Beran

21. 3. – 20. 4.

S talentem sobě vlastním zvládáte rekonstrukci bytu nebo malování, což vzbudí pochvalný obdiv. Vládce vašeho znamení Mars se nachází v Blížencích, přičemž zdůrazňuje, že si umíte práci rozplánovat a to, co naplánujete, také dodržíte. Tak se tedy s chutí pusťte do toho.

Nejlepší den: 8. 3.

Nejhorší den: 11. 3.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Řítíte se do jistého průšvihu, i když si to zřejmě ještě neuvědomujete. Než však klopýtnete, dostanete od úterního úplňku v Panně radu nad zlato, která zní: nad všemi investicemi a podpisy smluv se raději pětkrát zamyslete. Chcete-li zachránit situaci, měli byste ji využít.

Nejlepší den: 12. 3.

Nejhorší den: 10. 3.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Konečně se dostanete do zorného úhlu lidí, na nichž vám opravdu záleží. Pozvání na návštěvu k nim domů vás potěší. Setkání se sice vyvede na jedničku, ale nesmíte to přehnat se servilitou. Podlézavé chování by mohlo nové kamarády jenom odradit od setkávání se s vámi.

Nejlepší den: 6. 3.

Nejhorší den: 9. 3.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Vaše ratolesti budou vlastní vinou prožívat velmi nelehké období. Vy se ale ukážete být dobrými rodiči a místo očekávaného pokárání je naopak povzbudíte a poskytnete jim láskyplnou podporu. Víte, že i vy jste byli mladí a že každý v životě může udělat velkou chybu.

Nejlepší den: 8. 3.

Nejhorší den: 7. 3.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Samota vás začíná pomalu ale jistě tížit, schází vám porozumění a perspektiva. Pociťujete touhu po blízkosti takového člověka, s nímž byste mohli sdílet společnou budoucnost. Těšte se v tomto ohledu na podporu Saturna, který se po roce přesouvá do Ryb a přináší lásku.

Nejlepší den: 11. 3.

Nejhorší den: 8. 3.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Po radostné zprávě, kterou dostanete, odhodíte veškeré zábrany a začnete si konečně užívat života. To neznamená, že byste snad začali nezřízeně flámovat a dělat neplechu, spíš se pořádně uvolníte. Čekali jste na ten pravý impulz a ten přišel spolu s úterním úplňkem.

Nejlepší den: 9. 3.

Nejhorší den: 6. 3.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Jestli jste si mysleli, že už máte v milostné oblasti po sezoně, významně jste se mýlili. Teprve teď, v první polovině března, začnete sklízet velké úspěchy na poli lásky, což vás zase o pár let omladí. Taky Saturn, který se v úterý přesune do Ryb, přináší finanční stabilitu.

Nejlepší den: 7. 3.

Nejhorší den: 8. 3.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Obava o vlastní zdraví vás přinutí k nenadálé akci. Začnete se preventivně otužovat, abyste hned nenastydli, když trošku na jaře zafouká. Jakmile rodina uvidí výsledky, s radostí se k vám přidá. Péče o zdraví své i rodiny se stane po jistou dobu vaší hlavní prioritou.

Nejlepší den: 10. 3.

Nejhorší den: 9. 3.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Pečlivě připravený profesní plán, na němž už nějaký ten čas usilovně pracujete, vám vyjde na výbornou. Vaši rodinu to opravdu potěší a vy díky tomu dostanete neopakovatelnou pracovní příležitost, po které jste už roky toužili. Právě teď máte šanci zužitkovat svůj talent.

Nejlepší den: 9. 3.

Nejhorší den: 12. 3.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Neplánované setkání vás donutí bilancovat svůj dosavadní život. Někdo z vašich bývalých přátel přijde s omluvou a vy mu odpustíte staré křivdy. O přátelství už ale nemůže být řeč, spíše se z vás stanou známí, kteří se jednou začas potkají a prohodí pár zdvořilostních frází.

Nejlepší den: 6. 3.

Nejhorší den: 11. 3.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Nabídnete pomocnou ruku osobě v nouzi, která bydlí ve vašem okolí. Ne každý to dokáže pochopit, ale vy se tím nebudete zbytečně zatěžovat. Vaše úmysly jsou přece naprosto čisté a splníte si tím i své novoroční předsevzetí, kdy jste si řekli, že budete více nezištně pomáhat.

Nejlepší den: 8. 3.

Nejhorší den: 10. 3.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Nepříjemné pomluvy, jež se začnou šířit o vaší životní lásce, vás pěkně vytočí. Budete ji bránit zuby nehty a s pomlouvači si to hned vyřídíte. Svou drahou polovičku tím potěšíte a ukážete jí, že vaše láska i vztah mají pevné základy na kterých můžete stavět i do budoucna.

Nejlepší den: 12. 3.

Nejhorší den: 7. 3.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe