Každý člověk má svou povahu. Nikoho nelze předělat a s tím, jaký se narodil, se musí během svého života popasovat. Někdo je dobrosrdečný a pro druhé by se rozdal, jiný se zase dokáže naštvat kvůli maličkosti. Samostatnou kapitolou jsou ženy, které dramatické situace pravidelně vyhledávají. Ony za to však nemohou, protože to, jak se chovají, je zapříčiněno především horoskopem a znamením zvěrokruhu, ve kterém se narodily. Patříte mezi ty, které svého partnera provokují až do té chvíle, než dojde k velké hádce?

Zdroj: Youtube

Lev

Milé Lvice, ačkoliv se o vašem znamení říká, že je průbojné, jen tak se nevzdává a nic ho nerozhodí, jako osobnosti máte i své černé stránky. Pravidelně chcete být ve středu pozornosti a jste rády, když se na vás upírají zraky všech přítomných. Jste charismatické, ale nesnesete, když vás někdo svým úspěchem zastíní. To dokážete předvést takový výstup, že se vás začne okolí doslova bát. Tím, že nejste na prvním místě, ztratíte veškeré zábrany.

Rak

Raci, vaše povaha je silná a schopná kompromisů, ale jak jde o osobní úspěchy, veškerá empatie a tolerance jdou stranou. Nesnesete, když se někdo dostane do popředí a vás tím zazdí. Musíte být vždy v centru pozornosti, máte rádi hýčkání, očekáváte péči a chcete jen to nejlepší. Zároveň však očekáváte, že druzí budou dodržovat pravidla, která jste nastavili. Jakmile tomu tak nebude, ukážete svou stinnou stránku. Pohltí vás vztek a můžete mít i sklony k agresi.

Panna

Milé Panny, máte sice smysl pro detail a nic vás nerozhodí, ale jakmile jsou vaše plány až moc dokonalé, zjistíte, že to najednou nevychází. To vás dokáže vytočit do nepříčetna a předvedete velký hysterický záchvat. Pokud vám navíc někdo překazí plány, umíte ho kritizovat téměř za každou drobnost.

Beran

Berani, ať jste kdekoliv, musíte vládnout. Autoritu si umíte vydobýt panovačností, arogancí a přehnaným vztekem. Stojíte si za svým a neumíte ze svých nároků slevit. Pokud chcete něčeho dosáhnout, ale nedaří se vám to, jdete až do extrému. V ten moment vaše okolí raději utíká, protože dostat se s vámi do konfliktu by nebylo vůbec příjemné.

Štír

Milí Štíři, ani vy nejste úplní svatoušci. Pokud se vám někdo dostane pod kůži, dokážete mu ublížit. Vaše nálady jsou občas natolik nesnesitelné, že se vás začne bát i vaše rodina. Ta ale na rozdíl od ostatních ví, že není dobré se s vámi hádat. Najednou totiž máte černo před očima a dokážete říct věci, které vás poté hodně mrzí. Výhodou je, že stejně jako rychle vypěníte, se zase bryskně vrátíte do normálu. Ale ten stav, kdy jste naštvaní! Uf, ten nikdo nechce zažít.

Zdroje: vlasta.cz, astrotalk, yourtango

Související články