BERAN (21. března – 19. dubna)

Den lásky: sobota 23. září 2023

V září se zaměřte na svoje srdce. Jakmile se znovu spojíte s touto částí sebe sama, začne se vám dařit v oblasti lásky. Nemusíte řešit, jak by věci měly být. Dejte důvěru svému životu tady a teď. Když přijmete, že si i vy zasloužíte, po čem toužíte, stane se to. Romantická energie bude kolem vás proudit 23. září. Buďte sebevědomí a můžou se dít zázraky. Nehledejte v tom žádnou vědu. Jakmile si dovolíte užívat si života, vrátí se k vám možnost láskyplných prožitků.

Zdroj: Youtube

BÝK (20. května – 20. dubna)

Den lásky: neděle 17. září 2023

Tento měsíc vám pomůže vytvořit hlubší pouto s někým, s kým máte intimní vztah. Dovolte si dělat věci jinak, riskujte a buďte vidět. Vesmír tak konečně může pracovat ve váš prospěch. Myslete na rovnováhu, protože byste se mohli nechat unést na vlně vášně a zapomenout stát nohama pevně na zemi.

BLÍŽENCI (21. dubna – 20. června)

Den lásky: pátek 15. září 2023

Prožíváte pocit bezpečí, protože planety vám pomáhají v procesu léčení vašeho života. Ať už se jedná o nový domov, nebo vztah, dejte si dostatek času na rozhodování. Odvažte se opustit staré vzorce a improvizujte. Uvidíte, že se vám bude dařit. 14. září bude nutné si otevřeně promluvit. Láska, kterou hledáte, existuje mimo vaši komfortní zónu, takže se nebojte udělat první krok.

RAK (21. června – 22. července)

Den lásky: sobota 23. září 2023

V září 2023 budete muset sladit kariéru a rodinu. Může se vám zdát, že je to zkouška. Nemusíte si vybírat mezi těmi, které milujete, a svými sny. Obojí je možné! Stále se můžete starat o svůj domov a rodinu, ale to neznamená, že se musíte vzdát svých cílů. Nechte svého partnera, aby vás podpořil. Sny jsou vždy lepší, když je splníte společně.

LEV (23. července – 22. srpna)

Den lásky: pátek 15. září 2023

Od 15. září budete toužit po pevném spojení se svým domovem a rodinou. Jako by váš domov byl skutečně vaším posvátným místem v tomhle světě. Ať už se zaměříte na změny v domácnosti, nebo ve svém vztahu, svěřte se partnerovi, po čem ve svém životě skutečně toužíte. Svůj sen nemusíte tajit. Dovolte si vytvořit prostor, kam skutečně patříte.

PANNA (23. srpna – 22. září)

Den lásky: pátek 29. září 2023

Dokázali jste se dostat už hodně daleko a mnoho věcí jste změnili k lepšímu. Perfekcionismus ale není potřeba. Dívejte se na pozitivní a krásné způsoby, jak se život mění, a uvědomte si, že se vše děje ve váš prospěch. Úplněk 29. září představuje klíčový okamžik ve vašem transformačním procesu. Vytvoříte hlubší úroveň intimity se svým partnerem. 

VÁHY (23. září – 22. říjen)

Den lásky: pátek 29. září 2023

Úplněk aktivuje vaši romantickou část. Čeká vás mnoho příjemných chvil. Celý rok jste se tolik snažili. Udělali jste na sobě hodně práce, abyste osvobodili svou minulost. Umíte mnohem lépe stát si za svým a hájit své vlastní potřeby. Vstupte do svého nového Já naplno a budete neporazitelní. Bude tu i příležitost čelit těžkým situacím. Přijměte pravdu a postavte se k ní čelem. Vždy je možné věci změnit.

ŠTÍR (23. říjen – 21. listopad)

Den lásky: neděle 24. září 2023

Blíží se naplnění vašich srdečních záležitostí. Konkrétně 24. září bude ten pravý čas k zamyšlení se nad tím, zda je vaše cesta ta pravá. Jste v období nekonečných možností v oblasti lásky. Chcete-li získat to nejlepší, musíte se naladit na to, co láska a vztahy představují. Může dojít k určitým změnám, ale vždy existuje více cest. Soustřeďte se na příležitosti, které k vám přicházejí.

STŘELEC (22. listopadu – 21. prosince)

Den lásky: pátek 29. září 2023

Prošli jste několika významnými životními lekcemi. V období vašeho znovuzrození je těžké odhadnout, kdy dojde k velkému obratu, ale musíte tomu věřit. Právě teď je toho na obzoru tolik. Pokračujte, dokud to konečně neuvidíte. Úplněk má vliv na vaši radost, rodinu i závazky a pomůže vám vidět světlo na konci tunelu. Možná ještě nejste tam, kde byste chtěli být, ale pokrok tam je a je třeba ho postřehnout. Vždy je důvod k oslavě.

KOZOROH (22. prosince – 19. ledna)

Den lásky: pátek 29. září 2023

Bude se vám dařit v rodinném životě. Prožijete také silné inspirující okamžiky pro tvorbu něčeho nového. Přichází nová energie a odhodlání. Když uděláte to, co chcete, posunete zase svůj život o velký kus dál. Užívejte si své pokroky a vnímejte s vděčností energii úspěchu. Slavte pokroky, není důležité, že to není úplně perfektní. Radost z procesu je stejně důležitá jako radost z výsledků.

VODNÁŘ (20. ledna – 18. února)

Den lásky: neděle 24. září 2023

Od července jste pod tlakem a teď je čas se trochu uvolnit. Dovolte si následovat své srdce. Jen vy víte, jakým směrem vás vede. Můžete opustit minulost a to, co vám už neslouží. Měli byste cítit větší radost a spojení s okolím. To, co bylo, nechte za sebou. Využijte na maximum nově nalezenou hloubku vztahu k sobě samým a užívejte si propojení, které jste se dlouho snažili vytvořit.

RYBY (19. února – 20. března)

Den lásky: pátek 15. září 2023

Vždy existuje krása, dokonce i v chaosu nebo změně. Novoluní vám pomůže nastartovat nový začátek ve vašem romantickém životě. Soustřeďte se na to, co jste se naučili a co chcete pro svůj život. I když se zdá, že věci nešly podle plánu, jdete přesně k vysněnému cíli. Měsíc vám pomůže cítit naději a vidět, že to, co patří k sobě, nic nerozdělí. Nikdy neztrácíte čas, pokud se něco důležitého naučíte.

Zdroj: vlasta.cz yourtango.com

Související články