Beran

21. 3. – 20. 4.

V pondělí se za přemíru práce, spojenou s koncem pololetí, odměňte tím, že si dáte volno. Nikdo, kdo by vám takové jednání vytknul, se nenajde. Všichni jsou na tom stejně.

V úterý vás rozpovídá Merkur, který se dostává do Lva. Na celý zbytek týdne vám dá nejen zábavu, ale i nikým nenarušenou pohodu.

Býk

21. 4. – 21. 5.

V době, kdy Slunce prochází Rakem, se můžete těšit na úspěch i tam, kde jste se o něj nezasloužili. Konečně prožíváte dny, kdy nesázíte, ale můžete se těšit z hojné úrody.

Ve středu se klidně nechejte pozvat na rande. Harmonické spojení mezi Venuší a Saturnem vám slibuje dlouhodobý láskyplný vztah.

VIDEO: Co čeká Střelce v červenci? Podívejte se na výklad karet.

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Zatímco začátek týdne proběhne celkem normálně, ve středu a ve čtvrtek se situace změní. Najednou dostanete odvahu a nazvete to, co se kolem vás děje, pravým jménem.

Na lidi, kteří vám budou vysvětlovat, že byste se měli mírnit, se ohlížet nebudete. Doby, kdy jste ustupovali, jsou konečně za vámi.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Zásadním planetárním jevem, který vás ovlivňuje, modeluje váš postoj ke světu, a navíc vám dává šanci na pozitivní změny, je novoluní, které se ve vašem znamení uskuteční během prodlouženého víkendu.

Díky tomu budete mít dost času na naplánování pozitivních změn a na první kroky na nové životní dráze.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Ještě v pondělí si můžete stěžovat na nepřízeň osudu a upřímně se obávat budoucnosti, ve které vás nic pozitivního nečeká. Když se však v úterý Merkur přesune do vašeho znamení, získáte novou chuť do života.

Navíc přijdete na způsob, jak by se dalo ve váš prospěch posunout to, co se zatím nedařilo.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Když si uvědomíte, že jste se rodině věnovali už dost a že je potřeba, abyste přerušili výchovné působení a popřáli jí trochu oddechu, dojde vám, že přišel čas, kdy byste měli pozornost upřít na kamarády.

Pokud byste prodloužený víkend využili k tomu, abyste si s nimi někam vyrazili, vůbec by to nevadilo.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Jde o týden, kdy byste měli zmírnit pracovní tempo. Buďte rádi, že jste v pohodě uzavřeli první pololetí, a dejte si od práce pohov.

Ve středu a ve čtvrtek si do tašky, s níž jedete na víkend, nabalte knížky, které jste si v poslední době koupili a ještě do nich nenahlédli. Tentokrát na ně čas najdete!

Štír

24. 10. – 22. 11.

Veškerá předsevzetí, která jste měli, procházejí přehodnocením. Usoudíte, že je zbytečné, abyste pracovali ve prospěch jiných tehdy, kdy byste se měli soustředěně věnovat záležitostem, které se týkají přímo vás.

Můžete se sice dozvědět, že jednáte sobecky, ale to je jen důkaz, že jdete správným směrem.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Ještě na začátku týdne si užíváte pocit, že máte všechno pod kontrolou a nemůže se přihodit nic, co by vás překvapilo.

Ve středu a ve čtvrtek, kdy se do vašeho partnerského sektoru dostává Luna, nastane změna. Přátelé vás požádají o pomoc v něčem, na co sami nestačí, a vy jim rádi vytrhnete trn z paty.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

V pondělí a v úterý dopoledne, kdy se Luna pohybuje oblastí, která má ve vašem případě na starosti děti, dokážete nenásilně, ale velice účinně upevnit vztah jak se svými vlastními dětmi, tak s ratolestmi svých přátel.

Vy je berete velice vážně a oni soustředěně poslouchají vše, co jim sdělujete.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Jde o týden, kdy budete šetřit na všech možných výdajích. Jedinou výjimku tvoří lístky na nejrůznější kulturní akce.

Jakmile narazíte na nějakou, která se vám zamlouvá, na cenu se nedíváte a kupujete. O svých nákupech však partnerovi referujte opatrně. Hovory o tom, že rozhazujete, by příjemné nebyly

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Neptun, který se v úterý zastaví ve vašem znamení, zásadně posílí vaši intuici. Kolem poledne můžete dokonce pronést něco, co nemá logické vysvětlení, ale co budoucnost popíše přesně a do detailů.

Během víkendu, který proběhne pod vlivem novoluní v Raku, se vaše věštecké talenty ještě prohloubí.

Související články

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz