Beran

21. 3. – 20. 4.

Jaro se sice blíží, ale ve vašem životě se to neprojevuje. Zejména na začátku týdne vaše vitalita poklesne tak, že se tomu sami divíte. Dokážete sice plnit pracovní i rodinné povinnosti, ale je vám jasné, že vaše výkony mají k dokonalosti daleko. Kdybyste se rovnou rozhodli pro odpočinek, bude to lepší

Býk

21. 4. – 21. 5.

Zatímco začátek týdne vypadá hodně pracovně a na zábavu nebo rozptýlení v něm čas a prostor není, ve čtvrtek se všechno obrátí k lepšímu. Čekejte pozitivní zprávy a vyrovnání finančních záležitostí. V tom, kam investovat, byste se však měli poradit s partnerem. Jeho nápady se ukážou jako skvělé.

VIDEO: Výklad karet pro jednotlivá znamení. Podívejte se!

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Všechno, do čeho se pouštíte, se snažte dělat na sto a možná i více procent. Nesmíte dovolit, aby vás Slunce v Rybách ovlivnilo pasivní náladou. Musíte trvat na tom, že další směr svého života budete určovat vy sami. Veškerých ústupků, které byste v tomto směru učinili, byste časem litovali.

Rak

22. 6. - 22 7.

V období, kdy je Slunce v Rybách, hrozí, že o sobě začnete pochybovat. To byste ale v žádném případě dělat neměli. V každém člověku, který se pohybuje v blízkosti vašeho partnera, vidíte ohrožení stability svého vztahu. Není to pravda, ale vy tím zbytečně omezujete vztahovou harmonii.

Lev

23. 7. - 22. 8.

V úterý a ve středu se můžete bez obav soustředit na zlepšení komunikace. Je potřeba, abyste rodinné vztahy posílili a další rozpory nedopustili. Jde o úkol, který díky svému diplomatickému talentu dokážete skvěle zvládnout. To, že se rodina domluví a dohodne na společném postupu, je jen vaší zásluhou.

Panna

23. 8. - 22. 9.

Zatímco v pondělí a v úterý s úspěchem řešíte pracovní záležitosti, ve středu upřete pozornost na své soukromí. Pokud usoudíte, že je někdo až moc zvědavý na to, co zamýšlíte, musíte se chovat tak, aby pochopil, že se od vás dozví jen to, co mu chcete říct sami. Bude sice zklamaný, ale to vám bude jedno.

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Když zjistíte, že nemáte stejný vkus s partnerem, vůbec vám to nevadí. Dohady, které kolem vylepšování vašeho domova probíhají, jsou stále ohnivější. Oba však zkonstatujete, že vás podobné diskuse baví. Když se nakonec na definitivní podobě vašeho domova domluvíte, bude vám skoro líto, že debaty skončily.

Štír

24. 10. - 22. 11.

Konečně máte čas a prostor, kdy můžete přemýšlet o svých citech a o tom, co od svého vztahu vlastně chcete. Pokud máte partnera, se kterým si o tom můžete bez problémů promluvit, berte to jako velký dar. Pokud ho dosud nemáte, nevadí. Ten, kterého máte, je tvárný a dá se k plnění takového úkolu vychovat.

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Nebezpečí, že v návalu toho, co se s vámi a kolem vás děje, přehlédnete něco, co je opravdu podstatné, je značné. Právě proto by bylo dobré, abyste si hned v pondělí vytvořili rámcový rozvrh všeho, čemu se musíte věnovat a co musíte zvládnout. Váš obvyklý styl to sice není, ale nic jiného vám nezbývá.

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

K povinnostem, které už máte, musíte přidat ty, které s vaší prací nemají nic společného, ale které jsou neméně důležité. Přednost musí dostat praktické záležitosti. Objednejte si někoho, kdo vám prořeže stromy, na seřízení odvezte sekačku a zahradní traktůrek. Jde o práce, které se musí udělat co nejdříve.

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

K partnerovi se chcete chovat sice láskyplně a příjemně, ale se svou vstřícností to přehánět nehodláte. Jakmile pochopíte, že s vaší velkorysostí počítá do té míry, že on sám nic dělat nehodlá, přejdete do protiútoku. Dáte mu jasně najevo, že ho sice milujete, ale že se po vašich zádech vozit nebude.

Ryby

21. 2. 20. 3.

V pondělí nechejte bez výčitek svědomí aktivitu na partnerovi. Nebojte se. Všechno, co je potřeba, zvládne na výbornou. Vy mezitím shromažďujte argumenty, které použijete na jednáních, která vás čekají ve středu, kdy se hraje opravdu o hodně. Ve čtvrtek pak zjistíte, že jste vyhráli, a začnete slavit.

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz

Související články