V červenci se můžete těšit na spoustu zábavy, společenských a létem provoněných nálad, které si můžete naplno užít. Novoluní v Raku, které nastane 5. července, umožní lidem soustředit se na svůj domov a rodinu, úplněk 21. července přinese zejména do profesionální sféry větší elán a odhodlání. Na co se tedy v červenci mohou jednotlivá znamení těšit nebo čeho se mají vyvarovat?

Zdroj: Youtube

Beran

Červenec pro vás bude především o usazení se, vytvoření pevných a bezpečných základů tam, kde se cítíte nejbezpečněji – tedy ve svém domově. Důležité je zapustit kořeny.

Červenec vám také přinese loajální a trvalé vibrace do vašich vztahů. Pamatujte, že domov je tam, kde je srdce. Udělejte si z něj bezpečnou svatyni, za kterou můžete bojovat.

Býk

Býci, je čas vzlétnout. Otevřete svou mysl novým a velkým nápadům. Červenec ve vás posílí intelektuální sektor a naplní vaši hlavu novými koncepty a vizemi. Mohou vás také čekat nové smlouvy, připravte se na změnu.

Pokud jste v sobě měli nějakou nespravedlnost, zvedněte hlavu a vydejte se vstříc tomu, co se vám nabídne. Trpělivost a čas jsou dva nejsilnější bojovníci.

Blíženci

Nechte věci jít a skončete to, co vám nevyhovuje. Přinese vám to nesmírnou úlevu. Pokud se něco nedařilo, nebyla to vaše vina, stejně to bylo falešné nebo vyčpělé. Co se stalo, stalo se. Nechte to být, bez výčitek. Všechno se děje z nějakého důvodu.

Vesmír vám udělá v červenci laskavost a zbaví vás tohoto nepořádku. V červenci také můžete očekávat posun ve financích – možná nová pracovní nabídka, vedlejší příjem, zvýšení platu?

Rak

Raci, v červenci buďte hlavně autentičtí. Vesmír vám nadělí doslova „kosmický restart“, a to ve všech ohledech. Možná oprášíte starou vizi a začnete si plnit sny. Přestaňte se schovávat, buďte středem pozornosti a iniciujte vše, co vás napadne.

Zároveň přestaňte řešit, co si o vás myslí druzí. Nezabývejte se tím. Buďte si jistí svými schopnostmi a zbavte se strachu ze změn.

Lev

Lvi, v červenci je čas lehnout si a dobít si baterky. Jste sice velmi aktivní, ale teď na vše jděte pomalu. Chcete-li být úspěšní, zbavte se toxických, vyčerpávajících a negativních věcí ve svém životě.

Nenechte se zahnat do kouta a ukončete to, co nemá perspektivu. Fantazírujte se, věnujte pozornost intuici a zaměřte se na duševní zdraví. Očekávejte zábavu, lásku, smích a radost.

Panna

Panny, v červenci oslavujte život. Zapalte ohňostroj, váš život bude vypadat jako oslava. Novoluní 5. července přinese energii do vašeho společenského života, takže se nedivte, že máte plnou e-mailovou schránku pozvánek na večírky a různá setkání. Pokud se chcete s někým seznámit, právě teď je ideální čas – mějte oči na stopkách.

Váhy

Červenec pro vás bude měsícem ambicí. Zaměřte se na ně. Velká kariérní příležitost čeká možná za rohem. Dostanete příležitost zdokonalit se ve své práci nebo oboru, což vám můžete přinést uznání a bohatství.

Cítíte v práci naopak stagnaci? Je čas poohlédnout se jinde, oprašte životopis a využijte energii novoluní. Možná je nejvyšší čas uzavřít jednu kapitolu a otevřít novou.

Štír

Štíři, v červenci zvedněte hlavu a dívejte se do nebe. Novoluní spadá do vodního znamení, což jste právě vy, takže očekávejte sladění s vesmírem. Roztáhněte křídla a leťte. Potřebujete vystoupit ze své komfortní zóny a pořádně „zatřást světem“.

Zapojte se do mediálních projektů, cestujte, studujte. Rozlučte se s místy a lidmi, kteří si nezaslouží být součástí vaší budoucnosti.

Střelec

Střelci, v červenci se zaměřte na budování vztahů. Čeká vás vášnivý měsíc a možná vás zasáhne i Amorův šíp. Pokud jste single, dávejte si pozor na vodní znamení (Rak, Štír, Ryby).

Pokud jste zadaní, očekávejte, že vztah postoupí na vyšší úroveň. Čeká vás intimita, spojení, vášeň i zábava. Je čas investovat do těch, které milujete a obdivujete.

Kozoroh

Kozorozi, cestování je potrava pro vaši duši. Přemýšlíte o vysněné dovolené? Stěhování? Pořízení nového auta? Chystáte se na výlety? Pokud ano, vesmír souhlasí a dává vám zelenou.

V červenci by se měly splnit všechny vaše sny a cíle. Musíte si jen říct, proč to chcete, a dostanete se daleko. Nezapomeňte se soustředit na to, o čem sníte – ať už se jedná o dalekou cestu, či novou lásku.

Vodnář

Pozor, je čas zrychlit tempo. Tvrdě pracujte a udělejte dobrý dojem. Buďte otevření novým nápadům. To se odrazí pozitivně nejen v práci, ale také v osobním životě. Využijte svou pověst, spolupracujte a rozvíjejte se.

Můžete dělat zázraky spolu s ostatními, pokud máte stejný cíl. Energie novoluní přenese pozornost na vaše fyzické zdraví, takže zvažte, jak zlepšit svou kondici, nebo se zaměřte na změnu jídelníčku.

Ryby

V červenci byste měli objevovat tajemství. Jste hluboce intuitivní a dokážete silně vycítit motivy a touhy jiných lidí. Můžete čekat nějaké zajímavé tajemství, takže věnujte pozornost věcem, které by vás dřív nenapadly.

Život po 5. červenci bude kouzelný a potěšení a vášeň budou vaším prvořadým zájmem. Červenec bude pro Ryby nejdůležitějším obdobím roku zejména pro nezadané.  

Související články

Zdroj: vlasta.cz, people.com, metro.co.uk