Beran

21. 3. – 20. 4.

Někteří to ve vztahu v srpnu „dotáhli“ tak daleko, že s protějškem ani nemluví. Není to ale cesta k harmonickému a šťastnému životu. Pokuste se být tím, kdo první prolomí onu nepříjemnou zeď mlčení, a zhodnoťte, jestli jste příčinu vzniklé neharmonie nezavdali právě vy.

Nejlepší den: 21. 8.

Nejhorší den: 24. 8.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Pro vás, kdo toužíte začít se vzděláváním nebo po zahraniční dovolené, je toto skvělé období. Expandujte do těchto oblastí, jak nejvíce to jde, přinese vám to, mimo jiné, příjemné naplnění. Příští čtvrtek pak úplněk uzavře a dokoná záležitosti domova, bydlení, zázemí i rodiny.

Nejlepší den: 26. 8.

Nejhorší den: 23. 8.

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Máte-li ve vztazích s partnerem nedořešené záležitosti, tak neváhejte a vytáhněte je znovu na povrch. Slunce se přesune do Panny a nastává tak ideální doba, kdy je možné je uspokojivě vyřešit. I když partner zpočátku nebude rád, poté si uvědomí, že jste udělali dobře.

Nejlepší den: 23. 8.

Nejhorší den: 27. 8.

Rak

22. 6. – 22. 7.

V tomto období vás mohou s rodinou čekat krušné chvíle. Dejte pozor na nečekané a nepříznivé zprávy od členů rodiny, nenechte se jimi rozhodit. Snažte se všechny rodinné problémy řešit s rozvahou a pochopením pro ostatní, ale nebojte se říct a obhájit svůj názor

Nejlepší den: 25. 8.

Nejhorší den: 22. 8.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Pečlivě volte slova a použijte svého náboje s přirozeným taktem, také nezapomeňte na diplomacii. To se vám vyplatí hlavně při jednáních. Chystáte-li se na nějaké delší cesty, měli byste si dát do pořádku úřední a finanční záležitosti. Nedbalost by přinesla rozladění.

Nejlepší den: 24. 8.

Nejhorší den: 25. 8.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Slunce se ve středu přesune do vašeho znamení a v oblasti vaší profese se mohou dít zvláštní věci a velké změny. Týká se to jak vašich úkolů, tak lidí, se kterými spolupracujete. Aktuální jsou nepříjemnosti týkající se financí, což vás přivede k myšlence na hledání přivýdělku.

Nejlepší den: 22. 8.

Nejhorší den: 21. 8.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

V tomto týdnu byste toho chtěli stihnout hodně, ale zjistíte, že trpělivost nyní nepatří zrovna mezi vaše nejsilnější stránky. Je vhodné, abyste také více přemýšleli o správnosti učiněných rozhodnutí. Pokud vás napadne změnit svou dosavadní profesi, pořádně vše zvažte.

Nejlepší den: 25. 8.

Nejhorší den: 26. 8.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Je možné, že budete muset urovnávat vztahy se svými příbuznými a rodinou, kterým vlivem Saturnu v opozici Slunce vadí vaše volnomyšlenkářství. Nejedná se o to, že by vám chtěli něco diktovat, ale přece jen by uvítali z vaší strany větší citovou angažovanost

Nejlepší den: 27. 8.

Nejhorší den: 21. 8.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Rodina je vám oporou, nebojte se tedy svěřit se s problémy, a to jak pracovními, tak osobními. Vaši nejbližší vám poskytnou jiný úhel pohledu a pomoc, která vám při řešení vašich starostí přijde vhod. Sami si uvědomíte důležitost a nezbytnost celé vaší rodiny.

Nejlepší den: 21. 8.

Nejhorší den: 23. 8.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Je vynikající čas pro vás, kteří máte rádi svou práci. Naopak, jestliže jste se těšili na poklidné chvíle s rodinou, raději na to zapomeňte. Co se týče oblasti lásky, mohli byste se radovat z nakupení příjemných milostných nabídek, ty ale budete s úsměvem odmítat.

Nejlepší den: 24. 8.

Nejhorší den: 25. 8.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Záležitosti spojené s kariérou vás asi budou stát mnoho sil a nejsou vyloučeny ani zvýšené finanční výdaje. Budete cítit, že potřebujete z tohoto kolotoče na chvilinku vystoupit, a myšlenky se začnou stáčet na dovolenou. S partnerem vše prodiskutujete a vyřešíte.

Nejlepší den: 26. 8.

Nejhorší den: 27. 8.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Milé Rybky, pravděpodobně se chováte v každé situaci správně, jen z vás je cítit silná nervozita nebo přinejmenším nepřirozeně vážné prožívání každého vašeho slova. Potřebujete vedle sebe někoho, kdo by z vás setřásl napětí a příjemně vás uvolnil smyslnými prožitky

Nejlepší den: 23. 8.

Nejhorší den: 22. 8.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články