři nemají nikdy moc daleko. Merkur přechází v pátek do Střelce, tak buďte maximálně opatrní a vyhýbejte se jakémukoliv riziku, což platí hlavně za volantem. Opravdu by vám stálo zbytečné riskování za zničené zdraví?

Nejlepší den: 10. 11.

Nejhorší den: 8. 11.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Je možné, že budete muset urovnávat vztahy se svými příbuznými a rodinou, protože jim v těchto dnech poněkud vadí vaše volnomyšlenkářství. Nejedná se o to, že by vám chtěli něco diktovat, ale přece jen by uvítali z vaší strany větší citovou angažovanost a vstřícnost.

Nejlepší den: 11. 11.

Nejhorší den: 7. 11.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články