Beran

21. 3. – 20. 4.

Do čtvrtečního odpoledne řešte problémy, které souvisejí s rodinou. Když vás příbuzní nebo kamarádi požádají, abyste si na hlídání ke svým dětem přibrali i jejich, neváhejte.

Pomoc, kterou jim tímto způsobem poskytnete, má pro ně obrovskou cenu. Jejich vyjádření díků nebude rozhodně pouze symbolické.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Pro lásku jste schopní udělat věci, z nichž by vás nikdo nepodezíral, a vůbec by si už nemyslel, že něco takového dokážete.

Týká se to první poloviny týdne, kdy jste pod vlivem harmonické vazby Venuše s Uranem. Pokud jste o existenci lásky na první pohled pochybovali, teď zjišťujete, že to byl omyl.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

V pondělí, kdy na vás působí harmonický vztah Merkura a Jupitera, budete po všech stránkách v pohodě.

Pokud vás pozvou na nějakou párty, snažte se tam vyrazit v podobě, která všechny známé i neznámé srazí na kolena. Vaše kouzlo osobnosti si je získá a váš půvab je donutí k velice upřímnému obdivu.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Do čtvrtečního odpoledne, kdy je Venuše ve vašem znamení, se ještě jednou pokuste oslovit člověka, který vašim svodům dosud odolával.

Tentokrát stačí, abyste se na něj podívali, a získáte nejen jeho pozornost, ale i obdiv. Když budete jen trochu chtít, dostanete ho tam, kde ho mít chcete a potřebujete.

Lev

23. 7. – 22. 8.

To, že musíte zkonstatovat a eventuálně nahlas přiznat, že jsou věci, kterým nerozumíte, na vás působí naprosto paradoxně.

Zatímco každý jiný by od toho dal ruce pryč a tvářil se, že nic takového vlastně ani neexistuje, vy se snažíte problematiku zvládnout, což se vám zcela jistě i podaří.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Středu a čtvrtek, kdy je Luna ve vašem znamení, můžete využít pro posílení kontaktů s lidmi stejné krevní skupiny.

Když však s nimi vyrazíte na výlet nebo jinou podobnou akci, měli byste vzít v úvahu své síly. Opravdu není potřeba, abyste zvládli výlet a do konce týdne si pak museli lízat rány.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Situace, které musíte řešit v pátek a v sobotu, jsou sice náročné, ale vám jde jejich zvládání vyloženě k duhu. Tím, že je vyřešíte, zásadně stoupne vaše sebevědomí.

Když se svými výkony pochlubíte doma, získáte si obdiv svého miláčka. Dozvíte se, že věděl, že jste dobří, ale že jste až tak dobří, netušil…

Štír

24. 10. – 22. 11.

Zatímco začátek týdne proběhne v klidu a ve vašem případě i v ničím nerušené práci, čtvrtek všechno změní.

Váš život stabilizuje harmonický vztah mezi Sluncem a Saturnem, o skvělé láskyplné zážitky se postará příznivá vazba Venuše s Neptunem. V každém případě budete sbírat úspěch za úspěchem.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Jde o týden, kdy si můžete klidně a bez výčitek svědomí dopřát chvíli klidu a nerušené pohody. V práci dotáhněte to, co je potřeba a co jste měli zvládnout do konce června.

Hotovo musíte mít do čtvrtečního večera. V dalších dnech, kdy už bude Venuše ve Lvu, si vaši soustředěnou pozornost vyžádá miláček!

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

V době, kdy Slunce prochází Rakem, prožíváte úspěšné a příjemné dny. Sami nemusíte o ničem přemýšlet a nic rozhodovat.

Všeho, co je potřeba udělat, se ujme miláček. Když nebudete vědět, co si máte myslet, můžete klidně převzít i jeho názory. Někomu by se to třeba nezamlouvalo, ale vy si to užijete.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

První polovinu týdne byste měli věnovat fyzické aktivitě. Všechno, co uděláte pro své tělo, vám přinese mnohonásobný užitek.

Protáhnete se a zjistíte, že najednou máte svaly a klouby daleko pohyblivější. Na opatrné jednání vsaďte v pátek. Při napjatém vztahu Venuše s Plutem nesmíte partnera provokovat!

Ryby

21. 2. – 20. 3.

To, že někoho milujete, neznamená, že si necháte diktovat, co máte dělat, a navíc mu dovolíte, aby vám vnucoval své názory.

Když takové jednání zaregistrujete, vymezte se vůči němu slušně, ale tak, aby mu došlo, že jde o záležitost, o níž nežertujete. Naštěstí všechno pochopí a začne se podle toho chovat.

Související články

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz