Beran. Pán ohně

Beran je ohnivé znamení, kterému vládne Mars. Tito rohatci jsou energičtí, impulzivní a někdy výbušní. Agresivní povaha Beranů je činí neuvěřitelně vášnivými, ale také výbušnými. Superschopnost Berana je práce s ohněm. Pokud jej ovládne, může usměrnit svou bezmeznou energii a uvolnit svůj hněv. To jim dodává elán a energii jít za svými sny, ať se děje co se děje.

Zdroj: Youtube

Býk. Pán času

Býk je nesmírně metodické a přízemní znamení. Pohybuje se svým vlastním tempem a naprosto nic ho nedokáže přimět k tomu, aby zrychlil nebo vybočil ze své vlastní cesty. Býci mají zkrátka dokonalé vnitřní hodiny a ve srovnání s ostatními znameními zvěrokruhu velmi dobře hospodaří s časem. Superschopnost Býků je vytrvalost. Jsou mimořádně houževnatí a dokážou přečkat téměř každou bouři a životní výzvu.

Blíženec. Měňavec

Blížencům vládne Merkur, planeta komunikace. Jsou absolutním společenským chameleonem. Dokážou totiž změnit svou osobnost přesně tak, aby odpovídala jakékoli situaci. Díky rychlému myšlení a přirozené přizpůsobivosti umějí Blíženci doslova měnit svou podobu. Jejich superschopnost je proto pružnost. Dokážou se přizpůsobit a bez námahy se zapracovat do jakékoliv skupiny lidí, což je činí mimořádně flexibilními.

Rak. Léčitel

Vodní znamení Raka ovládá Měsíc, planeta vnitřních pocitů a podvědomí. Rak je mimořádně hloubavé a duchovní znamení. Má vrozený smysl pro naladění se na myšlenky a emoce ostatních lidí. V podstatě by mohl věštit ostatním jejich budoucnost. Superschopnost tohoto znamení je intuice, na kterou se spoléhá častěji než na racionální úsudek. Díky intuici Raci snadno odhalí změny nálad druhých lidí.

Lev. Pán tvorstva

Lev má přirozené velitelské schopnosti, které ho provázejí všude, kam se vydá. Vůdcovský dar Lvům dává možnost vést a ovládat jiná zvířata. Protože jim vládne Slunce, planeta ega a vlastního já, mohl by mít Lev také schopnost jasně zářit a šířit sluneční světlo všude, kam se pohne. Jeho supersíla je tak schopnost vést ostatní.

Panna. Pomocnice

Panna je humanitární zemské znamení. Ráda pomáhá lidem a často je i velmi manuálně zručná. Miluje pořádek a čistotu, jak kolem sebe, tak i v sobě. Panny umějí dávat věci dohromady a rády radí ostatním lidem (protože mají tendenci si myslet, že to vědí nejlépe). Kdyby mohly, působily by Panny jako léčitelé a „opraváři“ pro své blízké. Superschopnost Panen je štědrost. Jejich vládnoucí planetou je Merkur, planeta komunikace.

Váhy. Vládci komunikace

Váhy disponují neuvěřitelně bystrým intelektem. Mají rychlé myšlení a při rozhovoru chápou, o co v dané tematice kráčí. Superschopnost Vah je proto komunikace. Jsou schopny odhalit všechny stránky situace a při rozhovoru s ostatními vidět širší souvislosti.

Štír. Jasnovidec

Štíři mají silnou touhu po moci a autoritě. Intuice a emoční uvědomění jim umožňují proniknout do hlavy druhých lidí. Síla jejich intuice je téměř jasnovidná, protože mají psychický vhled a předvídavost. Supersíla Štírů je pevná vůle. Jsou psychicky odolní, odvážní a houževnatí. Svých cílů dosáhnou vždy.

Střelec. Letec

Zvědaví a svobodomyslní Střelci jsou neustále v pohybu, a proto by byli schopni létat nebo se teleportovat na jakékoliv místo. Střelci, kterým vládne Jupiter, planeta hojnosti a expanze, si nepřejí nic jiného než rozšířit své obzory a vidět co nejvíce ze světa. Superschopnost Střelců je optimismus. Jako nadšené ohnivé znamení se Střelec vždy dívá na věc z té lepší stránky a přesně ví, jak rozveselit své přátele a blízké.

Kozoroh. Vítěz

Kozoroh je zemské znamení zvěrokruhu, které je nadmíru úspěšné. Má neuvěřitelnou pracovní morálku a nekonečné ambice. Jeho touha po úspěchu ho ale může někdy pěkně vyčerpat. Superschopnost Kozoroha je ctižádost. Kozorohům vládne Saturn, planeta odpovědnosti a odhodlání, a proto vědí, kam chtějí v životě dojít, a nepřestanou pracovat, dokud tam nedojdou. Kozoroh rád velí, zejména v profesním životě. Často tíhne k mocenským pozicím a rád vítězí.

Vodnář. Supermozek

Vodnář je vzdušné znamení, kterému vládne Uran, planeta inovací, svobody a překvapivých událostí. Zásadní je pro něj myslet nestandardně. Vodnáři jsou velmi chytří, možná až nadlidsky inteligentní. Pokud byste je chtěli uzavřít do nějaké škatulky, stoprocentně se vám vysmeknou. Jejich superschopnost je vzpurnost. Vodnář je rebel zvěrokruhu, vždy plný nových, inovativních nápadů. Tito lidé jsou také nadáni technologiemi a sní o tom, že je využijí ke zlepšení celé společnosti.

Ryby. Vládci magie

Ryby jsou magickým znamením. Vládne jim Neptun, planeta snů a tvořivosti, a jsou tak mimořádně duchovním a imaginativním vodním znamením. Vrozená tvořivost Ryb se skvěle hodí k iluzorní magii a jejich láska ke všemu duchovnímu a nadpřirozenému jim umožňuje astrální projekce vědomí (prožitek mimo tělo podle libosti). Supersíla Ryb je kreativita. Mají bujnou představivost a sklon k uměleckým činnostem, jako jsou ruční práce, malování, fotografování či spisovatelská činnost.

Zdroj: vlasta.cz wikihow.com

Související články