Beran

21. 3. – 20. 4.

Další týden, v němž si můžete vychutnat volný den navíc, vám vyloženě sedne. Zejména dny od středy výše budou velice příjemné. Luna, která je ve čtvrtek a v pátek v Blížencích, vás vyžene mezi kamarády.

To, že jste se dlouho neviděli, roli nehraje. Bavíte se tak, jako byste se naposledy viděli včera.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Je potřeba, abyste si prohlédli veškeré zavařovací potřeby. Zkontrolujte, zda máte dostatečné množství lahví, víček a jiných drobností.

Pokud je potřeba, ukliďte sklep, kam budete své hotové výrobky skládat. V další etapě uvažujte o nákupu elektrického zavařovacího hrnce, který vám práci značně ulehčí.

VIDEO: Co čeká Blížence v květnu? Podívejte se na výklad karet.

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Důležité záležitosti, které se už dlouho táhnou, se ke konci nemají. Naštěstí vám v pondělí ráno zavolá někdo, kdo vám slíbí, že se o jejich urychlení postará.

Moc mu sice nevěříte, ale za kapku naděje jste vděční. V pátek zjistíte, že své sliby splnil tak, abyste se na další dny mohli upřímně těšit.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Zásadní vliv na vás vyvíjí novoluní, které se ve středu odehrává v Býku. Když přijde kamarád s tím, že chce zkusit štěstí v cizině, a vyzve vás, abyste jeli s ním, máte problém.

Sami byste proti takovému experimentu nebyli, ale když si uvědomíte, že byste museli opustit rodinu, veškerá chuť vás přejde.

Lev

23. 7. – 22. 8.

V době, kdy je Slunce v Býku, musíte jednat hospodárně i v případě, kdy si chcete ze všeho nejvíce užívat života.

Když nastane krizová chvíle, musíte sobě a třeba i dětem vysvětlit, že si za peníze, které teď ušetříte, v létě vylepšíte dovolenou. Jde o argument, který pochopí a přijmou ho za svůj.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Když se objeví šance na návrat k některému z koníčků, ve kterých jste byli kdysi opravdu dobří, měli byste to zkusit. Vlastnoručně upletený svetr vám přinese značné uspokojení.

Navíc si za pár korun vyrobíte vysoce módní doplněk. Využijte úterní Lunu v Býku a běžte si vybrat ty nejhezčí příze a vlny!

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Volný den můžete využít pro posílení partnerského vztahu. Kdybyste se domluvili s prarodiči, aby si vzali děti a vám dopřáli volný večer, bude to super.

Vy si pak můžete vybrat, zda si zaplatíte noc v penzionu, nebo zda si zapálíte doma svíčky, vytvoříte příjemnou atmosféru a budete si užívat zadarmo.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Než se rozhodnete, že si pořídíte kuchyňské nádobí nebo jiné domácí zařízení, věnujte dostatek času průzkumu trhu.

Je zbytečné, abyste koupili něco, co je levné, nekvalitní a na čem je na první pohled vidět, že to dlouho nevydrží. Nezapomeňte, že přísloví o laciném, co je dvakrát placené, pořád platí!

Střelec

23. 11. – 21. 12.

V pondělí, kdy je Luna ve vašem sektoru lásky a romantiky, si udělejte čas na partnera. Jeho požadavky vám mohou připadat nedůležité a malicherné, ale pro něj jsou zásadní.

Zkuste s ním alespoň jednou sdílet jeho koníčky. Od těch pak plynule přejde řeč k jeho názorům a debatám o společné budoucnosti.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

V úterý a ve středu se hraje o vaši pracovní budoucnost. Pokud si máte šanci promluvit s nadřízeným, klidně to udělejte. Ukáže se, že je s ním docela rozumná řeč.

Ve středu, kdy v Býku probíhá novoluní, si najděte čas na děti. V klidu s nimi do posledních detailů proberete to, na co jindy není čas.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Kdyby to šlo, vezměte si v práci na čtvrtek a pátek dovolenou. Využijete tak inspirativní dny, kdy Luna příznivě ovlivňuje vaše tvůrčí schopnosti.

Pod jejím vlivem se dokážete na své okolí podívat zcela jinýma očima. Pochopíte, jak své bydlení dotáhnout k dokonalosti, a taky se do toho hned pustíte.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Především si uvědomte, že příležitosti, které v tomto týdnu propásnete, se hned tak nevrátí. Naštěstí vám planety slibují pomoc v podobě velice zajímavých příležitostí.

Navíc vám garantují odvahu i v situacích, kdy by všichni jiní své boje vzdali. Vy však výzvu přijmete a jdete od vítězství k vítězství!

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz

Související články