Vítejte v období Střelce! Je to čas splněných přání v oblasti financí. Právě začíná období hojnosti a úspěchu. Nic ale není zadarmo! Nečekejte, že se k vám bez práce přikutálejí koláče. Velké příležitosti můžete očekávat zejména do 21. prosince 2023. Otevřete se novým kontaktům i všemu, co vám osud naservíruje. Konec roku je jako stvořený pro organizaci plánů a vyslání přání. Nezapomeňte však na zasloužený odpočinek.

Beran (20. března – 19. dubna)

Novoluní ve Střelci, které proběhne 12. prosince, vás najednou začne volat za vaším skutečným posláním. Otevřete své srdce a nalaďte se na své vyšší já. Místo toho, abyste se soustředili pouze na výsledek, pokuste se být kreativním tvůrcem svého osudu. Věnujte více času svým koníčkům. Překvapí vás, že se objeví nová řešení finančních problémů. Nepodceňujte záliby, i když jsou úplně jiné než vaše práce. Tvořte mimo pracovní dobu a budete překvapeni, že právě to, co vás baví, vám přinese zisk.

Býk (20. dubna – 20. května)

V období Střelce se k vám blíží více pracovních příležitostí. Venuše, která je vládnoucí planetou pro lásku a peníze, vstupuje právě do znamení Štíra. Teď je pravý čas brát vážně svou kariéru. Pokud vás vaše současná práce vyčerpává, můžete ji změnit. Přijdou totiž nové nabídky, které jsou v souladu s vašimi sny a posláním. Řekněte „ano“ příležitostem, které skutečně zažehnou vaši vášeň. Možná finanční ohodnocení nebude to nejlepší, ale to vám vynahradí náplň práce, která vás bude bavit.

Blíženci (21. května – 20. června)

Bude potřeba zaměřit se více na finance. Vypovídá o tom stav vašeho konta. Pokud se vám hromadí dluhy a vaše příjmy nestačí pokrývat výdaje, je vhodná doba k nastolení rovnováhy. Díky Slunci ve Střelci ve vašem sedmém domě byste mohli najít příležitost podepsat smlouvu s novou společností nebo klientem. To by pak dlouhodobě zlepšilo vaši finanční situaci.

Rak (21. června – 22. července)

V období Střelce bude rozkvétat vaše profesní dráha. Venuše vstoupí do znamení Štíra, tím aktivuje vaši kreativitu a zónu radosti. Znovu si uvědomte svoje kariérní plány. Dělejte to, co vás skutečně baví a naplňuje. Přijměte příležitosti, které vám přinášejí motivaci a tvořivou energii. Zasloužíte si to!

Lev (23. července – 22. srpna)

V tomto období si Lvi začnou uvědomovat, jak peníze souvisejí s jejich životní karmou. Novoluní ve Střelci 12. prosince pomůže králům zvířat vidět emocionální stránku svých finančních rozhodnutí. Lvi, pokud uvažujete o společném hospodaření s partnerem, věnujte čas přemýšlení o praktické stránce věci, než se rozhodnete. Je v pořádku léčit své srdce i finance zároveň.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V období Střelce bude příhodný čas na opuštění vzorců z minulosti. Naskytnou se vám příležitosti k naplnění vaší peněženky. Řekněte „ano“ novým příležitostem a zbavte se strachu. Zapomeňte na své neúspěchy v minulosti. Už žádné bezesné noci, kdy se obáváte o peníze nebo o to, kým chcete být. Důvěřujte své intuici a vykročte na novou cestu za nezávislostí.

Váhy (23. září – 22. října)

Merkur se přesune do znamení Kozoroha a energie hvězd se zaměří na váš domov a rodinu. Konečně najdete řešení svých finančních problémů díky svému nejbližšímu okolí. Možná se bude jednat o spolupráci s rodinným příslušníkem nebo přítelem. Je také možné, že získáte příspěvek do rodinného podniku nebo budete dědit. Vaše vztahy budou mít přímý vliv na vaši kariéru a finance. Energie Střelce podporuje růst, je skvělý čas spojit síly s někým, koho máte rádi, za společným cílem.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

S příchodem Venuše do vašeho znamení prudce vzrostou vaše finance. Budete moci investovat do svého vzhledu. Pokud pracujete v oblastech, jako je marketing, sociální média nebo herectví, očekávejte velké úspěchy. Není potřeba držet se zpátky. Nastal čas odvážně vykročit vpřed, ukázat svou sílu a dát ostatním najevo, jak si zasloužíte úspěch.

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Nadcházející týdny vám pomohou překonat finanční problémy. Nebojte se ani o svou kariéru. Nevzdávejte se a následujte své sny, které vás dovedou až k vysněné práci. Nyní máte šanci získat zaměstnání přesně podle svých představ. Naslouchejte své intuici a jděte tam, kde plane oheň vaší vnitřní vášně.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Když Merkur 1. prosince vstoupí do vašeho znamení, nasměruje vás k těm pravým příležitostem. Možná jste v období stagnace utráceli peníze, abyste našli štěstí, ale tomu je konec. Přeberete opět zodpovědnost za své finance a znovu najdete štěstí ve své práci. Až se Merkur 13. prosince stane retrográdním, neváhejte si dát pauzu. Zasloužíte si odpočinek.

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

Vaše finanční situace je chvíli nahoře a chvíli zase dole. Pochopte, že peníze nejsou všechno. Uspokojení základních potřeb je sice důležité, ale nemá cenu se trápit. Buďte pozitivní, protože vaše energie přitáhne do života další kariérní příležitosti. Váš optimismus bude jako magnet pro zajímavé a kreativní lidi, kteří vás budou inspirovat a podpoří vás.

Ryby (19. února – 20. března)

V období Střelce vás novoluní 12. prosince výrazně pozitivně posune v kariéře i pověsti. Toto období je ve znamení velkého optimismu, což je něco, s čím se snadno spojíte. Díky předchozímu úsilí budete nyní sklízet ovoce. A pěkně šťavnaté! Něco, co jste udělali dříve, ať už to bylo psaní, umělecká tvorba, natáčení, nebo navrhování, k vám přivede tu správnou osobu nebo příležitost, což vám přinese úspěch a uznání. Pamatujte, že si to zasloužíte! Nenechte si tuto příležitost uniknout!

Zdroj: vlasta.cz, hindustantimes.com

Související články