Beran

21. 3. – 20. 4.

Budete tak trošku rekapitulovat a debatovat se svým protějškem o tom, kde hodláte investovat svůj čas. Dáte najevo, že kariéra je sice pro vás důležitá, ale chcete se věnovat především rodině. Partner vaše úvahy ocení a bude chtít pro vás připravit malé překvapení.

Nejlepší den: 17. 6.

Nejhorší den: 14. 6.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Novoluní v Blížencích ve vás rozvíří kotel vášní a vnímání nevšedních věcí. Milostné záležitosti budete posuzovat z jiného úhlu, což se týká i názoru na nevěru. Jestliže jste dříve morálně poučovali, přijmete nyní dočasnou nevěru jako součást přírody, čímž mnohé překvapíte

Nejlepší den: 13. 6.

Nejhorší den: 19. 6.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Slunce již příští týden opustí vaše znamení, proto už nepočítejte s velkým přílivem energie. O víkendu si naplánujte relaxační akci s přáteli a vyjeďte si s nimi někam. Při bezstarostných toulkách neznámou krajinou se báječně odreagujete a užijete si spoustu legrace.

Nejlepší den: 12. 6.

Nejhorší den: 18. 6.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Do popředí vystoupí pesimismus a chvílemi vám bude připadat, že je celý svět proti vám, v žádném případě vás to ale nijak zvlášť neoslabí. Máte pevné jádro a svou autoritu dokážete prosadit. Pokud se tedy v těchto dnech objeví nějací protivníci, snadno je převezete.

Nejlepší den: 14. 6.

Nejhorší den: 15. 6.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Milí Lvi, je ideální čas pro milostné chvíle. Nemyslete teď na praktické aspekty soužití, ale vykřesejte ze sebe romantická slůvka. Váš miláček to docení a vzájemné pouto se tím jen posílí. Nebojte se tedy více otevřít, přející Venuše vám nachystá nejedno překvapení!

Nejlepší den: 18. 6.

Nejhorší den: 17. 6.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Nastalo Novoluní a to je příznivý čas pro rychlé vyřízení záležitostí. Zavzpomínejte, co vše jste měli v plánu řešit a doposud jste to odkládali. Co se týká financí, máte jasno, kam a jak investovat, ale necítíte potřebu se se svým rozhodnutím nikomu svěřovat, není důvod.

Nejlepší den: 16. 6.

Nejhorší den: 12. 6.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Máte před sebou čas, který přeje laškování, milostným hrám a koketování, které má ovšem jen podráždit a nikam dále nepovede. Luna se sice tváří skepticky v oblasti vážných známostí, přesto nevěšte hlavu, protože Slunce vám vše vynahradí ve vztazích mezi nejbližšími.

Nejlepší den: 15. 6.

Nejhorší den: 16. 6.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Vaše pevná vůle dokáže skutečně někdy zázraky, a když se do něčeho pořádně opřete, stojí to za to. V zaměstnání sklízíte obdiv pro své vyčerpávající výkony a málokdo s vámi teď stačí držet krok. Šetřete si příval energie pro své nejbližší, budou si vás chtít také užít.

Nejlepší den: 17. 6.

Nejhorší den: 13. 6.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Týden začne spíš rozpačitě a máte pocit, že žijete v chaosu, z něhož se nedokážete vymanit. Teprve od pátku se vše obrátí jiným směrem a vy začnete sklízet sladké plody svého dlouhodobého úsilí. V lásce si dejte pozor na to, abyste neplýtvali silami v bezvýznamném flirtu.

Nejlepší den: 12. 6.

Nejhorší den: 14. 6.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Svému okolí půjdete příkladem, jak dokážete být obětaví pro své nejbližší. Ať už budete pečovat o děti, partnera, rodiče, nebo jen rodinné zásoby jídla, budete to dělat naplno. Nezapomínejte však přitom na sebe, dopřejte si slunce, vzduch a společnost, prospěje vám to.

Nejlepší den: 16. 6.

Nejhorší den: 18. 6.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

V partnerském vztahu jste si nuceni nasadit masku a chovat se sebevědomě, přičemž ve skutečnosti jste naladěni spíše introvertně. I přes všechnu snahu vás váš protějšek zastihne ve chvílích tiché zádumčivosti, ale dá vám najevo, že má pro vaši změnu nálady pochopení.

Nejlepší den: 14. 6.

Nejhorší den: 17. 6.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Milé Rybky, klobouk dolů, vaše nasazení v zaměstnání je víc než stoprocentní. K problémům přistupujete tvořivě a všechno se daří podle vašich plánů. Také ve financích a papírech chcete mít čistý stůl, takže se s optimismem, který je až nakažlivý, vrháte do pořádků

Nejlepší den: 13. 6.

Nejhorší den: 15. 6.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe