Každý z nás by si přál být bohatý. Mnohdy sledujeme úspěšné lidi na sociálních sítích a říkáme si, jaké by to bylo, alespoň na chvíli být v jejich kůži – moci si dopřát pěknou kabelku, luxusní dovolenou anebo jen chvíli nakupovat bez nutnosti sledovat účty. Která znamení zvěrokruhu mají největší predispozice na zbohatnutí? Seřadili jsme vám je od těch s největší šancí po ty s nejmenší.

Zdroj: Youtube

Rak

Jsou to právě lidé narození ve znamení Raka, kteří mají velkou šanci být „za vodou“. Prokazatelně totiž patří mezi ty nejúspěšnější. Slavným Rakem je například Elon Musk (nejbohatší muž planety), Mike Tyson, Angela Merkel, Tom Cruise či Meryl Streep. O Racích se říká, že mají obchodní talent a dovedou vydělat velké peníze.

Lev

Jen těsně za Rakem se umístil Lev. O lvovi je známo, že je to dravé a bojovné zvíře, které svou kořist jen tak nepustí, a to platí i o lidech narozených v tomto znamení. Jdou si za svým snem a dokážou pro svůj úspěch udělat nemožné. Mezi slavné Lvy patří například Barack Obama, Kylie Jenner, Usain Bolt, Arnold Schwarzenegger či J. K. Rowling.

Beran

Na třetí, bronzové příčce se umístili Berani. Jedná se o tvrdohlavé znamení, které si nenechá do ničeho mluvit. A právě díky své povaze tito lidé často dosáhnou velmi dobrých pracovních výsledků. Mezi slavné Berany patří například Elton John, Lady Gaga, Logan Paul či Victoria Beckham.

Váhy

Lidé narození ve znamení Vah touží po společenském postavení, rádi se ukazují na veřejnosti a milují peníze a obdiv. Často se proto prosazují v politice. Úspěšným politikem byl například Václav Havel. Mezi další známé a úspěšné Váhy patří Eminem, Brigitte Bardot, Avril Lavigne, Kamala Harris či Serena Williams.

Kozoroh

Kozorozi mají tendenci pracovat až do posledních sil. Velmi často se z nich stávají workoholici, kteří své práci obětují i soukromý život. Mezi slavné Kozorohy patří Greta Thunberg, Michael Schumacher, Nicolas Cage či Lewis Hamilton.

Blíženci a Střelec

Lidé narození v těchto dvou znameních mají velmi slušné předpoklady k tomu, aby jednoho dne na jejich účtě přistála pěkná finanční částka. Nebude to však zadarmo a je třeba pro to něco udělat. Důležitá je především pevná vůle a vytrvalost. Mezi slavné Blížence patří Johnny Depp, Nicole Kidman, Angelina Jolie či Henry Kissinger, ve Střelci se pak narodily Billie Eilish, Britney Spears, Taylor Swift či Nicki Minaj.

Býk

Pozor, i Býk má možnost získat jisté bohatství. Mezi nejslavnější Býky patří královna Alžběta II., Cher, Adele, Dwayne Johnson, Mark Zuckerberg či Gal Gadot. Tito lidé dokázali mnoho velkých věcí a ve světě se proslavili především svou dobrosrdečnou povahou a odvahou změnit systém, který je doposud nastavený.

Panna a Štír

Jste-li narozeni v jednom z těchto dvou znamení, máte štěstí. Peníze si vás najdou, i kdybyste nechtěli. Panny jsou velmi pracovité a svědomité. Jejich povaha jim tudíž nedovolí odejít od rozdělané práce a věci rády dotahují do konce. Mezi slavné Panny patří Beyoncé, Macauley Culkin, Salma Hayek či Sophia Loren. Naopak Štíři bývají pomalí a některé úkoly jim trvají opravdu dlouho. Ale ani to neznamená, že by nic nedokázali, právě naopak. Mezi slavné a bohaté Štíry patří například Bill Gates a Julia Roberts.

Vodnář a Ryby

Poslední dvě znamení, na která nesmíme zapomenout, jsou Vodnáři a Ryby. Zde je šance na zbohatnutí oproti jiným znamením zvěrokruhu menší, nikoli však mizivá. Důkazem jsou slavní Vodnáři jako Cristiano Ronaldo, Shakira, Robbie Williams či Harry Styles. Na poslední příčce se umístily Ryby. To však neznamená, že by byly ztracené, méněcenné nebo nevěděly, jak přijít k pořádnému balíku. I Ryby za to umějí vzít, když na to přijde. Jen se podívejte na Rihannu, Elliota Page, Justina Biebera nebo Chucka Norrise.

Zdroje Vlasta.czEduBirdieOn This Day

Související články