Beran

21. 3. – 20. 4.

V letních měsících se zapalují lýtka kdekomu a i po vás významně pokukuje někdo zajímavý. To vás potěší, ale neměli byste tento zájem příliš přeceňovat, spíš to berte jako příležitost k flirtu. Hlavně pokud jste zadaní, tak pozor na žárlivost a nesmyslné ukončení vztahu.

Nejlepší den: 12. 8.

Nejhorší den: 9. 8.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Potřebujete tolerantního partnera a možná jste na pochybách, jak svůj život dále nasměrovat. V zaměstnání nepropadejte zoufalství a upněte se na vytčený úkol, pomůže vám to brzy zase získat rovnováhu. Venuše v konjunkci Slunce vám záhy hezky nadělí i v oblasti lásky

Nejlepší den: 10. 8.

Nejhorší den: 11. 8.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Jste uzavření, protože už vám práce nejde tak lehce od ruky a musíte vynaložit větší úsilí. Nemyslete si, že pílí vše vyřešíte, větší dobrodiní si prokážete, když se pokusíte vypnout. Nepouštějte se do ničeho většího, mohou najednou vyplavat nedostatky z minulosti.

Nejlepší den: 8. 8.

Nejhorší den: 13. 8.

Rak

22. 6. – 22. 7.

V tomto týdnu se pomalu začnete divit, proč protějšek nereaguje stejně jako před několika dny. Jednoduše se změnila hvězdná konstelace. Láskyplná Venuše je v konjunkci Slunce a vy budete mít potíže s udržením romantického rozpoložení. Vše se za pár dní vrátí do normálu.

Nejlepší den: 11. 8.

Nejhorší den: 7. 8.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Milí Lvi, bude se vám dařit především v pracovní oblasti. Letní dny vám dodají energii k dokončení již dlouho rozdělaných věcí, na které jste v předešlých měsících čas neměli. To pochopitelně potěší všechny ve vašem pracovním okolí a můžete očekávat i více peněz.

Nejlepší den: 9. 8.

Nejhorší den: 8. 8.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Pravdou je, že v tomto měsíci nebudete patřit mezi lovce srdcí opačného pohlaví, a naopak vás toto chování začne rozčilovat a znechucovat. Dejte pozor při kritice! Hrozí totiž, že si naděláte zbytečné nepřátele. Nezapomínejte na projevy lásky alespoň vůči vašim nejbližším.

Nejlepší den: 13. 8.

Nejhorší den: 12. 8.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Retrográdní Saturn i Neptun budou ztěžovat váš život a vy budete potřebovat mnoho vnitřní kázně. Silou či rychlými reakcemi se vám nyní nepodaří vyřešit téměř nic. Každopádně se vám vyplatí věnovat se druhým a sebe trochu upozadit, snažte se tedy být tichým posluchačem!

Nejlepší den: 10. 8.

Nejhorší den: 7. 8.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Ujasněte si, které hodnoty jsou pro vás klíčové. Kus práce vás nyní čeká v oblasti vztahů. Uvědomujete si, jak potřebujete své příbuzné, a zjistíte, že je pro vás nemyslitelné žít v budoucnu úplně odděleně. V tomto týdnu také více zainvestujete do svých nejbližších.

Nejlepší den: 12. 8.

Nejhorší den: 11. 8.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Milí Střelci, Úplněk ve Vodnáři má tendenci přinést rychlý zvrat v tématu cest, zahraničí, vzdělávání a soudů. Můžete častěji přeskakovat z jednoho zájmu na druhý, protože vás nebude lákat monotónní činnost. Vaše měnící se plány budou ale hezky přijímány, takže žádné obavy!

Nejlepší den: 8. 8.

Nejhorší den: 9. 8.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Největší radost vám dělá fakt, že se druzí zajímají o vaše pracovní výsledky. Jste šťastní, že díky vám se daří lépe minimálně jedné další osobě, a vůbec vám nevadí, že pracujete pro někoho, kdo má z vaší práce vyšší zisk než vy. Klíčové úkoly jsou automaticky dávány vám.

Nejlepší den: 11. 8.

Nejhorší den: 10. 8.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Je příznivá doba pro extrovertnější a předvádivé typy Vodnářů. Jste rádi, když se vaše schopnosti rozšiřují mezi lidi. Také je vhodná doba pro labužníky a kuchaře, ale držte se hesla „všeho s mírou“. Kromě přehánění s jídlem můžete mít také tendenci přehánět i se sexem.

Nejlepší den: 9. 8.

Nejhorší den: 13. 8.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

V práci vás pověří organizací mimořádné akce. Ať už to bude večírek, nebo prezentace, svým originálním pojetím upoutáte nadřízeného natolik, že s vámi začne mnohem víc počítat. Přesně toho jste chtěli dosáhnout a nyní vám tato situace dovede do života mnoho příležitostí.

Nejlepší den: 10. 8.

Nejhorší den: 12. 8.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články