Beran

21. 3. – 20. 4.

Sobotní podzimní slunovrat vám může tak trochu zamotat hlavu, přičemž nejpravděpodobnějším ohniskem problémů bude váš partnerský vztah. Zčistajasna vyplavou na povrch věci, pro něž jste se cítili navzájem ukřivděni. Je nutné všechno konečně jednou provždy vyjasnit.

Nejlepší den: 23. 9.

Nejhorší den: 20. 9.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Pro pohodu v soukromí a rodinných vztazích jste tyto dny ochotni udělat cokoliv a toužíte svým blízkým udělat radost. Dárek od srdce určitě potěší, ale tím, co na ostatní zapůsobí neobyčejně mile, bude vaše vřelost. Užijte si hezké atmosféry a nenechte si ji narušit.

Nejlepší den: 19. 9.

Nejhorší den: 21. 9.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Jsou před vámi četná setkání, při kterých nebude nouze o živou komunikaci. Snažte se malinko zvolnit, aby se váš proud slov neposunul do přehánění. A pokud si někomu postěžujete, zamyslete se, zda je vaše situace skutečně tak špatná. Koncem týdne se věnujte koníčkům.

Nejlepší den: 24. 9.

Nejhorší den: 18. 9.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Vstup Slunce do znamení Vah je vhodný k tomu, abyste dělali, co je právě třeba, a uvažovali prakticky. Stabilizujte myšlenky, aby nedošlo k situaci, že každou chvíli řeknete na tu samou věc různý názor. Nedejte na klepy a pomluvy a jednejte podle svého svědomí!

Nejlepší den: 18. 9.

Nejhorší den: 23. 9.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Hvězdy jsou vám nakloněny a přejí především vašemu milostnému životu. Pokud plánujete například romantický večer při svíčkách, je nyní ten správný čas. Každopádně jste se svým protějškem naplněni hezkými pocity a společným přáním je, aby vaše vroucí láska byla vidět.

Nejlepší den: 22. 9.

Nejhorší den: 24. 9.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Nabídky a výzvy, které se objeví, vás mohou vytrhnout z někdy až otravného stereotypu. I když bude všechno jinak, než jste plánovali, nové šance si nebudete chtít nechat ujít. Dejte si ale pozor na případné milostné avantýry, mohou vám velmi rychle přerůst přes hlavu.

Nejlepší den: 20. 9.

Nejhorší den: 19. 9.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

V tomto týdnu se dostávají do popředí pracovní záležitosti a úspěch čeká především na ty, kteří se pohybují v oboru, kde je možné více komunikovat s lidmi. Váš harmonický přístup a smysl pro spravedlivost nezůstane bez povšimnutí a může zajistit velmi přínosný kontakt.

Nejlepší den: 23. 9.

Nejhorší den: 20. 9.

Štír

24. 10. – 22. 11.

V práci máte jedinečnou příležitost nějakým razantním způsobem pohnout s již dlouho odkládaným úkolem. Oslníte svou pílí a nabije vás to ještě větší energií, protože pocítíte, že se konečně blížíte k tomu, co si už dlouho přejete. Může se naskytnout i možnost povýšení.

Nejlepší den: 19. 9.

Nejhorší den: 18. 9.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Společnost je to pravé, co potřebujete, a cítíte se v ní jako ryba ve vodě, navíc svou mimikou a gesty ostatní příjemně upoutáte. Toto období je ideální také pro vaše finanční transakce, uzavírání smluv a obchodní záležitosti. Využijte naplno těchto příhodných dnů.

Nejlepší den: 21. 9.

Nejhorší den: 22. 9.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

I když rozhodně nejste sloni v porcelánu, přece jen můžete vlivem podzimního slunovratu někomu pořádně šlápnout na kuří oko. Budou se u vás silněji projevovat změny nálad, a tak jak dokážete upadnout do citlivých emocí, stejně tak se můžete na druhou stranu zachovat i sobecky.

Nejlepší den: 24. 9.

Nejhorší den: 21. 9.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

V porovnání s ostatními jste teď daleko tolerantnější, což uvítá hlavně váš protějšek. Nezabýváte se některými problémy ani povahovými rozdíly, protože toužíte vnímat hezké věci. Váš miláček disponuje i krásnými vlastnostmi a bude rád, když dáte najevo, že o nich víte.

Nejlepší den: 20. 9.

Nejhorší den: 24. 9.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Cítíte se skvěle, ale pracovní sféra není zrovna to, čemu nyní dáváte přednost. Nejraději byste se věnovali všemu ostatnímu, a proto vám debaty o zaměstnání mohou pokazit náladu. Nakonec přece jen najdete spřízněnou dušičku a prožijete příjemné okamžiky odreagování.

Nejlepší den: 22. 9.

Nejhorší den: 23. 9.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články