Beran

21. 3. – 20. 4.

To, že v práci panuje zmatek spojený s koncem pololetí, ještě neznamená, že se jím máte nechat semlít. Sami se snažte zachovat si chladnou hlavu a rozumný nadhled.

Kromě toho si předem promluvte s partnerem o tom, jak budete reagovat na vysvědčení vašich dětí. Dohodněte se na společném rozumném postupu.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Jde o týden, kdy se musíte chovat rozumně a na veškeré podněty reagovat tak, abyste se za své jednání později nemuseli stydět.

Když dojde k ostřejší debatě, nesmíte se nechat vyprovokovat k nepromyšleným výkřikům a slibům. Ultimáta, která nebudete moci dodržet, nesmíte dávat ani doma, ani v práci.

VIDEO: Jak poznáte, že jste sympatičtí jinému znamení zvěrokruhu? Podívejte se na video.

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Když v pondělí zjistíte, že je nutné, abyste své dřívější plány přizpůsobili novým skutečnostem, snadné to nebude.

Jakmile se však na to, co se děje, podíváte realisticky, musíte zkonstatovat, že je to opravdu nutné. Naštěstí dáte s partnerem hlavy dohromady a nějaké rozumné řešení přece jen najdete.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Rozložení sil v rodině se zásadně mění. Když si děti uvědomí, kolik práce máte a jak vás plnění povinností vysává, přiloží bez velkých řečí ruku k dílu.

V takové chvíli chválou a obdivem nešetřete. Vaše ratolesti sice budou předstírat, že jim na uznání nezáleží, ale ve skutečnosti jim dělá moc dobře!

Lev

23. 7. – 22. 8.

Počítejte s tím, že rozhodnutí, které učiníte na začátku týdne spíše pod vlivem partnera než kvůli sobě samotným, byste litovali spíše dříve než později.

Právě proto je potřeba, abyste i láskyplnému tlaku, který na vás bude miláček vyvíjet, dokázali odolat. Už v sobotu budete rádi, že jste to dokázali!

Panna

23. 8. – 22. 9.

V práci můžete ze strany kolegů narazit na jednání, s nímž jste nepočítali. Naštěstí si všechno rychle srovnáte v hlavě tak, abyste dokázali správně odpovědět.

V sobotu, kdy se ve vašem partnerském sektoru zastaví Saturn, si dejte pozor na spory s tchyní. Můžete mít pravdu, ale stejně byste nevyhráli.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Když usoudíte, že před vámi partner něco tají, nenechejte si namluvit, že slyšíte trávu růst a že ho podezíráte z bůhví čeho i ve chvíli, kdy se nic neděje.

Nejpozději v pátek přizná, že jste měli pravdu a požádá vás o radu. Naštěstí jste stačili vymyslet něco, co mu pomůže a vám oběma ulehčí život.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Hned na začátku týdne musíte zkonstatovat, že jste se sešli na stejné názorové platformě s člověkem, do kterého byste to nikdy neřekli.

Když si s ním navíc upřímně promluvíte, musíte zkonstatovat, že jste si velice blízcí. Partnerovi však o tomto setkání nereferujte. Moc velké pochopení by neprokázal.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Člověk, který vám dobrovolně a bez jakéhokoli tlaku z vaší strany nabídne pomoc, to nedělá proto, aby na vás učinil dojem, ani proto, abyste mu děkovali nebo ho obdivovali.

V jeho osobě jste narazili na vzácný exemplář člověka, který chce lidem přinášet radost a jemuž se to ve vašem případě opravdu daří.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Zatímco první polovina týdne je plná práce, rozhodování a hledání vlastních správných životních cest, ve druhé máte fungovat jako stabilizační prvek jak pro rodinu, tak pro přátele.

Když zjistíte, že se vaši blízcí začínají hádat, musíte energicky vystoupit a vnést do jejich vztahů pohodu a klid.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem znamení, energií doslova překypujete. Navíc nikomu nedovolíte, aby vás přesvědčoval o něčem, co se hezky poslouchá, ale co s pravdou nemá nic společného.

Klidně mu nahlas řeknete, že doby, kdy jste se nechali přesvědčovat a přesvědčit, jsou naštěstí už pryč.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Díky kombinaci Slunce z Raka a velmi pomalého, a tedy silného Saturna ve vašem znamení si dokážete nejenže bez problémů, ale i velice elegantně poradit i s tím, co by pro všechny jiné byl problém naprosto neřešitelný.

Na to, aby všechno začalo lítat tak, jak potřebujete, stačí váš jeden důrazný pohled.

Související články

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz