Beran

21. 3. – 20. 4.

V tomto období vás mohou často přepadat myšlenky, že svět je jedna černá tma, ale nezoufejte – určitě brzy vyjde slunce! V žádném případě se neuzavírejte do sebe, jděte mezi lidi, vnímejte jejich energii a komunikujte. Všude je život a toto uvědomění vám moc pomůže.

Nejlepší den: 1. 8.

Nejhorší den: 4. 8.

Býk

21. 4. – 21. 5.

V partnerském životě se můžete ocitnout ve složitější situaci a potřebujete teď někoho, kdo v minulosti prožil to samé. Chce to klid, vše se brzy vystříbří. Co se týče pracovní sféry, zbytečně se podceňujete a pracujete za menší zisk, pokuste se o získání lepší práce.

Nejlepší den: 6. 8.

Nejhorší den: 3. 8.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Máte radost ze svých pracovních výsledků, i když pracujete za velice skromné peníze. Děláte obchodní pokroky a jste přesvědčeni, že se dříve či později vaše úsilí změní ve finanční ohodnocení. Co se týče vašich přátel, někteří z nich se teď nečekaně vybarví k lepšímu.

Nejlepší den: 31. 7.

Nejhorší den: 2. 8.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Procházíte časem, ve kterém se vám chce zapomenout na všechny starosti. Jste v pokušení utrácet své úspory a máte touhu svému zlatíčku pořídit vše, po čem plesá jeho srdce. Máte pocit, že je ve vzduchu příslib nové budoucnosti, která je nádherně osvěžující a romantická.

Nejlepší den: 4. 8.

Nejhorší den: 5. 8.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Nyní může být ovlivněno vaše přátelství a styk s blízkými osobami, to znamená ukončení nebo uzavření přátelství. Přijde velmi rychlý obrat, tak pozor na zklamání! Úplněk ve Vodnáři ve spojení s dalšími planetami může také nastolit nepříjemnosti v partnerství nebo s dětmi.

Nejlepší den: 2. 8.

Nejhorší den: 1. 8.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Vaše sebevědomí se zlepší po několika hodinách strávených na tělesných procedurách. Přistihnete se, že najednou vidíte vše optimističtěji a máte pocit, že veškerou zátěž hravě zvládnete. Těší vás i práce v kolektivu, což přináší kýžené ovoce v podobě posílení vztahů.

Nejlepší den: 5. 8.

Nejhorší den: 31. 7.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Netrapte se sníženými příjmy. Zřejmě si budete připadat zneuznaní, ale to je život a vy si na své finanční štěstí budete muset zase chvíli počkat. Rozhodně to nebudou roky, a tak se nejedná o tragédii. O některé peníze přijdete při vyjednávání ceny za své služby.

Nejlepší den: 31. 7.

Nejhorší den: 6. 8.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Zkuste vymyslet společnou rodinnou činnost, při které se zapojí všichni. Nahlas vám to sice neřeknou, ale uvnitř budou rádi, že jsou součástí něčeho a že vy s nimi vždy počítáte, ať se děje cokoliv. Za to vám budou velice vděční. Zkuste nejrůznější noční aktivity.

Nejlepší den: 1. 8.

Nejhorší den: 4. 8.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Milí Střelci, Úplněk ve Vodnáři má tendenci přinést rychlý zvrat v tématu cest, zahraničí, vzdělávání a soudů. Můžete častěji přeskakovat z jednoho zájmu na druhý, protože vás nebude lákat monotónní činnost. Vaše měnící se plány budou ale hezky přijímány, takže žádné obavy!

Nejlepší den: 3. 8.

Nejhorší den: 2. 8.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

V těchto dnech se neúmyslně dostanete do poněkud prekérní situace. Jak už to bývá, získáte ve smolných chvílích sympatie svého okolí, které ale nesmíte jen tak zbůhdarma promarnit. Zamyslete se proto, jak byste energii těžké chvilky mohli přetavit ve svůj prospěch!

Nejlepší den: 6. 8.

Nejhorší den: 31. 7.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Věnujte se co nejvíce svému partnerovi, protože hvězdy napovídají, že do popředí vašeho zájmu by se měl dostat právě partnerský vztah. Máte příznivou konstelaci, která nabádá k partnerské pohodě a signalizuje, že je vám umožněno pracovat s podporou vašeho zlatíčka.

Nejlepší den: 2. 8.

Nejhorší den: 5. 8.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Mělo by se vám dařit najít spřízněné velkorysé spolupracovníky, a to zejména lidi se silnějším obsazením Blíženců ve svém horoskopu. Můžete jim říct všechno, vše rychle pochopí, a navíc se vám také otevřou. V klíčových tématech se v práci spoléhejte jen na své zkušenosti.

Nejlepší den: 4. 8.

Nejhorší den: 3. 8.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články