Beran

21. 3. – 20. 4.

Jestliže jste si v uplynulých dnech zahráli na rodinného psychologa, počítejte s tím, že nyní se situace obrací a váš protějšek, rodič nebo potomek se bude horlivě snažit pochopit vaše činy a myšlenkové pochody. Neradi se příliš otvíráte, takže vás to může znervóznit.

Nejlepší den: 9. 5.

Nejhorší den: 11. 5.

Býk

21. 4. – 21. 5.

V zaměstnání se vám může dařit hůře a některé prvky mohou být až nebývale stejné jako vloni. Mars ve znamení Raka vám ukazuje, které nedostatky ještě máte. Přijměte je a pracujte na změně. Jestliže budete stále hledat chybu a viníka ve svém okolí, tak se nikam neposunete.

Nejlepší den: 14. 5.

Nejhorší den: 13. 5.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

V rodině potřebujete najít někoho, kdo by vám ukázal pozitiva rodinného nebo partnerského života. Zatím máte jen dojem, že vás chce každý člen rodiny využít, vyždímat a pak nepozorovaně odložit. Nemáte teď nejmenší chuť navazovat se členy své rodiny přátelské vazby.

Nejlepší den: 10. 5.

Nejhorší den: 12. 5.

Rak

22. 6. – 22. 7.

V lásce se vám nyní bude zřejmě dařit o něco méně. Pravděpodobně se ve vztahu začnete rychle nudit a tělesná přitažlivost mezi vámi a protějškem poleví. Nezoufejte však a neřešte situaci milenkou či milencem. Tím byste si sami vytvořili opravdový vztahový problém.

Nejlepší den: 11. 5.

Nejhorší den: 8. 5.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Milí Lvi, v lásce si až do 11. května raději vše krásné jen představujte a konkrétní kroky pro zaujmutí partnera či partnerky ještě odložte. Pravděpodobně byste své city přehnali a chovali se příliš silově, tak trochu jako slon v porcelánu, a to by přínosem rozhodně nebylo.

Nejlepší den: 13. 5.

Nejhorší den: 9. 5.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Chybí vám velmi silně intelektuálně stimulující partner. Pozor však na to! Naučte se rozlišovat, jestli je váš protějšek sečtělý, ale momentálně unavený a nemá sílu o různých vzletných tématech diskutovat. Anebo zda je opravdu omezený a nemá zájem se dále vzdělávat.

Nejlepší den: 8. 5.

Nejhorší den: 10. 5.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Přestože vás zoufalství vašeho přítele dost vykolejí, ochotně mu pomůžete, aby se znovu postavil na nohy. Vaše povzbuzení se pro něho stane velkým impulzem k jistému odvážnému jednání, aby už konečně změnil svůj život. Někdy i malé gesto dokáže otřást vaším životem.

Nejlepší den: 12. 5.

Nejhorší den: 11. 5.

Štír

24. 10. – 22. 11.

V oblasti lásky se vám daří nalézt pevnou půdu pod nohama. Pokuste se tudíž vysvětlit svému protějšku, jaké s ním máte plány, co pro vás znamená a jaké milostné priority máte. Je také čas pro mnoho romantických chvilek, na které pak můžete vzpomínat po celý život.

Nejlepší den: 10. 5.

Nejhorší den: 14. 5.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Do 12. května se můžete radovat z přízně planety Venuše. Ta prochází znamením Raka a dodává vaší duši potřebný nadhled nad soukromím. V milostných tématech se vyznáte lépe než mnozí psychologové. Umíte totiž pochopit pohnutky druhého bez nutnosti spolu dlouze mluvit.

Nejlepší den: 9. 5.

Nejhorší den: 13. 5.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Uvědomíte si, že se věnujete práci, která je rutinní. Nikoho příliš nepovznese, a přesto je nutná. Nepohrdejte činností svou ani druhých. Některou práci nyní budete muset doslova odsedět, aby vůbec vznikla. Invence vám dochází, avšak nezoufejte, časem opět přilétne.

Nejlepší den: 10. 5.

Nejhorší den: 12. 5.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Původně úplně bezvýznamný fl irt, od kterého jste nic neočekávali, se ukáže být pro vás osudným. Vyklube se z něj vztah, který by mohl mít perspektivu i do budoucna, pokud to ovšem nepřekazí nějaká další jednorázová akce. Jestli to tak cítíte, nechte se unášet na vlně lásky!

Nejlepší den: 14. 5.

Nejhorší den: 13. 5.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

V rodině jste stále více nespokojení. Žádá se po vás obrovské množství úkonů, které vám připadají nesmyslné a samoúčelné. Bude záležet jen na vás, respektive na povahových kvalitách daných osobním horoskopem, zda se jim podvolíte, nebo dané činnosti asertivně odmítnete.

Nejlepší den: 12. 5.

Nejhorší den: 8. 5.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články