Beran

Začátkem nového roku na vás čeká spousta novinek a zajímavých událostí. Pokud jste nezadaní, můžete se těšit na velké věci. Hned první týden v lednu totiž budete mít velkou příležitost najít si stabilní vztah a přítele, který vás podrží ve všem, do čeho se pustíte. Ale pozor, vždy dejte na svůj dojem. Lásku hledejte tam, kde byste ji nejméně čekali. Bude to sexy soused, nebo upovídaný kolega?

Zdroj: Youtube

Býk

Zadaní Býci se mohou těšit na šťastný leden, protože láska a intimita budou v centru pozornosti. Pokud jste se svým partnerem ve vztahu již několik let a cítíte, že prvotní jiskra již vyprchala, možná se dostaví opětovné vzrušení a třeba se do svého partnera dokonce znovu zamilujete! Jestliže doposud nejste svoji, očekávejte možnou žádost o ruku.

Blíženci

Za emoce ve vašem vztahu bude v lednu zodpovědný především Mars s Venuší. Právě tyto dvě planety se postarají o to, že se rozhodně nudit nebudete. Opečovávejte svého partnera, co nejvíce se k sobě tulte, hlaďte se, travte spolu čas, milujte se. Pokud se vám totiž bude dařit v soukromí, budete produktivnější i v práci.

Rak

V lednu rozhodně neseďte doma, i když byste určitě rádi. Každý má rád svou pohodu a klid, ale lásku na gauči rozhodně nenajdete. Domluvte si schůzku s přáteli a vyrazte ven nebo vezměte partnera do kina, divadla či restaurace. Najděte si čas i na své vlastní aktivity. Poselství hvězd pro nový rok je jasné – věnujte více času mezilidským vztahům a méně práci! Pokud jste nezadaní, tento měsíc potkáte někoho, kdo vám přičaruje motýlky v břiše.

Lev

Nezáleží na tom, zda jste zadaní, nebo nezadaní. Důležité je především to, jak se cítíte. Máte úžasnou schopnost zářit na celé širé okolí. A pozor, svým šarmem dokážete okouzlit opravdu každého, koho potkáte. Klid a harmonie vás v tomto období tolik nepřitahují, spíše máte chuť na nějaké žhavé dobrodružství.

Panna

Panny budou mít v lednu volnost. Pokud jste zadané, jistě to oceníte, protože budete mít mnohem více času sama na sebe. Partner vás nechá plánovat společné víkendy, pojede s vámi, kamkoli budete chtít. Tato možnost realizace vám dodá novou energii a usnadní vám i každodenní boj v práci. Máte se opravdu na co těšit, tak toho využijte.

Váhy

Máte štěstí, že máte partnera, s nímž se cítíte naprosto bezpečně. Můžete mu říct vše, co máte na srdci. Máte jeho podporu a plnou oddanost, můžete mu plně důvěřovat. Takový vztah je jako poklad, střežte si ho! V lednu se nestane nic neočekávaného, vaší úlohou bude pouze zajistit, aby byly naplněny potřeby vaše i vašeho partnera.

Štír

Možná jste koncem roku potkala někoho, na koho nemůžete přestat myslet. Pokud jste nezadaná, je to správné znamení. Kdo z vás má svého milého doma, těšte se na měsíc plný zážitků. Pokud vám to ve vztahu neklape, je třeba udělat zásadní rozhodnutí. V lednu byste se měla vážně zamyslet nad tím, co chcete. Pracovat na svém vztahu, nebo se rozejít a jít jinou cestou?

Střelec

Máte za sebou příjemný a dobrodružný rok. Podobná očekávání máte i od ledna a celého nového roku. Zadaní Střelci si jsou velmi dobře vědomi svých závazků a nehodlají je ohrozit žádnou aférou. Nedovolí, aby se mezi ně a partnera postavilo cokoli negativního a nebezpečného.

Kozoroh

V lednu nad vámi bude bdít Jupiter. Ten je planetou štěstí, lásky a romantiky. Zapojí se i Venuše, která vás zahrne láskou. V prvním měsíci nového roku musíte tyto příležitosti maximálně využít. Udělejte si čas sami na sebe, uvědomte si své potřeby a snažte se je naplnit. Jinak nebudete šťastní vy ani vaši nejbližší. Musíte si ujasnit, kdo jste a o co vám v životě skutečně jde.

Vodnář

Konečně si můžete oddechnout, bláznivý rok 2023 skončil. Prosinec se svým svátečním shonem a chaosem vám na náladě nepřidal, ale tomu je nyní konec. Nastává nový rok, do kterého všichni vstupujeme s čistým štítem. Dejte pozor, abyste se hned na začátku se svým partnerem nepohádali.

Ryby

V prosinci se věci nevyvíjely zcela podle vašich plánů, svátky vnesly do vašeho vztahu spoustu napětí a konfliktů. V lednu budete mít příležitost vyčistit vzduch, upřímně si promluvit, vysvětlit si věci a znovu se sblížit. Pokud si vše vyříkáte, partner vám opět dá to, po čem tak toužíte. Tím je pozornost, trpělivost a láska. Hlavně mu naslouchejte a nekoukejte jen na sebe.

Zdroje: Vlasta.cz, shondad, StyleCaster

Související články