Beran

21. 3. – 20. 4.

Čekají vás dny plné zábavy, navíc vás láká vše nepoznané, takže se můžete dost intenzivně nadchnout. I když to nemíváte ve zvyku, budete nyní o své zamilovanosti hodně mluvit, jako by vás něco nutilo podělit se o vše krásné, co vás potkalo. Okolí bude velmi přející.

Nejlepší den: 22. 6.

Nejhorší den: 20. 6.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Řiďte se zásadou, že hlavou zeď neprorazíš, a přidejte do svého obvyklého chování také značnou míru diplomacie. Středeční letní slunovrat vám sice přeje, nicméně situace může být zpočátku natolik nepřehledná, že se vám vyplatí zachovat si chladnou hlavu a bystrý úsudek.

Nejlepší den: 25. 6.

Nejhorší den: 23. 6.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Máte před sebou příznivé období, ve kterém vás čeká zábava, úspěch a pocit spokojenosti. Vaše mysl a rozumové schopnosti vás nezklamou, ale nedovolte, aby vám zmíněný úspěch stoupl do hlavy. Nemuselo by se totiž jednat o trvalou záležitost, a to především v kariéře.

Nejlepší den: 19. 6.

Nejhorší den: 21. 6.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Slunce vstupuje ve středu do vašeho znamení, přináší letní slunovrat a dodá vám patřičnou chuť se pustit do nových věcí. S vitalitou se vrhnete i na sportovní aktivity, do nichž zapojíte i přátele. Raději se ale vyhněte psychologickým rozhovorům, neskončily by úspěšně.

Nejlepší den: 23. 6.

Nejhorší den: 24. 6.

Lev

23. 7. – 22. 8.

V tomto týdnu vás mohou potrápit migrény, které signalizují, že je váš organismus přetížen. V rodinných vztazích se objeví napětí kvůli nedořešené záležitosti. Vaši blízcí po vás žádají rychlou akci, vy se ale obáváte toho, že se pak věci ještě více zkomplikují.

Nejlepší den: 20. 6.

Nejhorší den: 25. 6.

Panna

23. 8. – 22. 9.

I když je Jupiter v harmonickém sextilu se Saturnem, tak vás v partnerském vztahu trápí nejistota. Snažte se myslet pozitivně a nedělejte si z budoucnosti otazníky. Vaše zaujetí pro dosahování společných cílů je opravdu vysoké, tak si to nekazte zbytečnými chmurami.

Nejlepší den: 21. 6.

Nejhorší den: 23. 6.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Následující období může přinést příjemný a dlouho očekávaný pracovní růst, který však může vyžadovat absolvování nějakého vzdělávacího kurzu. Může vám připadat, že vzhledem k daným podmínkám máte od svého partnera poněkud málo podpory, kterou teď tak nutně potřebujete.

Nejlepší den: 24. 6.

Nejhorší den: 19. 6.

Štír

24. 10. – 22. 11.

I když jste zvyklí na dynamiku a rušný náboj každodenního života, snažte se v tomto týdnu trochu přibrzdit. Nejlépe vám teď budou vyhovovat klidné domácí práce, navíc urovnáte případné manželské rozepře. Ve fi nancích raději neriskujte, investujte spíše pomalu a s rozvahou.

Nejlepší den: 20. 6.

Nejhorší den: 22. 6.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Zvýšený elán od Slunce, které se přesouvá do Raka, vás bude popohánět stále kupředu a přát činnostem, které mají vztah k učení i drobnému kutilství. Vyplatí se vám také soustředit se na podrobnosti, které se za jiných okolností snadno přehlédnou – odvrátíte komplikace.

Nejlepší den: 22. 6.

Nejhorší den: 24. 6.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Nutné komplikace ve vztazích vás mohou trochu vyvádět z rovnováhy, protože vám bude scházet schopnost problémy okamžitě řešit. Nakonec ale sami pochopíte, že vztahy bývají složitější, než aby se daly vždycky korigovat podle vašich představ, a že je třeba i trpělivosti

Nejlepší den: 19. 6.

Nejhorší den: 21. 6.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Venuše ve Lvu vám sice přinese skvělé výdělky, bohužel vás ale také podpoří v marnotratnosti. Zamyslete se, jestli není správný čas začít myslet na zadní kolečka a sem tam si nějakou korunu uspořit. Dočkáte se i příjemného posunu v kariéře, s nímž jste nyní nepočítali.

Nejlepší den: 25. 6.

Nejhorší den: 23. 6.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Těšte se na romantické souznění se svým partnerem, kdy vaše vzájemná fyzická alchymie opět přichází ke slovu. Toužíte jeden po druhém a hodláte si užít kouzelné chvilky v soukromí. Vaše zlatíčko přijde se zajímavým nápadem, jak by se dal sladce prožít konec roku.

Nejlepší den: 21. 6.

Nejhorší den: 20. 6.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články