Beran

Znovu uvěříte tomu, že co se škádlívá, to se rádo mívá. Vaše přesvědčení, že se líbíte někomu, kdo vás nemůže ani cítit, bude neoblomné. Hrozí vám ale, že se nakonec ztrapníte! Zkuste se nad věci někdy povznést a nevytvářet si v hlavě divné a nesmyslné domněnky.

Nejlepší den: 22.5.

Nejhorší den: 28.5.

Býk

Z dlouhodobého hlediska nemůžete klesnout do bídy, dluhů či nedostatku. Jupiter, gigantická planeta hojnosti, prochází právě vaším znamením. Jde o záležitost, která přichází jednou za 12 let. Přesto ale nespoléhejte jen na přízeň od druhých a přičiňte se aktivně sami.

Nejlepší den: 23.5.

Nejhorší den: 24.5.

Blíženci

Dlouho se budete připravovat na jistou důležitou událost, která nastane koncem května, ale nakonec se vám to vyplatí. Ve společnosti zazáříte, aniž byste budili závist. Být hvězdou večírku se vám jistě zalíbí a bude vás to lákat zkusit, zda se vám to znova povede.

Nejlepší den: 27.5.

Nejhorší den: 22.5.

Rak

Při sportování, které vás v květnu nějak chytlo, pozvednete nejen své tělo, ale také svého vnitřního ducha. Ani maximální výkon vám totiž nezabrání v tom, abyste si zkusili nezávazně zaflirtovat s přitažlivými instruktory. Jen pozor na to, pokud jste zadaní! Hrozí žárlivost.

Nejlepší den: 24.5.

Nejhorší den: 26.5.

Lev

Čeká vás pár hezkých dnů i nocí. Soulad ve vašem partnerském vztahu bude koncem května mimořádný, takže si nenecháte ujít ani minutu z těchto nádherných chvilek. Ještě dlouho budete mít na co vzpomínat a v tomto duchu by se mělo odvíjet i celé léto a prázdniny

Nejlepší den: 28.5.

Nejhorší den: 23.5.

Panna

Jistá osoba, která nemá mezi lidmi tu nejlepší pověst, vám zadělá na pěkné problémy. Trváte-li stále na tom, že je to ten pravý člověk pro vás, znamená to prostě holé neštěstí. Retrográdní Pluto ale zvedá výstražný prst a dává vám radu, abyste to ještě dobře promysleli.

Nejlepší den: 25.5.

Nejhorší den: 27.5.

Váhy

Nedá se říci, že byste byli s partnerem nějak zvlášť nespokojeni, ale vašemu vztahu bohužel chybí jakákoli stabilita. Po dlouhém váhání to napravíte, i když máte pocit, že tím ztrácíte svobodu. Venuše ve znamení Raka teď ale opravdu přeje posunutí vztahu do vyššího levelu.

Nejlepší den: 22.5.

Nejhorší den: 26.5.

Štír

Vlivem retrográdního Pluta, který je vládcem vašeho znamení, budete poněkud nervózní a nespokojení. Nebude vám totiž zbývat dost času na to, abyste mohli strávit pár příjemných chvil s lidmi, kterých si hodně vážíte. Najdete ale řešení a všichni budou spokojeni.

Nejlepší den: 24.5.

Nejhorší den: 25.5.

Střelec

Už pěkně dlouho toužíte po návštěvě určitých konkrétních míst. Vaše přání se brzy splní, i když to nebude úplně jednoduché a zdá se, že ani počasí vám úplně nepřeje. Trocha nepohodlí vám ale nevadí, důležité jsou pro vás zážitky a strávený čas v lůně jarní přírody.

Nejlepší den: 27.5.

Nejhorší den: 22.5.

Kozoroh

Uvědomíte si, že vám koncem května nehrozí pouze krize hospodářská, ale i soukromá. Proto veškerý volný čas věnujete svému partnerskému životu a díky tomu se případné katastrofě úspěšně vyhnete. Miláček si vás konečně užije a překvapení, které připravíte, vezme dech.

Nejlepší den: 26.5.

Nejhorší den: 24.5.

Vodnář

Neexistuje na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem – hlavně vy, milí Vodnáři, si tento citát vryjte do paměti! Vy si však jako prioritu zvolíte své kolegy a u těch budete v oblibě, pokud se ovšem nezačnete až příliš vytahovat. Pak můžou bohužel hrozit spory i tam.

Nejlepší den: 23.5.

Nejhorší den: 28.5.

Ryby

Mars ve znamení Lva podporuje hlavně profesní činnosti a oblast fi nancí. Nemalujte si tak bůhvíjakou partnerskou budoucnost, protože váš nový vztah zřejmě nebude mít trvalý charakter. Zkuste se soustředit spíš na práci, bude to pro vás rozhodně o mnoho užitečnější.

Nejlepší den: 24.5.

Nejhorší den: 27.5.

Související články