Beran

21. 3. – 20. 4.

V tomto období z vás bude vyzařovat určitá dominantnost, a i když si toho nebudete vůbec vědomi, mohou z vás mít lidé slabší povahy neodůvodněný strach. Požene vás touha rozhodnout a udělat všechno najednou, ovšem pravdou je, že postupnými kroky dosáhnete daleko víc.

Nejlepší den: 29. 9.

Nejhorší den: 27. 9.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Jestliže se nyní rozhodnete někomu pomoci, ujistěte se, že jde o správného člověka, kterému se dá věřit. Vyhnete se případnému zklamání, ke kterému teď máte zvýšené tendence. Dejte si také pozor na komunikaci v zaměstnání, kolegové mohou vše překroutit a roznášet fámy.

Nejlepší den: 1. 10.

Nejhorší den: 26. 9.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Vaše okolí vás vnímá pozitivně a cítíte se dobře nejen po zdravotní stránce, ale i pokud jde o vaši výkonnost v práci. Víte, jak se zbavit nepříjemných úkolů, a vše je pro vás uskutečnitelné. Pokud se rozhodujete o nějaké lákavé finanční investici, nebojte se těžkostí.

Nejlepší den: 25. 9.

Nejhorší den: 29. 9.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Vlivem úplňku v Beranu se zaměříte na své nitro a budete usilovat o to, aby se vaši nejbližší vyznali v tom, co cítíte. Zvýšená potřeba otevřít se, a také poradit, bude mít hezkou odezvu. Blízcí vám s radostí naslouchají, protože se od vás dozvědí něco poutavého a moudrého.

Nejlepší den: 28. 9.

Nejhorší den: 30. 9.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Páteční úplněk bude náročný na psychiku, snažte se tedy předejít zbytečnému stresu. Zkontrolujte si své obchody, pracovní záležitosti a to, za co nesete zodpovědnost. Nezanedbávejte ani maličkosti, pokud totiž budete opatrní, vyhnete se ztrátám. Oporu najdete v rodině!

Nejlepší den: 27. 9.

Nejhorší den: 28. 9.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Cokoliv začnete plánovat, povede k úspěšnému cíli, jen si dávejte pozor, abyste měli vše smluvně podchyceno. Budete se snažit o perfektní práci, což se u vašich kolegů tentokrát říct nedá. Jejich přístup vás může rozladit. Budete čekat, až doplatí na svou ledabylost.

Nejlepší den: 30. 9.

Nejhorší den: 25. 9.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

V pracovní sféře zažíváte uspokojení, že po vás něco viditelného zůstává, což vás naplňuje pocitem nenahraditelnosti a radosti. Vyhovuje vám práce v kolektivu, kde nejvíce vynikne váš talent a schopnosti. Úplněk v Beranu přeje i cestám, doba je vhodná dokonce i na větší dálky.

Nejlepší den: 26. 9.

Nejhorší den: 1. 10.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Připravte se na určitou dávku rozmrzelosti, která vám může narušit rovnováhu tohoto týdne. Nepohodnete se s kolegy, což vás dost potrápí, a máte tendenci nosit to dlouho v hlavě. Naštěstí ale díky podpoře a lásce nejbližší osoby na své chmury zase brzy zapomenete.

Nejlepší den: 27. 9.

Nejhorší den: 26. 9.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

V lásce vyvstávají nové naděje a vy v žádném případě nechcete promeškat svou šanci. Jste příliš moudří na to, abyste věděli, že nelze polevit ve svém snažení, když cíl je na dosah. I na pracovním poli využijete přízně podnikavého Marsu a díky svému elánu sklidíte ovoce.

Nejlepší den: 28. 9.

Nejhorší den: 30. 9.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Nejste z těch, kteří se bezmyšlenkově vrhají do nějaké akce, a i tentokrát vše pořádně zvážíte. Zejména v investování budete velmi opatrní a necháte si dobře poradit, ať už se jedná o nižší, či vyšší finanční částky. Koncem týdne uskutečníte perspektivní transakci.

Nejlepší den: 29. 9.

Nejhorší den: 28. 9.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Utvrdíte se v tom, že váš protějšek je skutečný poklad a nechcete ho ztratit. Budete nadmíru spokojeni, že se můžete na svého partnera spolehnout ohledně citových i existenčních záležitostí. Návštěva oblíbené restaurace a příjemné posezení bude doladěním hezké atmosféry.

Nejlepší den: 30. 9.

Nejhorší den: 29. 9.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Vlivem úplňku v Beranu můžete být hodně náladoví a nebudete se umět soustředit. Může být ohrožena vaše stabilita – snažte se, abyste dotahovali záležitosti do konce. Rodině a partnerovi uděláte radost, když jim dokážete, že se o sebe umíte postarat. Nakonec zvítězí pohoda.

Nejlepší den: 25. 9.

Nejhorší den: 27. 9.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články