Beran

21. 3. – 20. 4.

Nejste-li v zaměstnání spokojeni, je vhodná doba ke změnám, které pomůžou a vyjdou vstříc vaší spokojenosti. Pokuste se promluvit se zaměstnavatelem o větší mzdě nebo se zkuste poohlédnout po úplně jiném zaměstnavateli či po úplně jiném druhu práce, který by vás bavil.

Nejlepší den: 28. 7.

Nejhorší den: 25. 7.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Na poněkud zvláštním místě potkáte osobu, která je vám souzena. Dejte si však velký pozor, nemusí jít nutně o pozitivně zabarvený vztah. S menším odstupem situaci zvládnete a uvědomíte si, že ne všechny věci a lidi si musíte v životě ponechat! Máte právo je nechat jít dál.

Nejlepší den: 30. 7.

Nejhorší den: 24. 7.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Nejste vyladěni na tu nejskvělejší notičku, protože cítíte, že rest z minulého období není ještě mezi vámi a vaším miláčkem ideálně vyžehlen. Milí Blíženci, nečekejte však, že protějšek bude zákonitě první, kdo se začne usmiřovat! Raději vyrukujte se svou iniciativou.

Nejlepší den: 26. 7.

Nejhorší den: 27. 7.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Nutné komplikace ve vztazích vás mohou trochu vyvádět z rovnováhy, protože vám bude scházet schopnost problémy okamžitě řešit. Nakonec ale sami pochopíte, že vztahy bývají složitější, než aby se daly vždycky korigovat podle vašich představ, a že je třeba i trpělivosti.

Nejlepší den: 27. 7.

Nejhorší den: 29. 7.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Do popředí teď vystupují rodinné záležitosti a aktivity, které nejsou profesního ražení. Toužíte svým blízkým připravit harmonické prostředí a přemýšlíte, čím jim uděláte radost. Estetika domova je pro vás také hodně důležitá, takže vyrazíte za nákupy vhodných doplňků.

Nejlepší den: 29. 7.

Nejhorší den: 30. 7.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Oddechněte si od pracovního vytížení, které vás po celý rok dostává pod nepříjemný tlak. Domluvte se se svým zaměstnavatelem a vezměte si několikadenní volno. Dávejte ovšem pozor na své kolegy. Příliš se nechvástejte svými zážitky, u některých by mohla vyklíčit závist.

Nejlepší den: 25. 7.

Nejhorší den: 26. 7.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Neznámé číslo na displeji vás zarazí, ale naštěstí se nemusíte obávat. Ozve se vám dávný kamarád a to vás teď jistě potěší. Bude pro vás mít příjemné překvapení, kdy se po dlouhé době bude vyskytovat v okolí vašeho bydliště. Budete mít šanci zavzpomínat na staré časy.

Nejlepší den: 30. 7.

Nejhorší den: 28. 7.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Milí Štíři, nějak teď méně rozumíte svému protějšku, a i když řeknete nějakou lichotku, může to být z druhé strany bohužel pochopeno jako urážka. Pokuste se v partnerském vztahu najít odvahu k osobnějšímu rozhovoru. Co se týče vaší rodiny, věnujte se jí nyní na maximum.

Nejlepší den: 24. 7.

Nejhorší den: 28. 7.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Se svými přáteli můžete mít spoustu důvěrností, ale slova, která si říkáte pouze s partnerem, byste neměli svěřovat už nikomu jinému. Obezřetnost je nutná především u vás, kteří máte rozjeto nějaké úřední nebo soudní jednání. Po pracovní stránce očekávejte pozitiva.

Nejlepší den: 26. 7.

Nejhorší den: 27. 7.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Vaše postavení na trhu práce se může trochu zhoršit. Merkur přecházející do Panny vám ukazuje, že jste stále nebo opět na začátku své kariéry. Musíte se učit nové věci, které ve svém oboru potřebujete, abyste dokázali držet krok s dobou a zabránili ohrožení konkurence.

Nejlepší den: 27. 7.

Nejhorší den: 24. 7.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Uran je v pozitivním trigonu s Plutem a vám se podaří najít spřízněnou duši pro své citové záležitosti. Jde o osobu s hlubokým smyslem pro rodinu, a nebojíte se tak plánovat více dětí a probírat, jaké povahové vlastnosti by měly. Společným tématem může být i stravování.

Nejlepší den: 28. 7.

Nejhorší den: 25. 7.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Tyto dny vám přejí a vaše peněženka bude překypovat, pozor ovšem na podepisování smluv a formalit! Zkontrolujte si vaše dokumenty a úřední listy, zda je vše v pořádku. Nebojte se také zainvestovat do věci, po které toužíte vy nebo někdo z vašich blízkých.

Nejlepší den: 25. 7.

Nejhorší den: 29. 7.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články