Beran

21. 3. – 20. 4.

Pokud jste měli v uplynulém čase nějaké potíže ohledně financí či bydlení, měl by v následujících dnech nastat pozitivní průlom. Venuše zafunguje jako váš mocný pomocník a radí i naplánování schůzky s někým, koho máte rádi. Můžete zažít pocit naprosté spřízněnosti.

Nejlepší den: 28. 6.

Nejhorší den: 1. 7.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Věnujte se běžným záležitostem a raději se vyhněte společenským závazkům. Jestli to půjde, odložte je na jindy. Udělejte svému miláčkovi radost tím, že upřednostníte společně strávené chvilky v soukromí. Bude vám vděčný za malebný, romantický večer a patřičně to ocení.

Nejlepší den: 27. 6.

Nejhorší den: 29. 6.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Nenechte si nic vnucovat a vše dělejte podle nejlepšího uvážení, bude to tak správně. Váš zesílený intelekt může způsobit, že získáte v zaměstnání nějaké výraznější výhody, takže váš protějšek zaznamená, že se vám příjemně pozvedla nálada. Naplánujte romantickou večeři.

Nejlepší den: 2. 7.

Nejhorší den: 26. 6.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Merkur, který se v úterý přesouvá do vašeho znamení, může způsobit, že zbytečně vybuchnete i v takové situaci, kterou byste jinak snadno ustáli. Konflikty rozdmýchané v tomto týdnu jen tak snadno neuhasíte a potáhnou se řadu týdnů. Vnitřní nervozity se zbavíte v přírodě.

Nejlepší den: 30. 6.

Nejhorší den: 28. 6.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Bezproblémové období, které právě nastává, byste si mohli zkomplikovat pouze vy sami. Proto nepřeceňujte svou obětavost a nenechte se pohltit emocemi druhých. Mnozí budou mít totiž tendence vylévat na vás své pocity, i když žádné problémy mít ve skutečnosti nebudou.

Nejlepší den: 1. 7.

Nejhorší den: 2. 7.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Životního elánu máte na rozdávání a na co sáhnete, jde vám nyní hezky od ruky. Pozor však na to, abyste dotahovali věci do konce. Zpomalte také pracovní tempo, jinak se mohou kvůli zbrklosti objevit určité chyby. S partnerem si navzájem udělejte nějakou radost.

Nejlepší den: 26. 6.

Nejhorší den: 27. 6.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Třebaže se snažíte o druhé pečovat a jste naplněni náklonností, stále vám dělá problém se úplně se svými emocemi otevřít. Venuše ve znamení Lva je zablokována retrográdním Saturnem, tudíž drží vaše vyjadřování citů na uzdě. Chce to trochu času a vše se zase dá do pořádku.

Nejlepší den: 29. 6.

Nejhorší den: 30. 6.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Jupiter nabádá zbrzdit vysoké tempo, které jste nasadili v minulých dnech. Máte tendenci věci detailně rozebírat, což vás staví do situace, kdy se nedokážete pohotově rozhodnout. Buďte obezřetní, na pracovišti nebo v okolí hrozí zklamání v člověka, jemuž důvěřujete.

Nejlepší den: 28. 6.

Nejhorší den: 1. 7.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Kolegové na pracovišti už pomalu šilhají po dovolené, vám to ale nedá a svéhlavě se do práce obujete. Každá píle přináší své ovoce a vaši nadměrnou snahu nadřízený velmi ocení. Merkur přesouvající se do Raka navíc přeje pracovnímu úspěchu, máte se tudíž na co těšit!

Nejlepší den: 27. 6.

Nejhorší den: 29. 6.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

V práci si připadáte nedocenění a možná je namístě malé zamyšlení, zda jste v minulosti nepodcenili vztahy na pracovišti. Dusná nálada v pracovním kolektivu se zmírní ke konci týdne, kdy se vám začne i dařit. Po fi nanční stránce si přijdete na víc peněz, což rodina ocení.

Nejlepší den: 1. 7.

Nejhorší den: 29. 6.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Milí Vodnáři, je ideální čas pro milostné chvíle. Nemyslete teď na praktické aspekty soužití, ale vykřesejte ze sebe romantická slůvka. Váš miláček to ocení a vzájemné pouto se tím jen posílí. Nebojte se tedy více otevřít, přející Venuše chystá nejedno překvapení!

Nejlepší den: 26. 6.

Nejhorší den: 30. 6.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Patrně si to neuvědomujete, ale moc mluvíte o svém soukromí, a není dobré, aby o vás každý věděl všechno. V těchto dnech se vám bude hůře snášet kritika. Pokud se tedy dostanete do ostřejší debaty s kolegou, nezapomeňte na svůj optimismus a humor, což celou situaci odlehčí.

Nejlepší den: 27. 6.

Nejhorší den: 28. 6.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články