Beran

21. 3. – 20. 4.

Znamení Raka, do kterého se během týdne postupně nastěhuje Venuše, Merkur a Slunce, přitáhne vaši pozornost k rodinným záležitostem.

Když zjistíte, že vám původní prázdninové plány nevyjdou, nepropadejte panice. Už ve středu večer vás napadne něco, co je nahradí tak, abyste mohla být naprosto spokojená.

Býk

21. 4. – 21. 5.

I když v pondělí přímo překypujete aktivitou a touhou měnit všechno, co se dá, je přece jen pár věcí, do kterých byste zasahovat neměla.

Když nebudete ovlivňovat vztahy, které panují mezi příbuznými, bude to lepší. Klidně řekněte, že když se sami pohádali, sami by se tedy následně měli i smířit.

VIDEO: Zajímá vás výklad karet? Podívejte se na video a naučte se je vyložit.

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Zejména v pondělí ráno máte značný problém s odlišením pravdy od toho, co si někdo jenom bohapustě vymýšlí. Naštěstí záhy pochopíte, o co se doopravdy jedná.

Opět půjde o klasickou situaci, kdy jde o peníze až v první řadě. Právě proto by bylo dobré, abyste se zdržela poznámek a uchýlila se do ústraní.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Merkur, který se spolu s Venuší hned v pondělí dostává do vašeho znamení, vám zásadně ulehčí život. Konečně dostanete šanci, kdy můžete lidi ze svého okolí přesvědčovat o svém názoru a dokazovat, že máte pravdu.

O víkendu, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, přijme váš názor dokonce i miláček!

Lev

23. 7. – 22. 8.

Zdravotní problémy, před kterými jste dosud s úspěchem zavírala oči, dál už přehlížet nemůžete.

Je potřeba, abyste si uvědomila, že jste za svůj fyzický stav zodpovědná už jen proto, že vaše zdraví má přímý dopad na rodinnou pohodu. Slibte si, že svůj postoj k této záležitosti od základu změníte!

Panna

23. 8. – 22. 9.

I když vám připadá, že se většina lidí kolem vás chová zbrkle a vyloženě nerozumně, musíte zatnout zuby a vydržet.

Situace se od začátku týdne povlovně mění ve váš prospěch a ve čtvrtek večer se zlomí úplně. Konečně nastávají dny, kdy můžete to, co se děje, přímo ovlivnit ke svému prospěchu.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Když přijdete s tím, že byste si konečně chtěla pořídit vařící robot, který zatím patří k vašim nesplněným snům, musíte s přemlouváním začít hned na začátku týdne.

Když argumentační řeč spustíte v pondělí dopoledne, kdy je Merkur ještě v Blížencích, je značná šance, že se partner zlomí a raději ustoupí.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Obsazené vodní znamení Raka vám do života vnese přesně tu energii, kterou jste dosud postrádala. Najednou pochopíte, že sny nejsou nic, za co byste se měla stydět.

Nevnímejte je jako něco, o čem můžete přemýšlet, ale co se nedá uskutečnit. Ve vašem případě je totiž od snů k realitě opravdu jenom krůček.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Do bitvy o přízeň člověka, který se líbí všem vašim kamarádkám, se nepouštíte ani ne tak proto, že by vás nepřitahoval, ale proto, že se nechcete sama před sebou ztrapňovat.

K vašemu údivu však váš zřetelný chlad na dotyčného zapůsobí vyloženě paradoxně. Ostatních si nebude všímat a začne se věnovat právě vám!

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Celý týden máte pocit, že stojíte na startu událostí, které si nedokážete představit, ale jež pro vás budou neobyčejně důležité.

To zásadní se uskuteční až v sobotu, kdy ve vašem znamení nastává úplněk a kdy zjišťujete, že se všechno seskládalo tak, abyste získala i to, s čím jste vůbec nepočítala.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Pozor si dejte zejména na ultimáta. I když máte hlavně na začátku týdne dávat partnerovi skoro nůž na krk, jde o energii, které byste podlehnout neměla.

Předem byste si měla uvědomit, že ultimátum, které mu třeba dáte v emočním výbuchu, pak musíte dodržet i ve chvíli, kdy se vám to hodit nebude.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Planety, které se v pondělí přesunou do vašeho sektoru lásky a romantiky a k nimž se před víkendem přidá ještě i Slunce, zásadně posilují vztah, který máte jak s partnerem, tak s dětmi.

Zejména v sobotu a v neděli si pak vychutnáte pocit smečky, která spolu pevně drží a která je naprosto neporazitelná.

Související články

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz