Beran

21. 3. – 20. 4.

Nastupující květnové období bude zvyšovat vaši energii a tempo na maximum. Budete v plné síle a hlavou vám proletí nové pracovní postupy. Nic se však nemá přehánět! Dávejte si pozor, abyste sebe nebo i své okolí přemrštěnou aktivitou a dlouhými přesčasy doslova neumořili.

Nejlepší den: 3. 5.

Nejhorší den: 2. 5.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Svou osudovou lásku potkáte na místě, které je dokonale nudné a obyčejné. Pomůže vám k tomu jeden dobrý známý, jenž vás seznámí s několika velice příjemnými a sympatickými lidmi. Asi úplně nestihnete polibek na prvního máje, ale určitě si to pak vynahradíte v jiné dny.

Nejlepší den: 6. 5.

Nejhorší den: 1. 5.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Přepadne-li vás náhle úplňkový smutek a splín, nezbyde vám zřejmě nic jiného než zorganizovat nějaké posezení pro přátele, kteří vás z toho dokážou vždycky spolehlivě vytáhnout. Nenechají vás ve štychu a užijete si super večer nebo víkend, na který dlouho nezapomenete.

Nejlepší den: 4. 5.

Nejhorší den: 3. 5.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Jste sice doslova nabití energií úplňku ve znamení Štíra, ale bohužel ji neumíte správně využít. Existuje nebezpečí, že ji promrháte, pokud si nestanovíte přesný plán úkolů, které potřebujete splnit. Jen tak dokážete dohnat resty a ještě udělat i nějakou to práci navíc.

Nejlepší den: 7. 5.

Nejhorší den: 5. 5.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Slunce vás nyní obdarovává velkou silou, nebojte se tudíž být idealisty a klidně se pusťte do vysněných projektů a plánů. V tomto období by totiž mohlo být mnohé uvedeno do reality, konec týdne je navíc ideální pro obchodní jednání, proslovy a uzavírání finančních smluv.

Nejlepší den: 3. 5.

Nejhorší den: 7. 5.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Srdečně, jako ztracené syny, přivítáte své staré kamarády, kteří se vám na dlouhý čas nějak záhadně vytratili ze života. Přestože je potkáte úplně náhodou, velice vás to potěší a nebudete vědět, o čem si s nimi povídat dřív. Dáte si slib, že kontakt už na sebe neztratíte.

Nejlepší den: 1. 5.

Nejhorší den: 4. 5.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Pořádně stoupnete v očích své tajné lásky, když si hravě poradíte s jednou poměrně banální opravou. Nabude tak oprávněného dojmu, že jste ten správný domácký typ právě pro ni/pro něj. I Venuše, která se přesouvá do Raka, pak přikládá do ohýnku vášně a přeje vašim vztahům.

Nejlepší den: 5. 5.

Nejhorší den: 4. 5.

Štír

24. 10. – 22. 11.

I když je v pondělí státní svátek, od úterý si dáte opravdu záležet, abyste kvalitně odvedli práci, kterou vám šéf uložil. Všechno se povede na jedničku a na vás čeká v druhé polovině týdne nejenom pochvala, ale především peněžní odměna. V tuto dobu se vám to hodí.

Nejlepší den: 7. 5.

Nejhorší den: 1. 5.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Váš partnerský vztah teď trpí nedostatkem romantiky. Abyste ho upevnili, nemusíte hned zapalovat svíčky při intimní večeři ve dvou nebo kupovat statisícové zájezdy do Tichomoří, stačí zajít do přírody nebo na výstavu. Heslem týdne je být spolu a užívat si jeden druhého.

Nejlepší den: 6. 5.

Nejhorší den: 2. 5.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Při jisté firemní akci se rychle stanete středem nežádoucí pozornosti. Nebude vám to ovšem vůbec milé, protože si nebudete jisti, jak to s vámi lidé okolo vás doopravdy myslí. Ani páteční úplněk ve Štíru vás nezachrání a vy se tak budete muset dostat ze situace sami.

Nejlepší den: 3. 5.

Nejhorší den: 5. 5.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Venuše se v neděli přesune do spřízněného znamení Raka a kolem vás tak zavládne těžká romantika. Člověk, kterého znáte už delší dobu, vám nečekaně vyzná lásku, což vám kupodivu vyrobí na čele pár vrásek. S tím jste rozhodně nepočítali a musíte si to dobře promyslet

Nejlepší den: 4. 5.

Nejhorší den: 7. 5.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Peníze, které jste si pracně našetřili, se vlivem retrográdního Merkuru a Pluta rozkutálejí, ani nepostřehnete jak. Bude vám vrtat hlavou, za co jste je utratili, ale váš partner vám dokáže rychle osvěžit paměť. Stanovte si fi nanční plán, aby se takhle situace už neopakovala.

Nejlepší den: 1. 5.

Nejhorší den: 2. 5.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

 

Související články