BERAN (21. března – 19. dubna)

Říjen může být náročný, ale můžete z něj vyjít jako vítězové. Vztahy vám budou brát hodně energie, ale snažte se zůstat upřímní a diplomatičtí. To platí zejména během prvních deseti dnů v měsíci. Pokud kolem zatmění Slunce v novoluní 14. října skončí partnerský vztah, mělo to tak být. Ve dnech 8. října a 20. října si dávejte pozor na vztahy v práci. Vlivný člověk vám možná nabídne obchod, ale klíčové bude zvážit všechny možnosti a jednat čestně.

BÝK (20. dubna – 20. května)

V říjnu budete muset trávit více času o samotě. Váš vnitřní svět bude překypovat aktivitou. Věnujte mu proto pozornost. Vyzkoušejte meditaci, mantry a hypnoterapii nebo se otevřete jiným technikám, pomohou vám najít odpovědi na vaše otázky. Po celý měsíc budete mít mnoho příležitostí k romantice. Je možné, že se sblížíte s někým výjimečným. Při úplňkovém zatmění 28. října pro vás nastane zlom. Příběh, který začal již v listopadu 2021, se blíží ke konci, a tak si dopřejte čas na jeho uctění.

Zdroj: Youtube

BLÍŽENCI (21. května – 20. června)

Blíženci, říjen pro vás bude náročný. Vyhněte se proto raději důležitým kariérním rozhodnutím. Na začátku měsíce bude panovat zmatek. Kolem 8. října se pak věci vyjasní. Dobré zprávy by mohly přijít kolem 24. října, čeká vás nová příležitost. Ve vašem okolí se odtajní skryté informace, které přinesou změny v novoluní 14. října. Během víkendu 28. října si dopřejte čas na odpočinek.

RAK (21. června – 22. července)

Máte před sebou velmi emotivní měsíc. Mezi 14. a 28. říjnem si naplánujte odpočinek a pečujte o sebe. První zatmění bude jistě intenzivnější, protože s největší pravděpodobností přinese změny buď v domácnosti, nebo v kariéře. Pokud se například budete muset vzdát možnosti pracovat z domova, zkuste v tom vidět to dobré. Od 23. října se budete cítit více ve svém živlu.

LEV (23. července – 22. srpna)

V říjnu se připravte na velká odhalení. Kolem 14. října se osvětlí situace týkající se vaší práce. Pochopíte věc, která změní váš pohled na život. Zatmění Měsíce v úplňku 28. října přinese změny ve vaší kariéře, možná dostanete pracovní nabídku nebo alespoň bonus za dobře odvedenou práci. 8. října do vašeho života vstoupí hojnost.

PANNA (23. srpna – 22. září)

Od 8. října budete mít příležitost k odpočinku, společenským aktivitám a péči o sebe sama. Dávejte si pozor na své výdaje, budete mít tendence k utrácení. Pokud jste ve vážném partnerském vztahu, na řadu přijde řešení společných financí. Nadejde také období cestovatelské touhy.

VÁHY (23. září – 22. října)

Připravte se na změnu. Ve druhé polovině měsíce budete muset upravit celkovou strategii ve své práci. Zatmění, které nastane 14. října, předznamenává ukončení důležitého vztahu nebo partnerství. Nastává čas životního čištění a změn. Na konci měsíce přichází čas promluvit si o financích ve vaší domácnosti.

ŠTÍR (23. října – 21. listopadu)

Tento měsíc může být pro Štíry velmi náročný. Od 8. října bude chtít vaše duše společensky žít. Nezapomeňte zavolat svým kamarádům, kdykoli budete potřebovat vyrazit mezi lidi. Mimořádně silné zatmění 14. října odhalí tajemství, moudře ho využijte! Díky tomu skončí důležitý vztah nebo partnerství, a to o dva týdny později, za úplňkového zatmění Měsíce 28. října. Nastane konec období změn, proto děkujte za svou odolnost a osobní růst.

STŘELEC (22. listopad – 21. prosince)

Můžete očekávat drama mezi svými přáteli i ve vaší peněžence. Snažte se méně utrácet, neřešte problémy ostatních a soustřeďte se na svou kariéru. Venuše v Panně vám pomůže vypadat dobře ve chvílích stresu a krize. Vaše schopnost zachovat klid v bouři vám zajistí zajímavou nabídku v době úplňkového zatmění Měsíce 28. října. Na jaře roku 2024 vás čeká úspěch.

KOZOROH (22. prosinec – 19. leden)

Říjen bude náročný měsíc, který vám může dát neuvěřitelně cenné lekce. Do života vám vstoupí vlivní lidé. Pokud v období mezi 8. říjnem a zatměním 14. října dostanete nabídku na práci nebo obchodní dohodu, buďte při svém rozhodování velmi opatrní. S podpisem čehokoli rozhodně počkejte až do vstupu Slunce do znamení Štíra 23. října. Osudových změn se dočkáte v době úplňkového zatmění Měsíce 28. října. 

VODNÁŘ (20. leden – 18. únor)

Budou se dít věci, které změní váš názor. Od 8. října do zatmění Ohnivého kruhu 14. října vám budou odhaleny dechberoucí informace. Od 11. října se necháte unášet ambiciózní energií. Pokud máte projekty, které chcete rozjet, zatmění Měsíce v úplňku 28. října je podpoří. Vztahům se bude dařit. Harmonie nastane ve vašem vztahu s partnerem i s vašimi přáteli.

RYBY (19. únor – 20. březen)

Říjnové učení pro vás zní: „Někdy vyhraješ a někdy se poučíš.“ Venuše v Panně vám pomůže upevnit partnerství. Při zatmění 14. října si však můžete všimnout, že věci nejsou tak, jak bylo domluveno. Může to být jeden z těch okamžiků, kdy budete muset povolit a počítat ztráty. Kolem 23. října se začnete cítit více ve svém živlu. Možná se dokonce rozhodnete vyrazit na víkendový výlet buď s přáteli, nebo s partnerem v době kolem smyslného úplňku 28. října. 

Zdroj: vlasta.cz myimperfectlife.com

Související články