Beran

21. 3. – 20. 4.

Vy, kteří jste zadaní, máte v těchto dnech naservírovánu špetku obav a nejistoty ve vztahu. Nenechte se ovlivnit negativními postoji svého protějšku a netopte se v hlubinách lítosti, vznikal by stále tenčí led. Mnohem více dosáhnete, když začnete jednat rozhodněji.

Nejlepší den: 11. 7.

Nejhorší den: 15. 7.

Býk

21. 4. – 21. 5.

V mnoha směrech se budete cítit jako znovuzrození, což využijete hlavně v profesní oblasti. Bohužel si ale vysloužíte závist nepřejících kolegů, kteří si neuvědomují, že za své neúspěchy si mohou sami. Ve vztazích se dočkáte konfliktů a bude to chtít hodně sebeovládání.

Nejlepší den: 13. 7.

Nejhorší den: 16. 7.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Ovládne vás touha zajistit si stabilitu a začnete řešit svou finanční zálohu. Energie vynaložená do zabezpečení vaší rodiny se vám vyplatí, brzy přijdou vyhlídky na rozmnožení majetku nebo financí, může si vás vybrat i dobrá náhoda. Koncem týdne si vyjeďte do přírody.

Nejlepší den: 10. 7.

Nejhorší den: 14. 7.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Bude jen na vás, kam nasměrujete svůj temperament. Mars přesouvající se do Panny může ve vztazích zvýšit vaši přímost, buďte obezřetní, aby se vám nezachvěla půda pod nohama. V těchto dnech vás také může pozlobit elektronika, při problému raději sami do ničeho nezasahujte!

Nejlepší den: 14. 7.

Nejhorší den: 12. 7.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Pokud máte v plánu nějakou delší turistiku, odložte ji na jiný týden. Nyní je daleko vhodnější dopřát svým nohám odpočinek, uděláte pro sebe velké dobrodiní. V lásce prožijete hezké chvilky, přičemž budete silně podléhat vlivu svého partnera a změníte některé názory

Nejlepší den: 12. 7.

Nejhorší den: 11. 7.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Zkraje týdne se věnujte hlavně svým blízkým! Musíte si přiznat, že jste na ně v poslední době neměli moc času a na vašich vzájemných vztazích je to docela znát. Koncem týdne hoďte práci i rodinu za hlavu a myslete chvíli jenom sami na sebe. Potřebujete si občas odpočinout.

Nejlepší den: 15. 7.

Nejhorší den: 13. 7.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Milé Váhy, jestliže jste doposud odkládaly kvůli pracovním povinnostem rodinnou dovolenou, je na čase balit kufry. Nejpříznivějším časem odjezdu se ukazuje konec týdne, kdy vám Luna hodlá posvítit na cestu do vzdálenějších míst velmi příjemným světlem. Užijte si to naplno!

Nejlepší den: 16. 7.

Nejhorší den: 14. 7.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Mimo zaměstnání vás čeká hodně práce doma či na zahradě. I když chcete využít elánu a toho, že vás momentálně nebolí záda, nenabírejte si toho na sebe víc, než je zdrávo. Trochu odpočinku a siesty potřebujete, tak se nestyďte při náročnějších pracích požádat o pomoc.

Nejlepší den: 11. 7.

Nejhorší den: 10. 7.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Máte tendenci vyniknout a ve společnosti se skutečně blýsknout. Vyhledávejte situace, které jsou ve spojení s uměním a atributy nesoucími krásu, protože Luna vám na této půdě připravuje skvělé podmínky. Je správný čas taktéž na castingy a pracovní pohovory, využijte ho!

Nejlepší den: 13. 7.

Nejhorší den: 11. 7.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Tento týden máte trochu více zátěžový a hlavně v zaměstnání se můžete potýkat s intrikami. Raději buďte nedůvěřiví vůči kolegům, ne všechna jejich slova a skutky budou upřímné. Naštěstí vás nezklame váš vrozený postřeh, takže možné újmy se ukazují jako minimální.

Nejlepší den: 10. 7.

Nejhorší den: 16. 7.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

V červenci vám hrozí psychické oslabení, proto se vyvarujte jakýchkoli zátěžových situací, které by vás mohly dostat na dno. Ve volných chvílích odpočívejte a vyhněte se hlučným společenským akcím, kde je vysoká koncentrace lidí. Dobře vám udělají toulky letní krajinou.

Nejlepší den: 11. 7.

Nejhorší den: 15. 7.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Merkur, který se přesouvá do spřízněného znamení Lva, nabízí příjemné prožitky, což se týká především společenských kontaktů a cestování. Návštěvy oblíbených míst, galerií či oblastí s uměleckými atributy jsou teď tím pravým! I v lásce můžete očekávat více porozumění.

Nejlepší den: 14. 7.

Nejhorší den: 12. 7.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články