Beran

Práce už v druhé polovině května nebudete mít tolik, co ze začátku nového měsíce, což vás opravdu zamrzí. Vezměte to ale z té lepší stránky, budete se aspoň nějaký čas víc věnovat své milované rodině. Všichni její členové to ocení a budou si užívat vaší přítomnosti.

Nejlepší den: 15.5.

Nejhorší den: 19.5.

Býk

Važte si toho, že vás Jupiter, nositel radosti a štěstí, po své dvanáctileté pouti poctí přízní a usídlí se od úterý ve vašem znamení. Cestujte, dělejte vše, po čem touží vaše srdce a naplno užívejte romantiky. Je čas, kdy se můžete dočkat neobyčejně krásného naplnění.

Nejlepší den: 20.5.

Nejhorší den: 18.5.

Blíženci

Máte příhodný týden pro studia a nejrůznější spisování, a ať se rozhodnete pro cokoliv, povede se vám. Jupiter vás pobízí k řadě užitečných schůzek a společenských aktivit, ale také vás láká k nákupům. Nezapomeňte, je to planeta rozmaru, tak pozor na zbytečné utrácení.

Nejlepší den: 16.5.

Nejhorší den: 21.5.

Rak

Pokud si uděláte oddychový týden, je vaše rozhodnutí správné. Věnujte se spíš úklidu na svém pracovišti či v kanceláři nebo dělejte jen běžně rutinní věci. Pokud můžete, odložte zásadní jednání či rozhovory na jiný týden, shledáte, že jste udělali dobře a nic neuteklo.

Nejlepší den: 18.5.

Nejhorší den: 17.5.

Lev

Nedělní přechod Slunce do Blíženců vám hodlá připravit pořádně rušný týden a toto vyburcování z určitého pohodlí vám může nakonec přivodit rozmrzelost. Mars vstupující do Lva taky přilije chvíle nervozity a dá vám tak jasně najevo, že na všechno nestačíte. Pozor také na úrazy!

Nejlepší den: 19.5.

Nejhorší den: 16.5.

Panna

Vaši píli a předsevzetí značně brzdí vaše až přílišná ochota pomáhat druhým. Potlačte svoji citlivost a naučte se říkat ne, jinak hrozí, že vás budou druzí zneužívat ve svůj prospěch. Výlet s partnerem do přírody je ten pravý balzám na vaše nervy a srovnání myšlenek.

Nejlepší den: 21.5.

Nejhorší den: 15.5.

Váhy

Vlivem novoluní v Býku s vámi mohou cloumat emoce a pocity, že vám všichni křivdí, ale jinak se můžete těšit na příjemný týden. Věnujte se rodině, dětem nebo společenskému životu a nezapomínejte ani na kreativní práci. Nečekané impulzy tvořivosti teď dají o sobě vědět.

Nejlepší den: 17.5.

Nejhorší den: 20.5.

Štír

Nemáte ve zvyku se podřizovat a v tomto období může vlivem Marsu vystoupit vaše svéhlavost na maximum. Pokud se v zaměstnání pokoušíte delší dobu prosadit dobrý nápad, nyní máte zelenou, navíc získáte dobrého spojence. Připravte se také na příval důležitých informací.

Nejlepší den: 16.5.

Nejhorší den: 18.5.

Střelec

Nad věcmi, které vás dráždí, se velkoryse usmějte a nenechte se zneklidňovat. Raději vytrvale naplňujte své předsevzetí a buďte trpěliví. Co se týče vašeho zlatíčka, dejte si pozor na projevy panovačnosti. Váš protějšek uvítá spíše něžnost a již zmíněnou trpělivost.

Nejlepší den: 15.5.

Nejhorší den: 19.5.

Kozoroh

Pokud vás v partnerském vztahu sžírají nějaké nevyjasněné záležitosti a chaos, je na čase dát věci do pořádku. Neživte v sobě pocity zklamání, vaše dedukce mohou být klamné a zbytečně vztahu škodí. Otevřenost a delší víkendová cesta ve dvou jsou tím pravým ořechovým.

Nejlepší den: 20.5.

Nejhorší den: 21.5.

Vodnář

Ke štěstí potřebujete zažít pocit, že milujete a jste milováni, užívejte si tedy romantiky, která se vám teď nabízí. Díky milostnému vztahu vyřešíte všechny problémy s nadhledem a optimismem, ale pozor, hvězdy sice přejí lásce, ale rovněž vás mohou svádět k nevěře.

Nejlepší den: 19.5.

Nejhorší den: 20.5.

Ryby

Býčí novoluní vám přináší tak trochu chmury a náladovost, proto buďte opatrní na konflikty. Jste v napjatém očekávání, zda to, co učiníte, bude poznamenáno úspěchem. Žádný strach, vaše vytrvalost zvítězí a můžete zažít i vysněné setkání. Jste-li zadaní, věnujte se partnerovi.

Nejlepší den: 18.5.

Nejhorší den: 17.5.

Zdroj: Vlasta, E.M.A. Europe s.r.o.

Související články