Beran

21. 3. – 20. 4.

Dny, které vás čekají, nebudou nudné ani nezajímavé, právě naopak. Radostná aktivita sršící z vaší osobnosti bude inspirovat lidi kolem vás a zvětšíte i okruh svých přátel. Vyvarujte se ale přehánění, aby vás to nestáhlo k přílišnému flirtování a rozhazování financí.

Nejlepší den: 9. 6.

Nejhorší den: 10. 6.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Sklízíte sice pracovní úspěchy, ale co se týče odměn za vaše služby, jste možná zbytečně skromní. V partnerském vztahu můžete mít právě kvůli tomuto potíže, protože vám to má vaše zlatíčko za zlé. Vaše neochota tuto situaci změnit ruší milostnou romantiku a soulad.

Nejlepší den: 6. 6.

Nejhorší den: 11. 6.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Milí Blíženci, v lásce a ve vztazích všechno klape až na jeden drobný detail, který se týká vašeho intimního života. Chcete-li být opravdu spokojení a šťastní, nezbude vám nic jiného než poslechnout Venuši ve Lvu a otevřeně si o tom problému s protějškem promluvit.

Nejlepší den: 5. 6.

Nejhorší den: 7. 6.

Rak

22. 6. – 22. 7.

V tomto období se mnozí z vás mohou dočkat příjemného seznámení s vysněným protějškem. Hvězdy naznačují, že půjde o člověka, který vás zaujme svou obětavostí a ochotou pomoci, zbystřete zejména u ohnivých a zemských znamení! Příznivý čas je signalizován rovněž pro finance.

Nejlepší den: 10. 6.

Nejhorší den: 18. 6.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Daří se vám rozvíjet své plány, a to především ty, které se týkají vzdělávání. Můžete excelovat a překvapovat, což je koneckonců náplní Lvů, soustřeďte se tedy na všechny intelektuální činnosti. Bohužel méně přáno bude v manželských vztazích, na obzoru je splín.

Nejlepší den: 11. 6.

Nejhorší den: 5. 6.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Otevírá se vám období pro praktické záležitosti, které mají být přivedeny úspěšně k cíli. Nevynecháte jediný detail, jak vylepšit a vychytat mouchy ve vašem bydlení, přičemž budete chtít sdílet všechno se svým partnerem. Bude dobré vyříkat si pro a pak zase proti.

Nejlepší den: 7. 6.

Nejhorší den: 6. 6.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

V tomto červnovém období se pomalu přizpůsobujete nové konstelaci, kterou bude pondělní přesun planety Venuše ze znamení Raka do znamení Lva. Můžete se radovat, protože se rapidně zlepší soudržnost a vztahy ve vaší rodině. I v otázce bydlení očekávejte příjemné změny.

Nejlepší den: 8. 6.

Nejhorší den: 9. 6.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Záležitosti spojené s vaší kariérou vás asi budou stát mnoho sil a nejsou vyloučeny ani zvýšené finanční výdaje. Budete cítit, že potřebujete z tohoto kolotoče na chvilinku vystoupit, a myšlenky se začnou točit kolem dovolené. S partnerem vše prodiskutujete a vyřešíte.

Nejlepší den: 9. 6.

Nejhorší den: 10. 6.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

V lásce se štěstí usměje především na nezadané, kteří potkají několik zajímavých potencionálních protějšků. Problém ovšem může nastat v okamžiku, kdy se budou rozhodovat, komu z nich mají dát vlastně přednost. Co se týče pracovní sféry, tak hvězdy přejí hlavně podnikatelům

Nejlepší den: 5. 6.

Nejhorší den: 8. 6.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Pokud je to jen trochu možné, snažte se tento týden nic důležitého nerozhodovat a nepřemýšlejte ani o žádných klíčových momentech. Vaše psychika totiž zaznamenává velmi kritické období, přičemž každá větší zátěž má na ni dost neblahý dopad. Co nejvíce teď relaxujte.

Nejlepší den: 11. 6.

Nejhorší den: 7. 6.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

V tomto týdnu byste toho chtěli stihnout hodně, ale zjistíte, že trpělivost nyní nepatří zrovna mezi vaše nejsilnější stránky. Je vhodné, abyste také více přemýšleli o správnosti učiněných rozhodnutí. Pokud vás napadne změnit svou dosavadní profesi, pořádně vše zvažte.

Nejlepší den: 5. 6.

Nejhorší den: 9. 6.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Na lásku vám začátkem léta mnoho času nezbyde! Přesto ale pocítíte přímo zoufalou touhu opřít se o svého partnera, ale zřejmě si podporu toho druhého představujete jinak než on a zdá se vám, že jeho pochopení nejde moc do hloubky. Jste zklamaní a utápíte se v žalu.

Nejlepší den: 10. 6.

Nejhorší den: 8. 6.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články