Beran

21. 3. – 20. 4.

Na začátku týdne se můžete spolehnout na partnera a věřit, že si poradí se vším, co je potřeba. Vy sami na řešení běžných denních problémů moc času ani energie mít nebudete.

Od pátku do nedělního poledne, kdy je Luna ve Střelci, musíte hledat nová řešení pro staré problémy. Naštěstí to zvládnete.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Úplněk, který se ve středu uskuteční ve vašem partnerském sektoru, vás nutí, abyste se na svůj partnerský život podívali zcela jinýma očima.

Najednou pochopíte, že opravdu nemá smysl držet při životě to, co vám žádnou radost nedává a pro život to užitečné není. Čím dříve to ukončíte, tím to bude lepší.

VIDEO: Výklad karet pro raky na duben. Podívejte se na video.

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Zejména v pondělí a v úterý se můžete dostat do situace, kdy nebudete vědět, zda máte vyhovět přáním svého partnera, nebo zda se budete striktně řídit tím, co se líbí a zamlouvá vám.

V každém případě se těšte na nesmírně bohaté diskuse, které se kolem toho rozvinou a jichž se musíte účastnit.

Rak

22. 6. - 22 7.

V pondělí kolem poledne si dejte pozor na argumenty, které používáte pro přesvědčování svých dětí. Když zjistí sebemenší nesrovnalost s tím, co jste jim říkali dříve, vypukne ostrá debata.

Vy pak budete muset konstatovat, že máte chytré děti s dobrou pamětí, kterou ovšem bez váhání použijí proti vám.

Lev

23. 7. - 22. 8.

S překvapením zjistíte, že se o vaše názory zajímají nejen rodinní příslušníci doma, ale především vaši kolegové, a dokonce i nadřízení v zaměstnání.

Když vás v práci požádají o vaše hodnocení toho, co se děje, mluvte pravdu. Management opravdu nepotřebuje lidi, kteří mu podkuřují a vyloženě lžou.

Panna

23. 8. - 22. 9.

Na lékařská vyšetření, na která vás posílají, se vlastně těšíte. Doufáte, že se konečně dozvíte, co se s vámi vlastně děje, a že tým odborníků vymyslí způsob, jak vaše potíže léčit.

Řešení se může objevit ve čtvrtek. Pak budou ale všichni překvapení. Jde o něco zcela jiného, než jste očekávali.

Váhy

23. 9. - 23. 10.

V pondělí a v úterý, kdy Luna prochází vaším znamením, zjistíte, že kolem sebe máte skvělé lidi.

Když se dostanete do situace, kdy nebudete zvládat úkoly, které před vás život postavil, pomohou vám bez zbytečných řečí a nároků na odměnu. Musíte přiznat, že na lidi kolem sebe máte fakt štěstí.

Štír

24. 10. - 22. 11.

Úplněk, který se ve středu odehrává ve vašem znamení, na vás působí vyloženě motivačně. Pokud jste si dosud zdůvodňovali, že se do ničeho nepustíte, protože na to nemáte, teď je šance situaci změnit.

Je jen potřeba, abyste sebrali veškerou odvahu a rozhodli se, že se ničím a nikým omezovat nenecháte.

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Týden probíhá v klidu a beze stresů. Pondělí vám navíc rozjasní pozvání na přátelskou párty. Od pátečního rána do nedělního poledne se můžete těšit na přízeň Luny ve svém znamení.

Řešení problémů, které vám nabízí, je sice překvapivé a netypické, ale zato stoprocentně účinné. Nebojte se a jděte do toho!

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

Jde o týden, kdy si můžete klidně a bez výčitek svědomí dopřát odpočinek podle svých představ.

Když se však vaše vysněná relaxace kryje s tím, co by zbytek vaší rodiny označil jako výcvik příslušníka speciálních jednotek, k ničemu ji nenuťte. Vy překonávejte osobní rekordy a jim dopřejte klid.

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Veškeré plánované opravy, které jste měli propočítané tak, abyste všechno zvládli ze svých nynějších úspor, budou na čas i na finance daleko náročnější, než jste si mysleli.

Naštěstí se tím nenecháte znechutit. Spořicí fondy zkombinujete s výhodnými půjčkami tak, abyste zvládli všechno, co je potřeba.

Ryby

21. 2. 20. 3.

Úplněk ve Štíru vám dává šanci na uskutečnění jednoho zásadního přání. Když usoudíte, že vyrazíte na nějakou poutní cestu, nebezpečí, že narazíte na odpor, neexistuje.

Stačí, když se o svém snu zmíníte. Hned se na vás začnou nabalovat lidi, kteří vám pomohou s postřehy a podělí se s vámi o zkušenosti.

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz

Související články