Beran

21. 3. – 20. 4.

K řešení domácích problémů budete potřebovat trochu nadhledu. Třebaže budou vlnky rodinné stability trošičku rozhoupané, držte hlavu vzhůru. Partner bude potřebovat povzbuzení, ukažte mu svou laskavou, hřejivou tvář, určitě to zabere. Napětí vystřídá romantická večeře.

Nejlepší den: 19. 3.

Nejhorší den: 14. 3.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Budete mít tendenci držet se v práci v ústraní od svých kolegů a věnovat se spíše reorganizaci pracoviště. Spíše než na kariéru se vaše myšlenky stočí k rozvíjení jiných zájmů, přičemž zjistíte, že vám to nese nemalé potěšení. V tyto dny si udělejte čas i na přátele.

Nejlepší den: 16. 3.

Nejhorší den: 17. 3.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Otevřenost a přímost patří mezi vaše silné stránky, nicméně namístě je trocha opatrnosti. Venuše se přesouvá do Býka a vaše poznámka, i když je míněna dobře, může na partnera zapůsobit jako špatně mířená střela. V případě potřeby svému miláčkovi vše dobře vysvětlete.

Nejlepší den: 13. 3.

Nejhorší den: 18. 3.

Rak

22. 6. – 22. 7.

I když to nebudete potřebovat, bude nad vámi rodina držet ochrannou ruku. Prožijete příjemné chvilky, při nichž si uvědomíte, že jsou pro vás vaši nejbližší tím nejcennějším. Dáte jim své postoje najevo a rozhodně na nich nebudete v tomto období šetřit city ani penězi.

Nejlepší den: 13. 3.

Nejhorší den: 15. 3.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Než začnete jednat, dobře si zmapujte danou situaci. Nemuseli byste mít ten nejlepší odhad a přímost vašich reakcí by se vám nevyplatila. Připravte se na to, že diskuse s partnerem vás mohou připravit o množství energie. Ujasněte si tedy, co od sebe navzájem očekáváte.

Nejlepší den: 17. 3.

Nejhorší den: 16. 3.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Na prvním místě u vás bude touha po rozšíření vědomostí a zájem o vzdělání. Musíte se sice trochu poprat s opozicí Uranu, ale nedovolte, aby vás něco zviklalo. Někdo se totiž může snažit vám vymluvit dobrý záměr a odradit vás. Buďte sami sebou a poslouchejte svůj rozum.

Nejlepší den: 15. 3.

Nejhorší den: 19. 3.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Pokud jste se dosud neodvážili oslovit objekt svého zájmu, je zde Merkur přesouvající se do Berana, a vy můžete vše napravit. Ukážete, že vůbec nejste bázliví, a platonickou lásku proměníte v realitu. Skok do neznámé vody vás odmění bohatými prožitky. Štěstí přeje odvážným.

Nejlepší den: 16. 3.

Nejhorší den: 13. 3.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Vaše zvýšené vyzařování intelektu nezůstane bez povšimnutí, a pokud přidáte i svůj magnetický pohled, úspěch je zaručen. Může se jednat o okamžité vzplanutí a je na vás nastraženo především na cestách. Venuše se přesouvá do Býka a hodlá rozdávat lásku plnou náručí.

Nejlepší den: 18. 3.

Nejhorší den: 17. 3.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Máte před sebou skvělý týden, kdy se vaše osobní energie posune hodně nahoru. Aktivní Mars se postará o to, že také svého partnera doslova napumpujete elánem. Nic nebude bránit akci, kterou již delší dobu odkládáte. Nenechte to tedy uležet, vrhněte se ihned na věc.

Nejlepší den: 19. 3.

Nejhorší den: 15. 3.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Jste dostatečně chytří a vnímaví k tomu, co se děje kolem vás, přičemž umíte vycítit, co je pro vás výhodné. Obzvláště v těchto dnech vás Merkur v nadřazené sluneční konjunkci nasměruje k rychlému chápání a ukáže, jak se vyhnout komplikacím. Koncem týdne se dobře pobavíte.

Nejlepší den: 14. 3.

Nejhorší den: 13. 3.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

V následujících dnech se dokážete přenést přes všechny potíže a uplatníte své organizační schopnosti. Improvizujte a na poli lásky buďte více otevření. Návštěva galerie, ale i nějaké vinárničky vám přinese zajímavé možnosti. Zapomeňte na analyzování, uškodilo by vám.

Nejlepší den: 17. 3.

Nejhorší den: 16. 3.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Návštěvy, které překazí vaše plány a změní program, vás mohou docela zaskočit. Většinu týdne budete chtít totiž svůj čas věnovat dětem. Nakonec díky svému diplomatickému talentu situaci bravurně vyřešíte. Také odreagování se od pracovních povinností přinese své plody.

Nejlepší den: 15. 3.

Nejhorší den: 14. 3.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články