Beran

21. 3. – 20. 4.

Ani vy nemusíte ke všemu přistupovat tak důkladně, jak jste to dělali dosud. Když se vám něco nedaří, klidně to odložte na vhodnější dobu. Ušetřený čas věnujte zejména v pondělí a v úterý dětem.

Když budete jen trochu chtít, navážete s nimi kontakt tak, aby generační rozdíl zmizel a chápali jste se bez výhrad.

Býk

21. 4. – 21. 5.

V úterý si dejte zejména odpoledne pozor na zcela zbytečné spory. To, že máte sklon někoho poslat do háje, ještě neznamená, že jste v právu.

Když se nad dopadem svých slov důkladně zamyslíte, velice rychle pochopíte, že jsou chvíle, kdy je zdánlivá pasivita tou nejmocnější a nejúčinnější zbraní.

VIDEO: Co čeká Štíry tento měsíc? Podívejte se na výklad karet!

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

I když se vám nechce, vypadá to, že se oslavě svých narozenin přece jen nevyhnete. Můžete ji však provést v duchu, který se vám líbí a který vám vyhovuje.

Když ji naplánujete na víkend, můžete si být jistí, že proběhne ve velice příjemné a přátelské atmosféře, kdy nikdo neprovokuje a ani se nehádá.

Rak

22. 6. – 22. 7.

S důvěrou, se kterou přistupujete k příbuzným, to nepřehánějte. Jejich rady vyslechněte, ale zároveň jim dejte najevo, že rozhodovat budete jen a pouze vy.

Ve středu a ve čtvrtek, kdy dokážete správně argumentovat, si promluvte s nadřízeným o svých pracovních perspektivách. V této věci musíte mít jasno!

Lev

23. 7. – 22. 8.

Opět budete pyšní na výchovu, kterou jste vedli děti, a na výsledky, které to přineslo. Když přijde na debatu, neskákejte jim do řeči a dovolte, aby i ve společnosti starších a dospělých hájily své názory.

Za to, co si myslí, ani za způsob, jímž se rozhodnou argumentovat, se stydět opravdu nemusíte.

Panna

23. 8. – 22. 9.

To, že jde o týden, v němž vás nic zásadního ani převratného nečeká, vám ani trochu nevadí. Je vám jasné, že podobné vypadnutí z tempa už dlouho potřebujete.

V práci si plníte povinnosti, doma se s chutí pouštíte do toho, co jste dosud zanedbávali. A večery trávíte někde, kde je vidět na hvězdy.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Na lidi, kteří si myslí, že vás mají varovat před člověkem, který s vámi podle nich nebude hrát fér, se neohlížejte.

Když na to přijde, nenápadně je upozorněte, že jste snad dost staří na to, abyste si v takové situaci poradili sami. Zejména o víkendu, kdy je Luna ve vašem znamení, to zvládnete skvěle!

Štír

24. 10. – 22. 11.

I když sebejistotou překypujete a o správnosti svých rozhodnutí a svého jednání jste přesvědčeni, opatrnosti přesto nezbývá.

Zejména v úterý, kdy jste pod vlivem napjatého vztahu Marse s Plutem, si dávejte pozor jak při manipulaci s domácí technikou, tak za volantem. Na cestě musíte myslet i za ostatní.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve Lvu, přijde partner s nápadem, který vám vyrazí dech. Hned po první větě pochopíte, že vás zná podstatně lépe, než jste si dosud mysleli.

Když si však jeho nabídku promyslíte, zkonstatujete, že vlastně vůbec není špatná, a rozhodnete se, že ji přece jen přijmete.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Když s vaším novým objevem někam jdete, měli byste věnovat velkou pozornost tomu, co kdo a kolik platí. Jakmile byste zjistili, že na vás šetří, musí vám zablikat červená kontrolka.

Pokud se jako skoupý jedinec projevuje v životní etapě, kdy by vám měl ve všem vyhovět, je budoucnost krajně nejistá.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

I když jste si jistí, že přesně víte, o co se v rodinných sporech jedná, nijak je nekomentujte. Místo jejich rozebírání, ke kterému se o víkendu schyluje, si naplánujte volné dny, kdy se věnujete tomu, co vás baví. Kdybyste navíc dokázali spojit relaxaci s blahodárnou fyzickou aktivitou, bude to super.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

I když jste se jistí, že se dokážete s každým domluvit a své názory před ním obhájit, ve středu to tak zcela neplatí.

Při napjatém vztahu mezi Merkurem a Saturnem hrozí, že se leknete každého člověka, který ve vaší společnosti zvýší hlas. To je však přesně to, co mu nesmíte tolerovat ani dovolit!

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz

Související články