Úplněk v Kozorohu proběhne 22. června 2024 a bude obzvláště důležitý právě pro znamení Kozoroha, protože pomůže uzavřít a vyřešit některé pracovní i osobní záležitosti. Zkrátka ale, co se transformačních událostí v měsíci červnu týče, nepřijdou ani ostatní znamení.

VIDEO: Podívejte se na výklad karet na červen 2024.

Zdroj: Youtube

Beran

Novoluní ve znamení Blíženců podpoří u Beranů kreativní energii a tvořivou sílu. Počítejte s tím, že váš společenský kalendář bude nabitý nejrůznějšími událostmi, které budete sami vyhledávat i na ně dostávat pozvánky.

Budete hledat příležitosti, jak se naučit něco nového a posunout se dál. Vyplatí se vám zamyslet se nad svou kariérou a jejím dalším směřováním.

Druhá polovina června se potom bude nést ve volnějším duchu a budete se více soustředit na rodinu a čas strávený s jejími členy.

Býk

Postavení planet povede k tomu, že se lidé ve znamení Býka budou v červnu zaměřovat na peníze. Na způsoby, jak je vydělat, rozmnožit i ušetřit.

Mars se postará o to, že se budete cítit motivovanější, asertivnější, a pokud svou energii nasměrujete na konkrétní projekty, můžete z nich hodně benefitovat.

V polovině června přebere žezlo Venuše, která zajistí začátek vaší společenské sezony a to, že budete sršet sebevědomím.

Blíženci

Vládnoucí planeta Blíženců v podobě Merkuru se postará o to, že se ve vás probudí skrznaskrz společenský tvor. Na nové výzvy budete hledět s optimismem a s pocitem, že se nic nemůže pokazit.

Určitě ale není od věci, vydat se na jednodenní výlet, na který vyrazíte úplně sami. Nahlédnete díky tomu hluboko do svého nitra a mnohé se o sobě dozvíte.

Rak

Patříte-li mezi Raky, budete mít v červnu příležitosti rozvinout svůj vnitřní svět a lépe ho pochopit.

Ve druhé polovině měsíce se s nástupem Venuše a Merkuru zlepší vaše komunikační dovednosti a budete se cítit naprosto sami sebou. Využijte to k seznamování s novými lidmi či potenciálními partnery i k posílení a rozvíjení stávajících vztahů.

Lev

V pracovním i soukromém životě jste v posledních týdnech čelili poměrně velkému tlaku. A proto je nejvyšší čas se uvolnit a rozptýlit.

Merkur a Venuše se přesunou do vašeho jedenáctého domu přátelství a sociálního povědomí a vám to dodá motivaci konečně se bavit a odreagovat od starostí všedního dne.

Ve druhé polovině měsíce se zaměřte na své dlouhodobější cíle a začněte podnikat konkrétní kroky k jejich uskutečnění.

Panna

Pocítíte velký příval nové energie, ale dejte si pozor, abyste ji příliš rychle nevyčerpali a nepřišlo vyhoření a demotivace.

Pokuste se ji proto rovnoměrně rozprostřít. Díky Venuši a Merkuru vstoupí v červnu do vašeho života noví lidé, ke kterým záhy ucítíte tak silné pouto, jako kdyby to byli členové vaší vlastní rodiny.

Intimní vztahy je ve vašem případě vhodné podrobit detailnějšímu zkoumání a přehodnotit, jestli vám dávají to, co od nich očekáváte.

Váhy

Manifestace může mít velkou sílu a na Váhách je, aby v červnu manifestovaly svá tajná přání a začaly své sny proměňovat ve skutečnost. Budete k tomu mít dostatek zdrojů i pozitivní energie, ale na vás bude, abyste sebrali odvahu.

Nic není zakázané, nic není špatnou myšlenkou. Můžete výrazně ovlivnit, kam se bude váš život ubírat v příštích několika letech.

Štír

Štírům se naskytne skvělá příležitost vymezit hranice ve vztazích, do kterých jsou zapojení. Dost možná vás doteď někdo využíval, bral a nedával nic nazpátek, ale v červnu budete mít skvělou příležitost se z těchto energeticky nevýhodných vztahů vymanit. Je klíčové, abyste se osvobodili od všeho, co vám brání v růstu.

Střelec

Střelci budou díky letnímu slunovratu naladěni na romantickou notu a něžnější vlnu. Zároveň je pro ně ale dobré, aby vedli důležité rozhovory se svou drahou polovičkou o tom, kde se společně vidí za několik let.

Kozoroh

Během prvních dvou týdnů můžete zaznamenat významný pokles v efektivitě práce, ale nezoufejte, ve zbytku měsíce se to vylepší.

Díky planetě Mars budete mít posléze více času a příležitostí o sebe pečovat, například na nějakém wellness pobytu. Ke konci měsíce se budete cítit emocionálně zranitelnější, ale to nemusí být nutně na škodu.

Vodnář

S přechodem Jupiteru do vašeho domu kreativity budete v červnu na vrcholu kreativity, jen pozor, abyste se zbytečně nevyčerpali.

Mysl, která bude lítat všemožně, je třeba trochu uzemnit, například na lekci jógy nebo pilates. Prospěje vám také to, pokud si dopřejete více domácích a zdravých jídel.

Ryby

Červen vyzývá Ryby k tomu, aby zažily nová dobrodružství. A to hlavně v přírodě. Můžete strávit například noc v domě na stromě nebo si zazpívat u táboráku.

V takových situacích vám v následujícím měsíci bude nejlépe. Obrátíte se také ke kořenům a budete hledat emocionální útěchu v rodinném kruhu.

Zdroj: vlasta.cz, russh.com, womansworld.com, today.com, stylecaster.com, bustle.com

Související články