Beran

Berani, duben pro vás bude měsícem, který bude plný pozitivních změn ve vašich milostných vztazích. Vaše neobyčejná zábavnost přitáhne pozornost potenciálních partnerů, a můžete tak potkat někoho, kdo obohatí váš život zcela novým směrem.

V tomto období je důležité užívat si čas strávený s lidmi, kteří jsou součástí vašeho života. Nenechte se pohlcovat myšlenkami na budoucnost.

Zdroj: Youtube

Býk

Tento měsíc přinese velké změny ve vašem milostném životě, který bude připomínat spíše horskou dráhu. Zejména od 29. dubna se můžete dostat do situace, kdy se zamilujete hlava nehlava.

Na scéně se totiž objeví osoba, která vám zcela učaruje. Nebojte se být mezi lidmi a projevit svou odvahu, díky níž získáte pozornost opačného pohlaví.

Blíženci

Blíženci, pokud toho máte za březen dost, můžete se těšit na relax a odpočinek. Oddávejte se koníčkům a zábavě.

Na konci dubna si však dejte pozor na to, kdo vám vstoupí do života. Může to být totiž někdo, kdo ho úplně změní. Budete připraveni otevřít se novým zážitkům.

Rak

V dubnu odpočívejte, jinak se vám může stát, že se zhroutíte. Naložili jste si toho na svá bedra v poslední době až moc, takže je třeba, abyste si teď dopřáli klidu.

Zejména procházky v přírodě vám pomohou. Poslední dobou se možná cítíte i méněcenní, ale to se změní. Jděte proto štěstí naproti.

Lev

Lvi, máte v plánu změnit svůj život? Duben je ideální měsíc, který můžete pro své změny využít. Pokud cítíte, že jen neúčelně plavete životem, je čas začít konat.

Jako krok vpřed byste měli zvážit četbu knih zaměřených na osobní rozvoj nebo se přihlásit na nějaký kurz, který vás posune dál.

Panna

Duben pro vás možná nezačne nejlépe. Na začátku měsíce se můžete setkat se zklamáním. Tato situace může vést k neshodám a nepříjemným situacím.

Možná se dokonce ocitnete ve fázi, kdy kvůli rozdílným cestám a překážkám zvážíte rozchod se svým stávajícím partnerem. Ironií je, že právě tento moment může posílit uvědomění si vlastních citů k partnerovi.

Váhy

Váš smysl pro humor dosáhne vrcholu, proto se můžete těšit na řadu zajímavých událostí, z nichž se některé budou zdát jako scény z grotesky.

Váš partner vás seznámí s důležitými novinkami, zatímco okolí vám bude pravidelně přinášet povzbudivé zprávy, díky čemuž pocítíte dlouho očekávaný pocit klidu a stability.

Štír

Připravte se na velké změny. Čeká vás zřejmě stěhování nebo kariérní posun. Ale pozor, objeví se i jistá osoba, která s vámi bude chtít manipulovat. To vám ale nevadí, protože jste připraveni bojovat a říct dané osobě, co si o ní skutečně myslíte.

Střelec

Na začátku měsíce budete propadat depresi, protože se bude hojně řešit váš partnerský vztah. Někteří se budou ptát, kdy ho posunete o krok dále, druzí naopak zmíní, zda se v něm už náhodou nenudíte.

Budete o tom hodně přemýšlet a rozhodnete se, že to doma chcete zklidnit. Jenže váš partner už nemá zájem poslouchat některé narážky a udělá velký krok.

Kozoroh

Kozorozi, máte před sebou měsíc plný příležitostí pro pozitivní změny. Důležité zprávy a podpora od partnera, spolu s pozitivním ohlasem z vašeho okolí, vám přinesou pocit stability.

Začátek měsíce sice přinese některé administrativní nebo zdravotní komplikace, ale to vyřešíte rychle. Celkově vás čeká měsíc plný zajímavých zážitků a příležitostí pro osobní růst.

Vodnář

I Vodnáře čekají změny. K tomu se přidá i několik významných rozhodnutí. Začátek měsíce se ponese ve znamení překonávání překážek a uklízení si vlastního stolu. Tento proces vám umožní vstoupit do zbytku měsíce s jasnější myslí a lepším nasměrováním.

Ryby

Ryby, duben pro vás bude náročný. Kromě toho, že vás čeká velké zařizování na úřadech, se musíte připravit i na hodně práce. Osud vám do cesty postaví překážky, ale vy je bravurně zvládnete. Navíc si budete užívat pocitu zamilovanosti a podniknete i pěkný rodinný výlet.

Zdroj: Vlasta.cz, Sun Signs, Astrologyview

Související články