Beran

21. 3. – 20. 4.

Partner, který usoudí, že na vás má kamarádka negativní vliv, a doporučí vám, abyste se s ní přestali stýkat, ve vás vyvolá značnou negativní reakci.

Můžete nabídnout kompromis a navrhnout, že se s ní budete stýkat venku a nebudete ji zvát k vám. O tom, že byste se s ní rozešli, však nemůže být řeč.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Zatmění, které se v pondělí odehrává ve vašem sektoru tajemství a věcí skrytých, znovu oživí záležitosti, na které jste dávno zapomněli.

Teď však máte více rozumu a dokážete se jim postavit čelem. Díky moudrému přístupu se s nimi dokážete vyrovnat a jejich možné negativní důsledky konečně zvládnout.

VIDEO: Horoskop na celý duben. Podívejte se na video.

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Je potřeba, abyste konečně přestali myslet jen na práci a povinnosti, ale soustředili se i na zásadní vylepšení svého fyzického stavu.

Když vám v pátek kamarádi navrhnou víkendový výlet na kole, neváhejte a slibte účast. Užijte si dva dny, kdy se přesvědčíte, že na tom fyzicky nejste vůbec špatně.

Rak

22. 6. - 22 7.

V pondělí a v úterý budete mít v práci povinností tolik, že se vedení domácnosti musí ujmout partner. Naštěstí všechno zvládne tak, jak je potřeba.

To, že se ve středu odpoledne konečně můžete postavit k plotně, berete jako vynikající terapii. Vymýšlíte jídla, která budou všem chutnat, a je vám dobře.

Lev

23. 7. - 22. 8.

I když jste si říkali, že budete šetřit a dovolenou si odpustíte, nakonec usoudíte, že se někam přece vypravíte.

V pátek, kdy na vás pozitivně působí Luna, můžete objevit místo, které by se vám líbilo. Když si navíc spočítáte cenu apartmánu, kde si budete sami vařit, dojde vám, že se to zvládnout dá.

Panna

23. 8. - 22. 9.

V pondělí a v úterý dopoledne se věnujte aktivitám, které vyžadují fyzické nasazení. Můžete třeba pomáhat kamarádům, kteří něco stěhují a jimž vlastní síly nestačí.

Ve středu večer se můžete dostat do ostré debaty s partnerem. Vytkne vám, že se staráte o cizí, zatímco rodinné záležitosti vás nezajímají.

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Na tom, jak působíte na lidi kolem sebe, vám přestává záležet. Úvahami o tom, jak se někomu zalíbit, byste podle svého názoru jen zbytečně ztráceli čas.

Ke spokojenosti vám stačí uznání partnera a dobře naladěné děti. Domů se vracíte jako do své pevnosti, kde je vám dobře a kde na vás nikdo nemůže.

Štír

24. 10. - 22. 11.

Zásadním vlivem na vás ve středu odpoledne působí spojené síly Marse a Saturna. Pokud jste dosud neměli jasno v tom, jak vnímáte svůj aktuální partnerský vztah, najednou budete vědět všechno.

Oba se domluvíte a přiznáte, že chcete pracovat na společné budoucnosti a mít spolu co nejdříve rodinu a děti.

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Kamarádka, které se nelíbí váš styl oblékání, své poznámky opravdu nemyslí zle. Bude dobré, když na ně zareagujete úsměvem a tím, že řeč s nenápadnou nápadností převedete na jiné téma.

Mohli byste sice jedovatě okomentovat něco, co se zase vám nelíbí na ní, ale to by vaše přátelství zbytečně ohrozilo.

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

I když tím, co děláte, chcete prokázat svou dobrou vůli, můžete si být jistí, že se najde někdo, kdo si vaše jednání vyloží špatně.

Vy si pak můžete vybrat, zda jim své stanovisko budete vysvětlovat, nebo zda jejich řeči necháte bez poznámek. Druhá možnost je lepší, protože vám ušetří čas i nervy.

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Jde o týden, kdy byste si měli důsledně dávat pozor na to, co, komu a jak říkáte. Platí to zejména pro pondělí.

Vy svými slovy sice nic zlého nemyslíte, ale ostatní si to špatně mohou vyložit. Ve středu se držte zpátky v utrácení. Když už něco kupujete, nezapomeňte si vyžádat potvrzený záruční list!

Ryby

21. 2. 20. 3.

Pondělní zatmění v sektoru hodnot vlastních vytváří situace, kdy máte sklon riskovat i tam, kde to opravdu není potřeba. Právě proto byste si měli velmi dobře rozmyslet veškeré investice.

Platí to zejména pro všechny druhy kryptoměn. Nebezpečí, že nejdříve naletíte a pak budete litovat, je značné.

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz

Související články