Beran

21. 3. – 20. 4.

Aniž byste přišli o svou lásku, budete mít v příštích dnech štěstí ve hře. Nečekejte však žádné horentní výhry, které by vás mohly na dlouho finančně zajistit, půjde spíš o nějaké drobnosti. Ale i tak byste měli využít šance, které vám nabízí novoluní v Raku, a zkusit to!

Nejlepší den: 22. 7.

Nejhorší den: 21. 7.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Slunce tento týden vstupuje do Lva, a tak nastává vhodný čas pro podnikavější Býky. Pokud jste typ pro adrenalinové situace, budete nyní hodně profitovat. V opačném případě můžete být na tom hůře s psychikou, protože vaše emocionální nitro podlehne lítosti ze zaváhání.

Nejlepší den: 18. 7.

Nejhorší den: 23. 7.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

V rodině může nastat krize z důvodu majetkových a finančních změn, proto teď postupujte s rozvahou. Netajte před rodinou zásadní věci a vše jim řekněte. Můžete rozebrat i svoji finanční situaci, ze které vám členové rodiny mohou pomoci a ulehčit vám tak od starostí.

Nejlepší den: 20. 7.

Nejhorší den: 19. 7.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Delší odloučení od někoho blízkého vás přiměje vydat se na cesty a projedete pěkný lán světa, abyste se spolu zase mohli vidět. Bude to opravdu náročné, ale nebudete toho litovat. I tak jste měli v plánu v létě cestovat, tak teď můžete spojit příjemné s užitečným!

Nejlepší den: 19. 7.

Nejhorší den: 17. 7.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Tento týden ovlivní Pluto v opozici vašeho vládce Slunce. Může jít o špatné zprávy a vaše myšlenky se dostanou do pasti. Věnujte větší pozornost tomu, o čem přemýšlíte, a snažte se oddávat spíše radosti. Se svým protějškem naplánujte atraktivní výlet, ocení to.

Nejlepší den: 21. 7.

Nejhorší den: 18. 7.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Neočekávané pozvání ke grilování od blízkých přátel přijměte bez zbytečných okolků. Čeká tam na vás totiž překvapení v podobě nové lásky, která by měla rozhodně vydržet déle než pouze jedno léto. I když máte třeba zlomené srdce, dejte tomuto vztahu šanci na nový začátek!

Nejlepší den: 22. 7.

Nejhorší den: 20. 7.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Přiučte se novinkám, zastavte se a trochu bilancujte. V práci nebudete mít tak dobré možnosti, takže se v tomto čase raději snažte vyjít dobře s lidmi. Jste teď totiž poněkud málomluvní a nechcete se příliš svěřovat, což stěžuje vzájemnou komunikaci a dobrou atmosféru

Nejlepší den: 23. 7.

Nejhorší den: 22. 7.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Čekají vás dny plné zábavy, navíc vás láká vše nepoznané, takže se můžete dost intenzivně nadchnout. I když to nemíváte ve zvyku, budete nyní o své zamilovanosti hodně mluvit, jako by vás něco nutilo podělit se o vše krásné, co vás potkalo. Okolí bude velmi přející.

Nejlepší den: 17. 7.

Nejhorší den: 19. 7.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Po pracovní stránce vám vyhovuje klima, které je spíše rodinné. Pokud pracujete v malé firmě, kde se každý s každým zná osobně, mělo by vše plynout hladce. Ideální je situace, kdy jste vedoucí rodinného podniku. Po finanční stránce by mělo v tomto období přijít zlepšení.

Nejlepší den: 20. 7.

Nejhorší den: 23. 7.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Co se týče záležitostí lásky, můžete se cítit lapeni v emocích partnera, které vám nejsou vůbec příjemné a nemáte chuť je společně sdílet. Bude dobré dát najevo, co nesnesete. Rozhodně se nepřetvařujte, a jestliže vám vadí přílišný sentiment, tak jej jednoduše nesdílejte!

Nejlepší den: 18. 7.

Nejhorší den: 17. 7.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Jste-li ve vaší rodině s čímkoliv nespokojeni, dejte to otevřeně najevo. Vše pečlivě vysvětlete a snažte se ostatní zapojit do problému. Zkuste společně vymyslet nová řešení, která budou vyhovovat všem, a tím nastolit do rodiny nový systém, který povede ke spokojenosti.

Nejlepší den: 23. 7.

Nejhorší den: 21. 7.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Slunce v neděli vstupuje do znamení Lva a vaše finanční křivka se opět pomalu zvedne. Budete mít mnoho skvělých spolupracovníků po svém boku, kteří vám přislíbí spolupráci. Avšak reálné finanční odměny budou přicházet pozvolna – žádný bleskový boom to určitě nebude!

Nejlepší den: 19. 7.

Nejhorší den: 22. 7.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články