BERAN (21. března – 19. dubna)

Víte moc dobře, jak dlouhá byla cesta sem. Září 2023 je pro vás měsícem totální duchovní obnovy. Přivítejte své „nové já“. Beran je zpět, a to v plné síle. Před sebou máte jen zářivé světlo a radost.

BÝK (20. května – 20. dubna)

Minulost je ta tam. Víte, kde jste udělali chybu, a nemáte v úmyslu jít zpět. Přicházejí velké změny a vy je bezvýhradně přijímáte. Býci teď určitě neustoupí. Úspěch je tentokrát zaručen.

BLÍŽENCI (21. dubna – 20. června)

Blýská se na lepší časy. Pokud už s někým jste, tento měsíc posune váš milostný život na novou úroveň. Osoba, se kterou se teď stýkáte, je vaše spřízněná duše a láska vašeho života.

RAK (21. června – 22. července)

Vy víte, že důvěra vyžaduje čas. Ve vašem životě již někdo je. Během září se ukáže, zda vaši důvěru získá, či nikoli. Buďte trpěliví a snažte se nehledat negativa. Chystá se něco velkého.

LEV (23. července – 22. srpna)

Měníte svůj život a právě v září si stanovíte nová pravidla. Už víte, kde jste udělali chybu. Tento měsíc procházíte proměnou. Změníte se k lepšímu a můžete se konečně podívat do zrcadla.

PANNA (23. srpna – 22. září)

Tento měsíc je pro vás celý o lásce a romantice. Máte spojení s někým výjimečným. Zjistíte, že to, co vy dva sdílíte, má cenu zlata. Vděčnost hraje ve vašem podzimním životě obrovskou roli.

VÁHY (23. září – 22. říjen)

Tento měsíc byl vždy progresivní a vy máte rádi aktivitu, která s ním přichází. Během této doby máte pocit, že jste finančně i romanticky stabilní. Dopřejte si pohodu a děkujte osudu, že se v září nebude dít ve vašem životě nic dramatického.

ŠTÍR (23. říjen – 21. listopad)

Dospíváte a nejste na to zvyklí. Zrajete, a to jak na těle, tak na duši. Možná si nevšimnete, že došlo k fyzickému i emocionálnímu uzdravení. Jako by věci najednou zapadly na své místo.

STŘELEC (22. listopadu – 21. prosince)

Porážka není slovo ve vašem slovníku. Září vám dává kontakt s vděčností, protože nyní víte, že vše, co jste vydrželi, bylo součástí nějakého vesmírného plánu, který vás měl dostat na místo velikosti. Cítíte se vyrovnaně a v pohodě. Spirituálně rostete.

KOZOROH (22. prosince – 19. ledna)

Toužíte po uzdravení, míru a uděláte cokoli, abyste svůj život znovu dostali do „šťastné zóny“. Jste tu, abyste svůj život žili, ne ho sledovali jako film. Akce a energie vládnou vašemu měsíci a to vše je pozitivní.

VODNÁŘ (20. ledna – 18. února)

Strávíte spoustu času o samotě. Budete přemýšlet a tvořit. Soustřeďte se a nechte se vést svou intuicí. Kreativních úkonů bude dostatek a vy budete mít radost ze svých výtvorů.

RYBY (19. února – 20. března)

Tvoření vás nemine, ale zjistíte, že několik lidí z vaší minulosti je „zpět ve městě“. Vy i váš partner jste sice šťastní, ale proč nerozproudit zábavu společně? Láska, smích a mnoho úsměvů, to je vaše září 2023.

Zdroj: vlasta.cz yourtango.com

Související články